Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprzedam Ci moje 206 wrc

ale musisz obiecac ze przed sprzedaza nie naprawisz fotela kierowcy...

To jest opcja za która cza dopłacać :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprzedam Ci moje 206 wrc

ale musisz obiecac ze przed sprzedaza nie naprawisz fotela kierowcy...

To jest opcja za która cza dopłacać :)

Zdecydowanie :kox:

Szkoda że tego nie nagraliśmy jak prezentowałeś tego WRC łeb by urywało oglądającym :decayed:

:hi: wszystkim :naughty:

Opublikowano

Pany, potrzebuję kupić węgiel lub brykiet na grilla. Widział ktoś może gdzieś ?

Opublikowano

Pany, potrzebuję kupić węgiel lub brykiet na grilla. Widział ktoś może gdzieś ?

Przyjedź do mnie to Ci sprzedam :decayed:

Opublikowano

:bry: nie wiem jak tam u was ale u mnie dziś atak zimy... cały czas sypie... jest z 20cm już na pewno wiec postanowiłem cyknąć kilka zdjęć w starym roku.

Proszę o opinie na temat mojego auta bo chce wiedzieć czy w dobrym kierunku idę z modami a w nowym roku na pewno zobaczymy się w Krakowie

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235901.0

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236646.0

Ja pieer^^le co za ulep :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:polew::facepalm:

Wątek lub dział, którego szukasz nie istnieje albo nie masz do niego dostępu.

Może napiszesz co tam było zabawnego?

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236646.0

Ja pieer^^le co za ulep :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:polew::facepalm:

Wątek lub dział, którego szukasz nie istnieje albo nie masz do niego dostępu.

Może napiszesz co tam było zabawnego?

Wróć do różu to zobaczysz :naughty::decayed:

Nie wiem skąd ten temat tam się znalazł :mysli:

Chyba już wiem :decayed:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 15:55_________________________________________________No to panowie udanego sylwestra i wypaśnej zabawy nie gorszej niż w tej ekipie :kox:

Стекловата - Новый год

:decayed:

Opublikowano

Ktoś tu kiedyś mówił ze ma PS 3 do sprzedania?

Opublikowano

Ktoś tu kiedyś mówił ze ma PS 3 do sprzedania?

ja mam z pleja koleś mi dołożył abonament za darmo:naughty:

Opublikowano

Ktoś tu kiedyś mówił ze ma PS 3 do sprzedania?

ja mam z pleja koleś mi dołożył abonament za darmo :naughty:

:polew:
Opublikowano

Ktoś tu kiedyś mówił ze ma PS 3 do sprzedania?

ja mam z pleja koleś mi dołożył abonament za darmo :naughty:

:polew:

Hłe hłe :sarcastic:

Opublikowano

Waski ale zaparkowałes wyśmienicie :cool1:

dobrze że się nie zalapał na akcje z pipką albo ptakiem :decayed:

nie lubię jak ktoś mi obija auto :naughty:

Kepassa tak mi kazał zaparkować a on Jest Dużżżży więc go grzecznie posłuchałem :wink4:

Wszystkiego najlepszego panowie

Opublikowano

No to ja też się zbieram na impreze sylwestrową.

Wszystkiego dobrego Wam życzę, żeby nadchodzący rok był lepszy od obecnego i oczywiście szampańskiej zabawy :drunk:

I żeby nad ranem nie było :sick3:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie i Panie,

Szczęsliwego Nowego 2012 Roku aby nie byl gorszy od mijającego :good:

szampan_strzal.jpg

Bawcie się dobrze :hi:

Do Zobaczenia w nowym roku :decayed:

Opublikowano

duzo szczescia w nowym roku

ognie_index.jpg

Opublikowano

wszystkiego najlepszego w nowym roku. :decayed:

Cuber, podpis u kolegi wypas :naughty:

:polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.