Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Yyyy... Co w tym obrazku jest śmiesznego?? :mysli: Bo jakoś nie jarze (albo mnie to w ogóle nie śmieszy) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być dopisane "ludzie to mają pomysły" :wallbash:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 21:46_________________________________________________Nie wiedziałem że w B8 jest 2.0 TDIe 136KM :mysli:

Na dole w tabeli.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A4#Silniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, ja za takie coś dostałem warna :naughty:

znam Pabla trochę inaczej wygląda :mysli:

Z drugiej strony, gdyby Pablo zapuścił włosy i lekko się ucharakteryzował, to kto wie czy nie byłby podobny do tego Pana z obrazka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, ja za takie coś dostałem warna :naughty:

znam Pabla trochę inaczej wygląda :mysli:

Z drugiej strony, gdyby Pablo zapuścił włosy i lekko się ucharakteryzował, to kto wie czy nie byłby podobny do tego Pana z obrazka :naughty:

NIGDY!!! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon do ASO AUTOSPECIAL czy jak oni sie tam probuja nazywac... z zapytaniem o zawor recylkulacji spalin (EGR) .

" Chcialbym sie dowiedziec ile kosztuje EGR do 2.0 CR 2008 oznaczenie silnika CAGA 143 konie"

"Prosze Pana nie ma takiego silnika jak CAGA i nie ma takiej mocy jak 143 konie w Audi , Audi nigdy nie mialo takiego silnka ... jest silnik 140 PD zawor EGR kosztuje 1199 zl "

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

NIE POLECAM TEGO SERWISU , kumplowi wymienili tam olej - prawdopodobnie przelany . Sprawdzali DPF i robili caly przeglad ...auto wyjechalo , auto kopciolo przy wjezdzie , po wyjezdzie nadal , DPF zarypany KAT zarypany EGR robi jaja .

ASO :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a to nie wiedziałeś że tam się nie jeździ ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon do ASO AUTOSPECIAL czy jak oni sie tam probuja nazywac... z zapytaniem o zawor recylkulacji spalin (EGR) .

" Chcialbym sie dowiedziec ile kosztuje EGR do 2.0 CR 2008 oznaczenie silnika CAGA 143 konie"

"Prosze Pana nie ma takiego silnika jak CAGA i nie ma takiej mocy jak 143 konie w Audi , Audi nigdy nie mialo takiego silnka ... jest silnik 140 PD zawor EGR kosztuje 1199 zl "

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

NIE POLECAM TEGO SERWISU , kumplowi wymienili tam olej - prawdopodobnie przelany . Sprawdzali DPF i robili caly przeglad ...auto wyjechalo , auto kopciolo przy wjezdzie , po wyjezdzie nadal , DPF zarypany KAT zarypany EGR robi jaja .

ASO :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a to nie wiedziałeś że tam się nie jeździ ? :cool1:

ja tam nie jezdze :gwizdanie: :gwizdanie: , ASO omijam szerokim lukiem wlasnie ze wzgledu na takie historie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wiem do kogo iść :decayed::tongue4:

moj kolega podobno tez wiedzial bo z kolei jego znajomy ktory handluje furami robi tam u nich i ma koneksje...ch*** ze koneksje jak brak elementarnej wiedzy i kompetencji . OMIJAC SZEROKIM LUKIEM SZKODA ZDROWIA I NERWOW a przedewszystkim kasy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mówią w Krakowie jest jedno ASO VAG , na Zakopiańskiej , nie są idealni ale podobno zdecydowanie lepsi od speciala :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie w krakowie porzadnie zdiagnozowac DPF-a..?Jak i czujniki..

jedz do as to Ci powiedzą tak jak mi, a potem bedziesz miał auto rozwalone na łopatki i będziesz się bujał mpk, chyba, że masz awaryjną fure w garażu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każde ASO to AutoSpecial :wink4:

a tak na powaznie to za dużo sie nasłuchałem na temat tego serwisu ( Special ) i jeszcze ceny mają wyższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki przebieg tego B8 bo DPF tak sam z siebie się nie zapycha byłeś pierwszym właścicielem ? bo mi to wygląda że auto mogło jeździć na niewłaściwym oleju dla DPF-a olbo był mocno dolany co też jest dla niego nie zdrowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem drugim właścicielem, przebieg przy kupnie 143k, przy zmianie oleju 144,5k, obecnie 147k. Właśnie poczytałem temat o podróbach motula, zakupiłem w Krakowie motula specificka, jutro obadam bańkę, trochę zostało w niej oleju,

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201045.0

pojawiły mi się w głowie teorie spiskowe, że może olej jest fake... podobno przed wymiana tez lekko puszczał dymka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem drugim właścicielem, przebieg przy kupnie 143k, przy zmianie oleju 144,5k, obecnie 147k. Właśnie poczytałem temat o podróbach motula, zakupiłem w Krakowie motula specificka, jutro obadam bańkę, trochę zostało w niej oleju,

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201045.0

pojawiły mi się w głowie teorie spiskowe, że może olej jest fake... podobno przed wymiana tez lekko puszczał dymka..

Ale jaja, nawet Motula podrabiają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem w szoku, to mogłoby wyjaśnić po części dlaczego dpf został zalepiony olejem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie wracajac do domu jakies 2h temu, 2 wioski przed moja widzialem po drodze wypadek, samochod przeciagnal pieszego ze 100m pod silnikiem... na to wszystko kumpel zadzwonil ze to moj sasiad szedl. 4 dzieci zostawil. Przejebane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...