Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Boseron, szukałeś zawiasu S-line: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=198858.new#new[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 11:48_________________________________________________aaa sorry do sedana :-(

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

aaa sorry do sedana :-(

z tego co mi wiadomo to sedan czy Avant jeden ciul jesli jest Ośką tylko podobno w Quattro jest spręzyna inna :gwizdanie:

Opublikowano

tzn wersje od AVANT'a zawsze były trochę sztywniejsze i ludzie nawet do sedana pakowali wersje AVANT'a bo niby się lepiej trzyma.

Dobra ja się zwijam - dzisiaj pół dnia urlopu bo śmigam z małą na szczepienie ;-) oj będzie płaczu :-(

Opublikowano
  • Autor

tzn wersje od AVANT'a zawsze były trochę sztywniejsze i ludzie nawet do sedana pakowali wersje AVANT'a bo niby się lepiej trzyma.

hmmm w ETCE nie widzę rozróźnienia czy Avant czy Sedan :gwizdanie:

Opublikowano

to w B7 może to już nie ma znaczenia - to jak sprawne to nic tylko brać ;-)

Opublikowano

tzn wersje od AVANT'a zawsze były trochę sztywniejsze i ludzie nawet do sedana pakowali wersje AVANT'a bo niby się lepiej trzyma.

hmmm w ETCE nie widzę rozróźnienia czy Avant czy Sedan :gwizdanie:

nie ma różnic :wink4:

Opublikowano

:bry:

mam prośbę mógłby mi ktoś sprawdzić w etce jakie dokładnie numery mają mieć amory i sprężyny do przodu i tyłu w wersji s-line 1BE do A4 B6 1.9 TDI FWD, będę wdzięczny :hi:

Opublikowano

idzie ktoś dziś do miasta? :naughty:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 15:52_________________________________________________ThemOn my sobie zrobimy sparing kiedy indziej. :decayed::naughty:

Opublikowano

idzie ktoś dziś do miasta?

ja gdzie nie spojrzę dookoła mam miasto nie wiem po co mam do niego iść :naughty:

tzn wersje od AVANT'a zawsze były trochę sztywniejsze i ludzie nawet do sedana pakowali wersje AVANT'a bo niby się lepiej trzyma.

hmmm w ETCE nie widzę rozróźnienia czy Avant czy Sedan :gwizdanie:

nie ma różnic :wink4:

no chyba raczej nie :mysli: amory są odpowiednio pod klase twardości sprężyny

jeśli będzie za twardy to będzie zbytnio tłumił miękką sprężynę i na odwrót

i nie ma znaczenia czy to sedan czy avant tylko ile kg na tej zwieszce wisi dlatego ETKA nie rozróżnia tego kategoriami typu budy tylko klasami wag

2011_04_15_162502.jpg

2011_04_15_163318.jpg

Opublikowano
o

juz o niej rozmawialismy to ta po Leszku[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 16:50_________________________________________________Boseron ProszęCiębardzo :)

Opublikowano
o

juz o niej rozmawialismy to ta po Leszku[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 16:50_________________________________________________Boseron Proszę Cię bardzo :)

Co ja miał chyba 3tys km.. :decayed: (albo niewiele więcej o ile nie mniej) A teraz dobija 170 tys..

Ale magia Leszka działa....

Opublikowano

gruszka miło było Cie zobaczyć :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

gruszka miło było Cie zobaczyć :hi:

:hi:

Opublikowano

Jak by ktoś dzisiaj chciał posiedzieć na mieście to dzwońcie, my z Siemianem i z kolegą gdzieś wyskoczymy.

Opublikowano

Jak by ktoś dzisiaj chciał posiedzieć na mieście to dzwońcie, my z Siemianem i z kolegą gdzieś wyskoczymy.

na murku ?

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

A nie macie dzisiaj ochoty na kiełbaskę k.21 ? bo ja dzisiaj cały czas na słodko i chętnie bym coś smażonego zapodał :-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.