Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Trzeba się razem ugadać na VAG zlot co byśmy myknęli dużą kolumną :naughty: :naughty: Jak kiedyś z A3 :)

Widzę , że spam jak był tak jest dalej hehehehe :kox: :kox:

Wszystko zalezne bedzie od pogody , jak masz chwile to podjedź w Niedziele na spota do Galerii Kazimierz o godzinie 19-stej :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeśli się nie zbetonuję :polew: na Wisełce to na pewno podjadę i się ugadamy :cool1:

Opublikowano

Trzeba się razem ugadać na VAG zlot co byśmy myknęli dużą kolumną :naughty: :naughty: Jak kiedyś z A3 :)

Opcja jest, można by sie gdzieś z KCH ustawić, np pod IKEĄ i w jednej kolumnie razem śmignąć.

Opublikowano

Trzeba się razem ugadać na VAG zlot co byśmy myknęli dużą kolumną :naughty: :naughty: Jak kiedyś z A3 :)

Widzę , że spam jak był tak jest dalej hehehehe :kox: :kox:

Max wpadaj w Niedziele na spota i obgadamy szczegóły, ja u was już dawno o tym mówiłem żeby kolumną wszyscy podjechali na zlot :naughty:

Opublikowano

Kurde : piwo vs spot :polew: :polew:

Przyjedz przyjedz bo niektórzy zapomnieli ze starej ekipy jak wyglądasz :naughty:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 00:14_________________________________________________

Widzę , że spam jak był tak jest dalej hehehehe :kox: :kox:

Właśnie ostatnio coś słabo idzie jak na optymalne tempo :polew:

Opublikowano

Z chęcią przyjadę pooglądać "stare" mordki :naughty: :naughty: :cool1:

Opublikowano

Z chęcią przyjadę pooglądać "stare" mordki :naughty: :naughty: :cool1:

:naughty::decayed:

Rzuciłem wam cycami na forum tak na zachętę :polew:

Opublikowano

Mania do Tomka: "jak chcesz kupe to TAM" :polew:

BT%202011%20%2857%29.jpg

Opublikowano

:polew:

Mania do Tomka :

"Poczuj sie jak kulturysta na wybiegu i napnij klate " :wink4:

Opublikowano
:hi: w ten piekny ciepły wiosenny poranek :decayed: btw. sto lat PABLO !!!
Opublikowano
  • Autor

Pablo Najlepszego z okazji urodzin

Opublikowano

PABLO 1oo lat

Opublikowano

Mania do Tomka: "jak chcesz kupe to TAM"

Mania do Tomka :

"Poczuj sie jak kulturysta na wybiegu i napnij klate " :wink4:

:silacz:

:tongue4:

Bry!

Opublikowano

:hi: witajcie

Pablo najlepszego, wymarzonego bolidu życze :wink4:

Opublikowano

Dziękuje panowie :notworthy:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 14:08_________________________________________________Kto kupuje RS'a :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=197729.msg2313691;boardseen#new[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 15:23_________________________________________________Niezły filmik.

Opublikowano

pierwsze ofiary chorych cen paliwa :confused4:

Tomcio, takim RS'em to on chyba codziennie nie jeździł :)[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 15:54_________________________________________________The dog who likes bigger

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

on za tego rs'a w zeszłym roku dał niecałe 50 tyś

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.