Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

dziwnie ale w takim razie nie wnikam głębiej ;-)

nie dziwne ,pracuje w systemie 12-godzinnym dniówka nocka 2 dni wolnego, zatem wypada mi na rano do pracy co 4 dzień tak naprawde :wink4:

nie jestem sam hehe, OgR jakie ma to wady? :P Jak robiłem ostatni miesiąc na rano do popołudnia to też ma swoje plusy lecz dźwiganie tyłka codziennie jest męczące :P a tak co jakiś czas 2 dni wolnego czasem 3-4 i byczenie się w łóżku do 9 a nie szukanie budzika o 5 rano.

Btw na osiedlu Kzm w NH sedan S4 ramki klubowe niedaleko apteki kto to ? :naughty:

no ok ale w jakiej pracy można tak robić bo nawet jak pomyśle to nie wiem ? stróżem nocnym nikt z Was chyba nie jest ;-)

np mundurówka.. Przecież Boseron jest.. :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

dziwnie ale w takim razie nie wnikam głębiej ;-)

nie dziwne ,pracuje w systemie 12-godzinnym dniówka nocka 2 dni wolnego, zatem wypada mi na rano do pracy co 4 dzień tak naprawde :wink4:

nie jestem sam hehe, OgR jakie ma to wady? :P Jak robiłem ostatni miesiąc na rano do popołudnia to też ma swoje plusy lecz dźwiganie tyłka codziennie jest męczące :P a tak co jakiś czas 2 dni wolnego czasem 3-4 i byczenie się w łóżku do 9 a nie szukanie budzika o 5 rano.

Btw na osiedlu Kzm w NH sedan S4 ramki klubowe niedaleko apteki kto to ? :naughty:

no ok ale w jakiej pracy można tak robić bo nawet jak pomyśle to nie wiem ? stróżem nocnym nikt z Was chyba nie jest ;-)

pracując na stacji paliw przynajmniej BP (nie mówię, że wszystkich) tak jest

Opublikowano

Ogr to Ty nie wiesz gdzie ja tyram :bicz2:

Opublikowano

Ogr to Ty nie wiesz gdzie ja tyram :bicz2:

Nawet ładną b7 miałeś kiedyś w avatarze - charakterystyczną :wink4:

Opublikowano

Ogr to Ty nie wiesz gdzie ja tyram :bicz2:

a nie wiem, przecież nie zaglądam ludziom za rękaw ;-) Jak będę miał problemy to będę dzwonił do Ciebie a nie do żony ;-)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 13:22_________________________________________________Nawet kiedyś myślałem aby załapać się tam jako informatyk tylko na praca.pl się chyba nie ogłaszają ;-)

Opublikowano

jak bedziesz miał problemy to Ci juz tylko moge lepszą miejscówke na Monte załatwić z widokiem na Wawel :decayed:

Opublikowano

jak bedziesz miał problemy to Ci juz tylko moge lepszą miejscówke na Monte załatwić z widokiem na Wawel :decayed:

chociaż tyle ;-)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 13:55_________________________________________________Ktoś się tu ostatnio pytał o gwint KW do b7 ?

Praktycznie nówka: http://allegro.pl/audi-a4-8k0-gwint-kw-typ-b8-sedan-i-kombi-i1542647440.html

Opublikowano

jak bedziesz miał problemy to Ci juz tylko moge lepszą miejscówke na Monte załatwić z widokiem na Wawel :decayed:

chociaż tyle ;-)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 13:55_________________________________________________Ktoś się tu ostatnio pytał o gwint KW do b7 ?

Praktycznie nówka: http://allegro.pl/audi-a4-8k0-gwint-kw-typ-b8-sedan-i-kombi-i1542647440.html

Tylko po co ktoś kupował nowiutkie auto z zawieszeniem które po trzech dniach poszło do zdemontowania :mysli:

Chciał coś bardziej ekstremalnego?? :mysli:

Poza tym to jest zawieszenie do B8. Siądzie Boseronowi do B7?? :mysli:

Opublikowano

sorry faktycznie B8 ;-)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Ten gwint to chyba jest ten co David N miał kupić do swojej B8 :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

dziwnie ale w takim razie nie wnikam głębiej ;-)

nie dziwne ,pracuje w systemie 12-godzinnym dniówka nocka 2 dni wolnego, zatem wypada mi na rano do pracy co 4 dzień tak naprawde :wink4:

nie jestem sam hehe, OgR jakie ma to wady? :P Jak robiłem ostatni miesiąc na rano do popołudnia to też ma swoje plusy lecz dźwiganie tyłka codziennie jest męczące :P a tak co jakiś czas 2 dni wolnego czasem 3-4 i byczenie się w łóżku do 9 a nie szukanie budzika o 5 rano.

Btw na osiedlu Kzm w NH sedan S4 ramki klubowe niedaleko apteki kto to ? :naughty:

no ok ale w jakiej pracy można tak robić bo nawet jak pomyśle to nie wiem ? stróżem nocnym nikt z Was chyba nie jest ;-)

Stróżem to nie wiem :gwizdanie:, Boserson robi... no właśnie :P a tak pracuje się też np w służbie zdrowia :decayed:

Opublikowano

sorry faktycznie B8 ;-)

i faktycznie w dobrej cenie :decayed:

Opublikowano

no z racji tego że nowy kosztuje 5k to 2,2k to całkiem dobra cena

Opublikowano

no z racji tego że nowy kosztuje 5k to 2,2k to całkiem dobra cena

miałem na myśli moje fundusze przeznaczone na zawias :wink4:

Opublikowano

aaa ok ;-)

Opublikowano

Wczoraj o tym mówili.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.