Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wąski ściągnałeś dzwonek :naughty: , a z tymi radarami to jak zwykle "teraz Polska " :wallbash:

nie lubię jakoś tych dźwięków

pochwale się :)zaparkował w moim garażu :tongue4:

Traxxas 1/16 E-Revo VXL 4WD Brushless Truck 1080P Extra Bass[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 22:14_________________________________________________

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i tym razem kupon StS nie wszedł przez Inter :wallbash: postawiłem na wygraną i w plecy ;(

Opublikowano

i tym razem kupon StS nie wszedł przez Inter :wallbash: postawiłem na wygraną i w plecy ;(

A czego Ty się spodziewałeś?? Że Inter w tej formie jakiej jest ogra Schalke?? Trzeba było mnie zapytać :naughty:

A tak poza tym, co za dużo to niezdrowo :tongue4:

Opublikowano

własnie spodziewałem sie ze Inter powalczy i wygra chociaz na koniec swojego bytu w LM, niewazne w sobote sie odrobi na lidze angielskiej :naughty:

Opublikowano

Wąski ściągnałeś dzwonek :naughty: , a z tymi radarami to jak zwykle "teraz Polska " :wallbash:

nie lubię jakoś tych dźwięków

pochwale się :)zaparkował w moim garażu :tongue4:

Traxxas 1/16 E-Revo VXL 4WD Brushless Truck 1080P Extra Bass[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 22:14_________________________________________________

za b2-kę się weź a nie jakieś karykatury samochodów :decayed:

Opublikowano

własnie spodziewałem sie ze Inter powalczy i wygra chociaz na koniec swojego bytu w LM, niewazne w sobote sie odrobi na lidze angielskiej :naughty:

A propos soboty... Aktualna jest?? Widzimy się, czy masz jakieś inne plany??

Opublikowano

A propos soboty... Aktualna jest?? Widzimy się, czy masz jakieś inne plany??

w sobote kończe prace o 20-tej więc o 20.30 mozecie być u Nas to sie :drunk:

Opublikowano

A propos soboty... Aktualna jest?? Widzimy się, czy masz jakieś inne plany??

w sobote kończe prace o 20-tej więc o 20.30 mozecie być u Nas to sie :drunk:

:good: :good: :good:

Mówisz i masz :decayed: :decayed:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:hi: Yoghurt jak chcesz to podjedź na ul.Kmicia 6 mysle ze nie odesle cie z kwitkiem tylko przyłozy sie do tematu, jak bedziesz jechał to daj mi znać to pomoge bo mieszkam 500 metrów obok :wink4:

dzieki. to jest na NW, kolo szpitala Zeromskiego? jesli tak to zaj^%&*cie daleko ode mnie. obadam temat i jak sie nie pojawi nic rozsadnego to chetnie skorzystam z pomocy. dzieki wielkie za oferte pomocy

Opublikowano

witam k*rwa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

witam k*rwa :decayed:

:decayed:

Opublikowano

:hi: Yoghurt jak chcesz to podjedź na ul.Kmicia 6 mysle ze nie odesle cie z kwitkiem tylko przyłozy sie do tematu, jak bedziesz jechał to daj mi znać to pomoge bo mieszkam 500 metrów obok :wink4:

dzieki. to jest na NW, kolo szpitala Zeromskiego? jesli tak to zaj^%&*cie daleko ode mnie. obadam temat i jak sie nie pojawi nic rozsadnego to chetnie skorzystam z pomocy. dzieki wielkie za oferte pomocy

Jak na Brzechwy chciałeś jechać to i tam dojedziesz :wink4:

Opublikowano

Jak na Brzechwy chciałeś jechać to i tam dojedziesz :wink4:

a brzechwy to nie jest gdzies kolo Dobrego Pasterza?

Opublikowano

Jak na Brzechwy chciałeś jechać to i tam dojedziesz :wink4:

a brzechwy to nie jest gdzies kolo Dobrego Pasterza?

Dokładnie, przecznica od Kwartowej - nad Aqua Parkiem :)

Opublikowano

Jak na Brzechwy chciałeś jechać to i tam dojedziesz :wink4:

a brzechwy to nie jest gdzies kolo Dobrego Pasterza?

Dokładnie, przecznica od Kwartowej - nad Aqua Parkiem :)

ooo to jeszcze spory kawalek do ulicy Kmicica. no nic, bede kombinowal

Opublikowano

Panowie na balickiej maja jakies ledy do rejestracji które błedów nie wywalają. Sprawdzał to ktoś?

Tak w ogóle to dzisiaj do Krk przyjezdzam i zostaje do niedzieli także nawiedze was na spocie... :decayed: :decayed:

Opublikowano

:bry:

Panowie na balickiej maja jakies ledy do rejestracji które błedów nie wywalają. Sprawdzał to ktoś?

Tak w ogóle to dzisiaj do Krk przyjezdzam i zostaje do niedzieli także nawiedze was na spocie... :decayed: :decayed:

NIEMOŻLIWE TY NASZ SIEMIANKU :decayed: :decayed: :decayed:

Powiem Themonowi że będziesz :wink4::D

Aha pewnie wiesz że nie ma spota tylko jest zlot o 14:00 :cool1:

A co do ledów to zadzwoń do KERCZIEGO bo chyba on kiedyś tam kupował a jak nie to do Wąskiego :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.