Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A nie macie dzisiaj ochoty na kiełbaskę k.21 ? bo ja dzisiaj cały czas na słodko i chętnie bym coś smażonego zapodał :-)

dzisiaj to trzeba chyba uruchomić PS3 + Fifka + wódeczka :decayed:

ps. w sumie kiełbaska hmmmm sie okaże

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[ps. w sumie kiełbaska hmmmm sie okaże

to dogadajmy temat bo mi strasznie dzisiaj :slina: cieknie na coś takiego :)

Opublikowano
  • Autor

zdzwońmy sie ok 20-stej :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Tiaaaa widzę że temat kiełbasy jak zwykle padł więc spadam do domu :tongue4:

Opublikowano

Tiaaaa widzę że temat kiełbasy jak zwykle padł więc spadam do domu :tongue4:

zimno

jutro w końcu sobie b2-ką pojeżdżę :)

Opublikowano
  • Autor

jutro w końcu sobie b2-ką pojeżdżę :)

daj info gdzie będziesz śmigał :naughty:

Opublikowano

:hi: no i założyłem Bose wzmak+sub i powiem Wam ze siedze pod domem w aucie i słucham muzy :kox: różnica w brzmieniu choć głośników nie wymieniałem jest bardzo duża, polecam kazdemu taki mod :good: w końcu mam basy jakieś :kox:

co do montażu weiteca zrezygnowałem (same springi obniżyły by auto ale na ori amorze mógłby stracić na przyczepności hm.....moze trzeba było zaryzykować :mysli: poszukam s-line całego zawiasu, juz pisalm do czakiego i czekam bo chętnych jest wielu na te zestawy.

jak ktoś chce spręzyny weitec -30mm to odsprzedam , no chyba ze by sie trafiły same amory z 1BE to moge je wtedy założyć.będą lepiej trzymały całość.

Sokół jedziesz w niedziele B-2 ką :mysli:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Siemasz Brylant :)

Opublikowano
  • Autor

Siemasz Brylant :)

:naughty:

Opublikowano
:hi: a co Ty spać nie mozesz :tongue4: sobota rano :gwizdanie:
Opublikowano

Siemasz Brylant :)

:naughty:

O której mykasz? To se Polo podjadę odkurzyć :)[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 08:56_________________________________________________

:hi: a co Ty spać nie mozesz :tongue4: sobota rano :gwizdanie:

Kolego sympatyczny - prawdziwy kibic F1 zasiada z kubkiem kawy do wyscigu juz :)

Coś wczoraj do późna buda była oświetlona na Reymonta :)

Opublikowano

Kolego sympatyczny bez Kubicy to juz nie to samo aczkolwiek tez oglądam siedząć w pracy :wink4: zaczynamy Q3 :kox:

Opublikowano

Kolego sympatyczny bez Kubicy to juz nie to samo aczkolwiek tez oglądam siedząć w pracy :wink4: zaczynamy Q3 :kox:

Eeeee to Ty jestes kibic sezonowy widze, to tak jakby Cuber po odejsciu najlepszych pilkarzy powiedzial ze zejdzie na psy :)

Opublikowano

aaa i kawke tez popijam :tongue4: po zdobyciu Mistrza przez białą gwiazde myśle że rozważy taką mozliwość :cool1:

Opublikowano

aaa i kawke tez popijam :tongue4: po zdobyciu Mistrza przez białą gwiazde myśle że rozważy taką mozliwość :cool1:

Hahahaha :)

Czekam na Pabla bo jak się obudzi to napisze że był wyścig F1 na Polsacie i kto wygrał :)

Opublikowano
  • Autor

to tak jakby Cuber po odejsciu najlepszych pilkarzy powiedzial ze zejdzie na psy

pojeba..... :wallbash: NIGDY!

po zdobyciu Mistrza przez białą gwiazde myśle że rozważy taką mozliwość :cool1:

Mistrza macie i to tylko tyle :gwizdanie:

Opublikowano

to tak jakby Cuber po odejsciu najlepszych pilkarzy powiedzial ze zejdzie na psy

pojeba..... :wallbash: NIGDY!

po zdobyciu Mistrza przez białą gwiazde myśle że rozważy taką mozliwość :cool1:

Mistrza macie i to tylko tyle :gwizdanie:

Hahahahaha :) Masz rację Grzegorz - u nich korupcja cały czas wychodzi :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.