Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: ta strzelanka na Hali ASG to fajna sprawa, juz przeciez raz sie zebraliśmy i była niezła zabawa więc jestem za ponownym grupowym strzelaniem, kupujemy tą oferte :gwizdanie: ?
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Cześć chłopcy radarowcy :naughty: :naughty: :naughty:

Trochu mnie nie było hehhe :polew: :polew:

strzałka :hi:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 12:28_________________________________________________

:hi: ta strzelanka na Hali ASG to fajna sprawa, juz przeciez raz sie zebraliśmy i była niezła zabawa więc jestem za ponownym grupowym strzelaniem, kupujemy tą oferte :gwizdanie: ?

:good: :good: :good:

Opublikowano

dzien dobry :hi:

:hi: ta strzelanka na Hali ASG to fajna sprawa, juz przeciez raz sie zebraliśmy i była niezła zabawa więc jestem za ponownym grupowym strzelaniem, kupujemy tą oferte :gwizdanie: ?

jak tylko czas pozwoli to jestem chetny :wink4:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Dawid Ty przeciez jestes stworzony do tego sportu , ostatnio dawałes rade :naughty:

Opublikowano

Dawid Ty przeciez jestes stworzony do tego sportu , ostatnio dawałes rade :naughty:

taaaaaaak? nie pamietam :decayed:

Opublikowano

Kerczisław jak moje tematy sie ukladają , jak bedzie po daj znać to podjade :wink4:

Opublikowano

A może zamiast na strzelankę wypadałoby się najpierw ustawić na niedzielę :gwizdanie:

Opublikowano

ja jestem duży to we mnie łatwiej trafić jednak w razie W bym się pisał ;-)

Opublikowano

A może zamiast na strzelankę wypadałoby się najpierw ustawić na niedzielę :gwizdanie:

mówisz o 17.04 :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 12:54_________________________________________________

ja jestem duży to we mnie łatwiej trafić jednak w razie W bym się pisał ;-)

Ty bedziesz robił za tarcze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No trzeba sie ustawić trzeba na Niedziele 17-stego , ale myśle ze na Niedzielnym spocie obgadamy sprawy :decayed:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 13:09_________________________________________________ps. pasowało by zrobić zrzute na grilla klubowego :gwizdanie:

Opublikowano

jestem za :good:

Opublikowano

Ja grilla kupiłem w zeszłym roku, specjalnie na takie wypady...

I jak najbardziej pisałem też o tym tutaj :gwizdanie:

Ale oczywiście, jak zwykle...

Opublikowano
  • Autor

Kupiłes ?

to ile dałeś ? zrobimy zrzutke by zrekompensować wydatek :decayed:

Opublikowano

Tak, kupiłem...

I nie ma znaczenia ile dałem bo korzystam z niego przy innych okazjach.

Na klubowe wypady czekał prawie rok, ale spoko w tym sezonie już został przepalony :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no to na przyszłą Niedzielę go przyszykuj :kox:

Opublikowano

Potrzebne tylko będą tacki, sztućce i węgiel - bo to się już skończyło.

Zresztą odbiorę go to sprawdzę co tam jest.

Opublikowano
  • Autor

Potrzebne tylko będą tacki, sztućce i węgiel - bo to się już skończyło.

Zresztą odbiorę go to sprawdzę co tam jest.

spoko, zrobimy zrzute i sie kupi a jedzonko każdy w swoim zakresie przywiezie i będzie "lala"

Opublikowano

Iwo :siema:

Waski co za gwizdanie???

Za grilleem jestem zaaa

za hala tez ale lepszy paintball od asg...

a tak w ogole to :hi: z popoludnia

Opublikowano

:bry:

:hi: srednio...wyjeba**m z dwa lancery, trzy subaryny i jednego RSa :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.