Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co to za kamerka ? :mysli:

Zewnętrzna, miał ją zamontowaną między kołem a drzwiami jak dobrze zauważyłem :)

A wiadomo to co przymocowane to nie to samo co z ręki i zupełnia inna wysokość jak z okna auta :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co to za kamerka ? :mysli:

http://gopro.com/videos/ [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 15:20_________________________________________________http://gopro.com/videos/auto/ :good:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 15:21_________________________________________________

Bardzo chętnie :good:

Jak widać to za***iście by musiało wyglądać taki przejazd przez Kazimierz wieczorową porą przy lub po deszczu :gwizdanie:

Świecąca kosteczka, powoli bo dużo zakrętów, odijający się blask świateł :kox:

Kurde, jakbym miał ładne felgi to mógłbym sie nocą pobujać po strefie B z Twoją kamerką :naughty: :naughty: :naughty:

no było by :gwizdanie:
Opublikowano

Panowie potrzebuje buty na zimę dla mojej lali :naughty:

16x6,5 cala ewentualnie 16x7 cali najlepiej bez opon.

Jakby ktoś miał namiar na coś ładnego to poproszę :cool1:

Opublikowano

:bry:

szkoda ze sie nie da dwoch garow poprostu dospawac :wallbash:

Nie potrzebnie włączyłem to V6 bo teraz Cię ciśnie :decayed: :decayed: :decayed::wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

YO panie :decayed:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 17:35_________________________________________________

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 18:47_________________________________________________
!

:shocked:

Opublikowano

:hi:

KERCZI no dobra masz w EOSIE ośkę ale nie porównujmy 1,9 TDI do 2,0T

Opublikowano

- "Droga mamo! Urodził mi się syn. Żona nie miała pokarmu, więc wzięła mamkę Murzynkę i dlatego synek zrobił się czarny".

Matka odpisuje:

"Drogi synku! Gdy ty się urodziłeś, również nie miałam mleka w piersiach. Wychowałeś się na krowim, ale rogi wyrosły ci dopiero teraz.

to nie tak było tylko tak:

Syn dzwoni do mamy:

Mamo!!! żona urodziła mi pięknego synka, ale jest czarny bo na sali okazało się, że nie może karmić piersią bo nie ma pokarmu więc powiedziała mi że dała dziecko Murzynce aby ta je nakarmiła i po tym dziecko zrobiło się czarne

Na to mama:

Oj synu synu, ty też jak byłeś mały to karmiłam Cię kozim mlekiem dlatego jesteś teraz tak głupi jak cap

Opublikowano

Środek nowej S6 C7 :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Środek nowej S6 C7 :slina: :slina: :slina:

Wypas :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

No chłopaki, jest coś dla nas !!!!!

http://allegro.pl/za-darmo-wynajme-studentom-piekny-dom-zabierzow-i1840240683.html

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dajcie znać kiedy wpadać na imprezkę :decayed:

brakuje nam kilku chłopa piszesz sie :naughty:
Opublikowano

No chłopaki, jest coś dla nas !!!!!

http://allegro.pl/za-darmo-wynajme-studentom-piekny-dom-zabierzow-i1840240683.html

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dajcie znać kiedy wpadać na imprezkę :decayed:

brakuje nam kilku chłopa piszesz sie :naughty:

TAK !!!

Opublikowano

to juz wiadomo gdzie bedzie letni :kox:

Opublikowano
  • Autor

to juz wiadomo gdzie bedzie letni :kox:

:wink4:

Opublikowano

to juz wiadomo gdzie bedzie letni :kox:

:wink4:

i to za darmo :naughty:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 10:17_________________________________________________https://picasaweb.google.com/114478730906334687267/Grill02 znalazłem przypadkiem :gwizdanie: historia
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.