Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli finał Barca - MU - i mistrz znowu Visca El Barca :dance: :dance:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jutro Inter wygra z schalke ale i tak odpadnie :confused4:

Opublikowano

Ciekawy będzie finał :kox:

Panowie polecam film "Niepokonani" wnioskuje na dużej ilości dobrych komentarzy :)

Sam zaraz sprawdzę czy wart bo zassałem w HD :)

Opublikowano

polskie tłumaczenie tytułów miażdży mi cycki

Opublikowano

polskie tłumaczenie tytułów miażdży mi cycki

dokładnie miałem takie samo odczucie :polew: kto to tłumaczy :blink:

Opublikowano

witam Krakowskich

Panowie jesli ktoś byłby zainteresowany to takie radyjko mam w SUPER STANIE 150zł do odbioru radio kodowane oczywiście posiadam oryginalna karte z tym kodem oraz książke od tego radia

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b6f31c5983426542.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0eb7015d31e6958a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7580307460b3ea8b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b855350a910a6a0b.html

mam jeszcze do zaoferowania kołpaki 16" są to oryginalne kołpaki audi nie żadna chińska tania podróbka

stan oceniam na bardzo dobry

oto zdjęcia kołpaków

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/547c1281c490cc15.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ba338c87d7651f3.html

oraz fele oddam za 400zł wiecej info na PW

oto linki do zdjęć alufelg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/926f60b9b97911f2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57ff9a6f1d56ef4c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/169924bf24a5c963.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cdbcd0b4260ccaa1.html

wiecej info na PW

P O Z D R A W I A M

Opublikowano

witam Krakowskich

Panowie jesli ktoś byłby zainteresowany to takie radyjko mam w SUPER STANIE 150zł do odbioru radio kodowane oczywiście posiadam oryginalna karte z tym kodem oraz książke od tego radia

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b6f31c5983426542.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0eb7015d31e6958a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7580307460b3ea8b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b855350a910a6a0b.html

mam jeszcze do zaoferowania kołpaki 16" są to oryginalne kołpaki audi nie żadna chińska tania podróbka

stan oceniam na bardzo dobry

oto zdjęcia kołpaków

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/547c1281c490cc15.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ba338c87d7651f3.html

oraz fele oddam za 400zł wiecej info na PW

oto linki do zdjęć alufelg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/926f60b9b97911f2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57ff9a6f1d56ef4c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/169924bf24a5c963.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cdbcd0b4260ccaa1.html

wiecej info na PW

P O Z D R A W I A M

Zarzuć to w wątku "giełda małopolska" :wink4:

Opublikowano

oki dzieki za rade zaraz wrzuce

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Gladysek dobrze robi, robilem u Niego Sprintera, fachowiec dobry, ale jak dobry tak drogi...

rzeczywiscie za parkiem wodnym w osiedlu domkow jest gosc ktory rowniez jest dobry i tanszy, zajmuje sie tylko wtryskami i pompami...

Na ul.Brzechwy :naughty:

Dokładnie tam...

Niestety odkąd syn przejął interes to trochę spadła jakość usług :gwizdanie:

Panowie, chcialem wrocic do tematu czyszczenia wtryskow. Dzwonilem do tego goscia z Brzechwy ale powiedzial, ze PD nie robi. wyglada, ze zostal mi jedynie Gladysek - ale chce 500 pln za wyjecie i wlozenie wtryskow - co mi wydaje sie dosyc duzo. Rozmawialem z innym warsztatem, powiedzieli, ze moga wymontowac wtryski taniej ale gosc wspomnial, zebym sie liczyl z tym, ze auto od nich wyjedzie na lawecie bo moze "nie widziec wtryskow po ich ponownym zamontowaniu a oni nie maja kogos kto ogarnia elektronike". rzeczywiscie tak moze byc? przerabial ktos taki temat?

Opublikowano

Gladysek dobrze robi, robilem u Niego Sprintera, fachowiec dobry, ale jak dobry tak drogi...

rzeczywiscie za parkiem wodnym w osiedlu domkow jest gosc ktory rowniez jest dobry i tanszy, zajmuje sie tylko wtryskami i pompami...

Na ul.Brzechwy :naughty:

Dokładnie tam...

Niestety odkąd syn przejął interes to trochę spadła jakość usług :gwizdanie:

Panowie, chcialem wrocic do tematu czyszczenia wtryskow. Dzwonilem do tego goscia z Brzechwy ale powiedzial, ze PD nie robi. wyglada, ze zostal mi jedynie Gladysek - ale chce 500 pln za wyjecie i wlozenie wtryskow - co mi wydaje sie dosyc duzo. Rozmawialem z innym warsztatem, powiedzieli, ze moga wymontowac wtryski taniej ale gosc wspomnial, zebym sie liczyl z tym, ze auto od nich wyjedzie na lawecie bo moze "nie widziec wtryskow po ich ponownym zamontowaniu a oni nie maja kogos kto ogarnia elektronike". rzeczywiscie tak moze byc? przerabial ktos taki temat?

A były sąsiad Boserona z Mogiły by tego nie ogarnął :?:

Łukasz, Ty powinieneś coś wiedzieć więcej na ten temat :mysli:

Tu jest temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=29339.0

Opublikowano
:shocked:

Balice mieli farta :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 13:16_________________________________________________http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,6560103,Wez_sobie_dzwonek_Policyjnych_pl.html :naughty: Boseron [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 13:31_________________________________________________Szukam transportu z Krakowa do Warszawy ? [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 13:37_________________________________________________http://moto.onet.pl/1641744,1,policyjne-mandaty-do-zwrotu,artykul.html?node=2 :polew: :polew: Polska

Opublikowano

Kłótnia o szmal.Kurde co za kraj..masz przedstawicielstwo radarów i cała policja musi brać od Ciebie..monopol...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: Yoghurt jak chcesz to podjedź na ul.Kmicia 6 mysle ze nie odesle cie z kwitkiem tylko przyłozy sie do tematu, jak bedziesz jechał to daj mi znać to pomoge bo mieszkam 500 metrów obok :wink4:

Wąski ściągnałeś dzwonek :naughty: , a z tymi radarami to jak zwykle "teraz Polska " :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.