Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PABLO, ja za takie coś dostałem warna :naughty:

znam Pabla trochę inaczej wygląda :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Yyyy... Co w tym obrazku jest śmiesznego?? :mysli: Bo jakoś nie jarze (albo mnie to w ogóle nie śmieszy) :gwizdanie:

Opublikowano

Miało być dopisane "ludzie to mają pomysły" :wallbash:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 21:46_________________________________________________Nie wiedziałem że w B8 jest 2.0 TDIe 136KM :mysli:

Na dole w tabeli.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A4#Silniki

Opublikowano

PABLO, ja za takie coś dostałem warna :naughty:

znam Pabla trochę inaczej wygląda :mysli:

Z drugiej strony, gdyby Pablo zapuścił włosy i lekko się ucharakteryzował, to kto wie czy nie byłby podobny do tego Pana z obrazka :naughty:

Opublikowano

PABLO, ja za takie coś dostałem warna :naughty:

znam Pabla trochę inaczej wygląda :mysli:

Z drugiej strony, gdyby Pablo zapuścił włosy i lekko się ucharakteryzował, to kto wie czy nie byłby podobny do tego Pana z obrazka :naughty:

NIGDY!!! :polew:

Opublikowano
  • Autor

Telefon do ASO AUTOSPECIAL czy jak oni sie tam probuja nazywac... z zapytaniem o zawor recylkulacji spalin (EGR) .

" Chcialbym sie dowiedziec ile kosztuje EGR do 2.0 CR 2008 oznaczenie silnika CAGA 143 konie"

"Prosze Pana nie ma takiego silnika jak CAGA i nie ma takiej mocy jak 143 konie w Audi , Audi nigdy nie mialo takiego silnka ... jest silnik 140 PD zawor EGR kosztuje 1199 zl "

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

NIE POLECAM TEGO SERWISU , kumplowi wymienili tam olej - prawdopodobnie przelany . Sprawdzali DPF i robili caly przeglad ...auto wyjechalo , auto kopciolo przy wjezdzie , po wyjezdzie nadal , DPF zarypany KAT zarypany EGR robi jaja .

ASO :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a to nie wiedziałeś że tam się nie jeździ ? :cool1:

Opublikowano

Telefon do ASO AUTOSPECIAL czy jak oni sie tam probuja nazywac... z zapytaniem o zawor recylkulacji spalin (EGR) .

" Chcialbym sie dowiedziec ile kosztuje EGR do 2.0 CR 2008 oznaczenie silnika CAGA 143 konie"

"Prosze Pana nie ma takiego silnika jak CAGA i nie ma takiej mocy jak 143 konie w Audi , Audi nigdy nie mialo takiego silnka ... jest silnik 140 PD zawor EGR kosztuje 1199 zl "

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

NIE POLECAM TEGO SERWISU , kumplowi wymienili tam olej - prawdopodobnie przelany . Sprawdzali DPF i robili caly przeglad ...auto wyjechalo , auto kopciolo przy wjezdzie , po wyjezdzie nadal , DPF zarypany KAT zarypany EGR robi jaja .

ASO :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a to nie wiedziałeś że tam się nie jeździ ? :cool1:

ja tam nie jezdze :gwizdanie: :gwizdanie: , ASO omijam szerokim lukiem wlasnie ze wzgledu na takie historie :hi:

Opublikowano

A ja tam wiem do kogo iść :decayed::tongue4:

moj kolega podobno tez wiedzial bo z kolei jego znajomy ktory handluje furami robi tam u nich i ma koneksje...ch*** ze koneksje jak brak elementarnej wiedzy i kompetencji . OMIJAC SZEROKIM LUKIEM SZKODA ZDROWIA I NERWOW a przedewszystkim kasy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak to mówią w Krakowie jest jedno ASO VAG , na Zakopiańskiej , nie są idealni ale podobno zdecydowanie lepsi od speciala :wink4:

Opublikowano

jak to mówią w Krakowie jest jedno ASO VAG , na Zakopiańskiej , nie są idealni ale podobno zdecydowanie lepsi od speciala :wink4:

mozliwe :decayed:

Opublikowano

To gdzie w krakowie porzadnie zdiagnozowac DPF-a..?Jak i czujniki..

Opublikowano

To gdzie w krakowie porzadnie zdiagnozowac DPF-a..?Jak i czujniki..

no napewno nie w ASO :decayed: , chyba ze Beltowski poradzi

proponuje przeczytac tresc ogloszenia

http://otomoto.pl/audi-a3-1-9tdi-105km-perelka-C18601541.html :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Chcial zeby wszystkim slina ciekla ..co za ludzie :decayed:

Opublikowano

To gdzie w krakowie porzadnie zdiagnozowac DPF-a..?Jak i czujniki..

jedz do as to Ci powiedzą tak jak mi, a potem bedziesz miał auto rozwalone na łopatki i będziesz się bujał mpk, chyba, że masz awaryjną fure w garażu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie każde ASO to AutoSpecial :wink4:

a tak na powaznie to za dużo sie nasłuchałem na temat tego serwisu ( Special ) i jeszcze ceny mają wyższe

Opublikowano

A jaki przebieg tego B8 bo DPF tak sam z siebie się nie zapycha byłeś pierwszym właścicielem ? bo mi to wygląda że auto mogło jeździć na niewłaściwym oleju dla DPF-a olbo był mocno dolany co też jest dla niego nie zdrowe

Opublikowano

Jestem drugim właścicielem, przebieg przy kupnie 143k, przy zmianie oleju 144,5k, obecnie 147k. Właśnie poczytałem temat o podróbach motula, zakupiłem w Krakowie motula specificka, jutro obadam bańkę, trochę zostało w niej oleju,

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201045.0

pojawiły mi się w głowie teorie spiskowe, że może olej jest fake... podobno przed wymiana tez lekko puszczał dymka..

Opublikowano

Jestem drugim właścicielem, przebieg przy kupnie 143k, przy zmianie oleju 144,5k, obecnie 147k. Właśnie poczytałem temat o podróbach motula, zakupiłem w Krakowie motula specificka, jutro obadam bańkę, trochę zostało w niej oleju,

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201045.0

pojawiły mi się w głowie teorie spiskowe, że może olej jest fake... podobno przed wymiana tez lekko puszczał dymka..

Ale jaja, nawet Motula podrabiają...

Opublikowano

Również jestem w szoku, to mogłoby wyjaśnić po części dlaczego dpf został zalepiony olejem...

Opublikowano

:hi:

Panowie wracajac do domu jakies 2h temu, 2 wioski przed moja widzialem po drodze wypadek, samochod przeciagnal pieszego ze 100m pod silnikiem... na to wszystko kumpel zadzwonil ze to moj sasiad szedl. 4 dzieci zostawil. Przejebane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.