Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co objechał Cię :mysli:

Miodzio ty masz u siebie serie :mysli:

pewnie ze seria a wyścig był koleżeński więc trudno mówić o objechaniu kogoś :decayed:

Ale ruszyliśmy jak gruszka :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dobrze że klape bagażnika miałem zamknięta, bo inaczej bym wypadł z auta wraz z fotelem :decayed:

W sumie nikt nikogo nie objechał. Było równiutko. Ale biorąc pod uwage B5 vs B7... 1999 vs 2007... 110KM vs 115KM... O niutonometrach nie wspomnę... Jestem zadowolony z wyniku :good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: dzięki za spocika Panowie

Grucha ale ma ten Peugeot odejście :shocked: najlepszy moment dzisiejszego dnia :good::polew:

i nawet Pablo zdązył nagrać mruczenie twojego motoru :decayed:

Opublikowano

:hi: dzięki za spocika Panowie

Grucha ale ma ten Peugeot odejście :shocked: najlepszy moment dzisiejszego dnia :good::polew:

i nawet Pablo zdązył nagrać mruczenie twojego motoru :decayed:

A mówiłem trzeba było nagrać Gruszkę :polew::kox:

Tylko to nagraliśmy :decayed:

MeHow dzięki za pomoc :decayed:

Opublikowano
:hi: Pancie
Opublikowano

:hi: Pancie

:siema:

Co tam nie wyrobiłeś się na spota :)

Opublikowano

:hi: Pancie

cześć Gościu :wink4:

Opublikowano

Boseron to na zlot VAG mówisz że będzie nisko i lans :naughty: hehe

Opublikowano

Boseron to na zlot VAG mówisz że będzie nisko i lans :naughty: hehe

ma być pod warunkiem ze siądzie jak Karolowi :wink4: potem hamulce, bose i do przodu z rezaniem :naughty:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 00:11_________________________________________________Pablo jak juz obniże to przymierzyłbym Twoją 19 do mnie , ciekawy jestem jak sie na tym lata

Opublikowano

Boseron to na zlot VAG mówisz że będzie nisko i lans :naughty: hehe

ma być pod warunkiem ze siądzie jak Karolowi :wink4: potem hamulce, bose i do przodu z rezaniem :naughty:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 00:11_________________________________________________Pablo jak juz obniże to przymierzyłbym Twoją 19 do mnie , ciekawy jestem jak sie na tym lata

Ok jak będziesz chciał to się przymierzy :naughty:

Opublikowano

Pablo w ogole to sprzedalbys Boseronowi swoje felgi, ja Mu sprzedam opony bo mam i bedzie lala :)

Opublikowano

Pablo w ogole to sprzedalbys Boseronowi swoje felgi, ja Mu sprzedam opony bo mam i bedzie lala :)

czekaj czekaj tylko rozbije świnke :decayed:

Opublikowano

:notworthy:

Co taka cisza, wszyscy zapili wczoraj :?: :mysli::decayed:

Dobry wyścig teraz był, szkoda Piertova bo miałby kolejne punkty ale przynajmniej efektownie zakończył skokiem i mu kierownica odpadła z kolumną :decayed: :decayed: :decayed:

Heidfeld 3 :)

Pablo każdy ma w domu Polsat, jak nie polsat to internet - po co Ty robisz skót wyścigu? Sensacji nie odkryłeś. Wyścig dla mnie był nudny i nic się nie działo. Button 2 i co?

Przemian po co się burzysz :D

Napisałem tak od siebie i tyle co sądzę o tym wyścigu :)

Trzeba pisać posty i ruszyć Krakowskie :tongue4:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:55_________________________________________________Panowie nie śpimy i jedziemy dalej z życzeniami :kox:

tortnaurodziny.jpg

:decayed:

Wąski WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!

DZIĘKI KOLEGO :wink4:

Opublikowano

Waski jak HELI?? Przydal sie juz zapas?? :D

Opublikowano

Waski jak HELI?? Przydal sie juz zapas?? :D

nie ale świetna zabawa :good: uczymy się :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

To Twoja była parkuje na Centrum A :?:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

To Twoja była parkuje na Centrum A :?:

nie wiem ale kolo był z huty wiec mozliwe zrób zdjęcie to ci powiem na 100% :>

Opublikowano

Kontem oka zauwarzyłem że granatowe, naklejka na klapie i stare ramki...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.