Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziwnie ale w takim razie nie wnikam głębiej ;-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziwnie ale w takim razie nie wnikam głębiej ;-)

nie dziwne ,pracuje w systemie 12-godzinnym dniówka nocka 2 dni wolnego, zatem wypada mi na rano do pracy co 4 dzień tak naprawde :wink4:

Opublikowano

ma to swoje plusy i minusy ;-)

Opublikowano

ma to swoje plusy i minusy ;-)

zgadza sie ale juz sie przyzwyczaiłem i chodzic codziennie na 8 godzin i wstawac wczesnie codziennie to nie dla mnie :tongue4: wole tak, wiecej dni wolnych dla siebie a nocki są ok, da sie wytrzymac :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Boseronek uporzadkuj sobie podpis bo lekki burdelik masz i nie wiadomo OCB :wink4:

Opublikowano

no własnie kombinowałem ale juz jest chyba ok :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no własnie kombinowałem ale juz jest chyba ok :mysli:

no nie bardzo :gwizdanie:

Opublikowano

no chyba średnio ;-)

6cb7de6f11c27b7c.png

Opublikowano

a u mnie zupełnie inaczej pokazuje po odświerzeniu strony :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a u mnie tak:

boseron.jpg

[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 09:14_________________________________________________Już jest OK :good:

Opublikowano

a teraz ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a teraz ? :mysli:

Już jest OK :hi:

Opublikowano

no to gra :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Boseronek jeszcze zamienił byś sobie kolejność w podpisie :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi:

jezdzil ktos taka TAXI?

Opublikowano

:hi: :hi:

jezdzil ktos taka TAXI?

:hi: ale bez koguta :naughty: [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 09:30_________________________________________________

wąski :notworthy: raz jeszcze, mam nadzieje ze jak cos to heli dasz sie przeleciec, boseron tu masz ciut drozej ale u niego mozna cos urwac a przynajmniej masz pewnosc ze nie beda kwadratowe http://s4sid.pl/7685.html

a za co :mysli:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

dziwnie ale w takim razie nie wnikam głębiej ;-)

nie dziwne ,pracuje w systemie 12-godzinnym dniówka nocka 2 dni wolnego, zatem wypada mi na rano do pracy co 4 dzień tak naprawde :wink4:

nie jestem sam hehe, OgR jakie ma to wady? :P Jak robiłem ostatni miesiąc na rano do popołudnia to też ma swoje plusy lecz dźwiganie tyłka codziennie jest męczące :P a tak co jakiś czas 2 dni wolnego czasem 3-4 i byczenie się w łóżku do 9 a nie szukanie budzika o 5 rano.

Btw na osiedlu Kzm w NH sedan S4 ramki klubowe niedaleko apteki kto to ? :naughty:

Opublikowano

:hi:

Btw na osiedlu Kzm w NH sedan S4 ramki klubowe niedaleko apteki kto to ? :naughty:

Gruszka wyskoczył po Prostamol

no to gra :wink4:

chyba raczej nie :mysli:

2011_04_12_111759.jpg

Opublikowano

:hi:

dziwnie ale w takim razie nie wnikam głębiej ;-)

nie dziwne ,pracuje w systemie 12-godzinnym dniówka nocka 2 dni wolnego, zatem wypada mi na rano do pracy co 4 dzień tak naprawde :wink4:

nie jestem sam hehe, OgR jakie ma to wady? :P Jak robiłem ostatni miesiąc na rano do popołudnia to też ma swoje plusy lecz dźwiganie tyłka codziennie jest męczące :P a tak co jakiś czas 2 dni wolnego czasem 3-4 i byczenie się w łóżku do 9 a nie szukanie budzika o 5 rano.

Btw na osiedlu Kzm w NH sedan S4 ramki klubowe niedaleko apteki kto to ? :naughty:

no ok ale w jakiej pracy można tak robić bo nawet jak pomyśle to nie wiem ? stróżem nocnym nikt z Was chyba nie jest ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.