Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Waski ale zaparkowałes wyśmienicie :cool1:

dobrze że się nie zalapał na akcje z pipką albo ptakiem :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:decayed:

czego się szczerzysz odkurzaj tam nokle na regale :decayed:

Opublikowano

Sklej zęba :polew::decayed:

Opublikowano

Wkleić to ja Ci mogę ale łatwiej będzie wybić :tongue4:

Opublikowano

Lepiej nie bo mam wszystkie swoje :decayed:

Opublikowano

oj tam oj tam nowy rok nowe zęby,,,

Grześ jednak was nie zabiorę bo Gosia ma mieć jakąś obszerną kreację i mowi że się pomnie :wstydliwy:

Lennox nie ma za co :cwaniak1:

Opublikowano
  • Autor

Poważnie ? :bicz3: :baseball: :baseball:

Opublikowano

Poważnie ? :bicz3: :baseball: :baseball:

a ta pupa to czyja Gosi :decayed: nieładnie :przebiegly:

spoko bez nerw :ranting1: żarcik taki

Opublikowano
  • Autor

Czyli co w końcu ? :cool1:

Opublikowano

no git

Opublikowano
  • Autor

no git

OK :decayed:

Opublikowano

:hi: Panowie ma ktoś płytke z mapami do navi plus ? potrzebuje zeby mi ktoś nagrał , dziękuje z góry

druga sprawa to szukam dla Mojej auta małego taniego i wybór padł między Opel Corsa, Reno Clio a Fiat Punto, samochód ma być do 5 tys zł. jakby ktos słyszał to dawac znać :tongue4: w końcu zdała :disgust::decayed:

pozdrowienia ide pić drina bo szykuje forme na jutro :wink4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 23:18_________________________________________________no i pytanie z tych 3 marek którego złoma wybrać :mysli: a moze jeszcze coś innego w tych pieniądzach.....

Opublikowano

CUBER jestes jutro w pracy?? Bo jeśli tak, to Cię w końcu nawiedzę :decayed:

Opublikowano

CUBER jestes jutro w pracy?? Bo jeśli tak, to Cię w końcu nawiedzę :decayed:

cześć Studencik :wink4:

Opublikowano

:hi: Panowie ma ktoś płytke z mapami do navi plus ? potrzebuje zeby mi ktoś nagrał , dziękuje z góry

druga sprawa to szukam dla Mojej auta małego taniego i wybór padł między Opel Corsa, Reno Clio a Fiat Punto, samochód ma być do 5 tys zł. jakby ktos słyszał to dawac znać :tongue4: w końcu zdała :disgust::decayed:

pozdrowienia ide pić drina bo szykuje forme na jutro :wink4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 23:18_________________________________________________no i pytanie z tych 3 marek którego złoma wybrać :mysli: a moze jeszcze coś innego w tych pieniądzach.....

W tych pieniądzach to ja bym bardziej wolał szukać jakiegoś japońca... Toyota Starlet, Mitsubishi Colt itd... Ale Corsa albo Clio też są niezłymi wyborami. Uważałbym natomiast na Punto :gwizdanie:

Opublikowano

OSTATNI RAZ W ROKU DO PRACY - RODACY :naughty: :naughty: :naughty:

Boseron ja będę wkrótce sprzedawał astrę, za 2,5tyś... Po remoncie silnika :naughty: A z tych opcji co podałeś to dla żony ja bym brał corse lub pande - w Twoim przypadku punto. Olej japońce, francuzy i inną gadzinę - kupuj co tanie w użytkowaniu i nie drogie w klepaniu :naughty: :naughty: :naughty:

Dam Ci przykład. Żonie ostatnio układ wydechowy szwankował ( w astrze :decayed: ), zawiozła do jakiegoś serwisu koło pracy na bora-bora. Przyszła odebrać po robocie, autko naprawione + zamek w drzwiach - koszt 210zł :kox:

Opublikowano

:hi: Panowie ma ktoś płytke z mapami do navi plus ? potrzebuje zeby mi ktoś nagrał , dziękuje z góry

druga sprawa to szukam dla Mojej auta małego taniego i wybór padł między Opel Corsa, Reno Clio a Fiat Punto, samochód ma być do 5 tys zł. jakby ktos słyszał to dawac znać :tongue4: w końcu zdała :disgust::decayed:

pozdrowienia ide pić drina bo szykuje forme na jutro :wink4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 23:18_________________________________________________no i pytanie z tych 3 marek którego złoma wybrać :mysli: a moze jeszcze coś innego w tych pieniądzach.....

co do navi plus, ja mam tylko w KRK bede dopiero w poniedzialek

jeżeli chodzi o samochody to miesiąc temu stałem przed takim samym wyborem dla mojej żony, wybór padł na Fiata Punto z 2000 roku z silnikiem 1.2 8V, cena zakupu to 5300 zł, wyszukałem go na allegro, troche tego jest, ale trzeba uwazac bo np dzien przed zakupem ogladalem tez Punto z 2000 roku w KRK, ale bylo totalnie zgnite wszedzie, a ten co kupilem dopiero lekko bierze przy nadkolach mimo iz ten sam rocznik, plusy tego auta, ktore zauwazylem to: dodatkowe wspomaganie CITY (dla kobiety przy parkowaniu fajna sprawa, szukaj ogolnie ze wspomaganiem, bo jechalem jednym bez i :wallbash: :wallbash: :wallbash:), druga rzecz to spalanie, na baku 46 L przejechała prawie 700 km 85 % miasto 15 % trasa więc średnio 6,5 litra uwazam za dobry wynik, czesci smiesznie tanie i dostepne wszedzie,

co do corsy to mojej żony siostra jezdzi corsa z 1999 roku z silnikiem 1.2 16V (sprowadzona 4 lata temu z niemcowni) praktycznie zero korozji jak narazie, spalanie na podobnym poziomie co punto, ale srodek wg mnie jest mniej nowoczesny w stosunku do fiata, czesci tez na podobnym poziomie

na temat clio sie nie wypowiem, bo raz nie mam doswiadczenia, dwa nie lubie francuzow :decayed:

btw 1 :hi: :hi: :hi:

btw 2 Z racji, że nie było mnie w KRK ostatnimi czasy: Życzę wszystkim lepszego niż ten nowego roku !!!

Opublikowano

Sprzedam Ci moje 206 wrc

Opublikowano

Sprzedam Ci moje 206 wrc

ale musisz obiecac ze przed sprzedaza nie naprawisz fotela kierowcy...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.