Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

k.... jaka tu cisza panuje ostatnio :wallbash:

Musimy bardziej wypromować Krakowskie, mi się już skończyły kalendarzyki :D

A każdy nowy Krakus dostaje pw wiesz z czym :wink4:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 21:58_________________________________________________

Chłopaki czemu nie daliście znać że jedziecie na Bora dzisiaj, miałem właśnie telefon teraz ale siedzę już w łóżku i za cholerę nie chce mi się zbierać :wallbash:

a kto pojechał na bora ? :mysli:

KERCZI, Boseron i jeszcze ktoś jest :disgust:

Myślałem że Bora jeszcze jest spokój a widocznie już się zaczyna :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: fakt byliśmy z Karolem na Bora ale w sprawach prywatnych

BTW Kerczi dzięki :notworthy:

Opublikowano

:hi: fakt byliśmy z Karolem na Bora ale w sprawach prywatnych

BTW Kerczi dzięki :notworthy:

Ciekawe jaki będzie efekt Boseron :naughty:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

KERCZI dużo było wiary na Bora Bora :naughty: :?:

Ok idę film oglądać :)

Opublikowano

Dzień dobry :)

ja już się wyspałem

Opublikowano
:hi: srednio...wyjeba**m z dwa lancery, trzy subaryny i jednego RSa :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Chłopaki czemu nie daliście znać że jedziecie na Bora dzisiaj, miałem właśnie telefon teraz ale siedzę już w łóżku i za cholerę nie chce mi się zbierać :wallbash:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 08:45_________________________________________________http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,9396843,Szybciej_przejedziemy_przez_ul__Nowohucka.html :good:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 08:49_________________________________________________
spoko
Opublikowano

moglibyśmy kiedyś zebrać ekipę i sobie postrzelac ;-)

Opublikowano

moglibyśmy kiedyś zebrać ekipę i sobie postrzelac ;-)

Na grilla się ludzie nie mogą zebrać, a Ty o takiej poważnej akcji myślisz?? Trzymam kciuki żeby się udało, ale szczerze w to wątpie.

BTW :hi:

Opublikowano

1275.jpg

tak się ostatnio włamują do B6 B7 B8

1277.jpg

Opublikowano

moglibyśmy kiedyś zebrać ekipę i sobie postrzelac ;-)

Na grilla się ludzie nie mogą zebrać, a Ty o takiej poważnej akcji myślisz?? Trzymam kciuki żeby się udało, ale szczerze w to wątpie.

Jak się chce to się zbierze :wink4:

Nie ma co się na wstępie ustawiać na straconej pozycji :rolleyes:

Opublikowano

1275.jpg

tak się ostatnio włamują do B6 B7 B8

1277.jpg

A Mr. Wąski tym potem handluje :wink4::tongue4:

Opublikowano

Wąski to "kula" ??? :)

Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Opublikowano

1275.jpg

tak się ostatnio włamują do B6 B7 B8

1277.jpg

A Mr. Wąski tym potem handluje :wink4::tongue4:

złomiarz Wąski :naughty: [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 10:26_________________________________________________

Wąski to "kula" ??? :)

byłe drzwi Siemiana

Opublikowano

Waski masz moze taka blende???

DSC00426.JPG

Opublikowano

Cześć chłopcy radarowcy :naughty: :naughty: :naughty:

Trochu mnie nie było hehhe :polew: :polew:

Opublikowano

Waski masz moze taka blende???

DSC00426.JPG

:gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.