Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wąski ale po co się tak bulwersujesz :gwizdanie:, a może nie każdy dobrze nawiguje po forum i później cholera się mnie pyta na pw gdzie może to i owo znaleźć, ja tu wrzucam różne ciekawostki które zainteresują nowych userów aby mieli więcej pojęcia o marce którą posiadają czy dobre czy złe strony ale nich wiedzą i niech będą świadomi co posiadają.

aha :wink4: ja się nie bulwersuje tylko grzecznie pytam ,a to różnica :)

ogólnie to powinieneś zmienić nr tel na 913 z tego co pamiętam taki był nr na informację :naughty:

z tego co pamiętam to większość kolegów prosiła abyś nie przyklejał wątków :)

jeśli pytają Cię to dobrze takie Twoje zadanie ale zawsze możesz im to wkleić podać na pv lub telefonicznie wytłumaczyć :)

prawda Pawełku :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo, ale wrzucasz czesto rzecz które bez znajomosci nawgiacji po forum mozna znaleśc od kopa :gwizdanie:

No ok w tym wypadku tak jest :)

Opublikowano
  • Autor

W wielu przypadkach tak jest Pawełku :cool1:

Opublikowano

ps .ja bardzo szanuję Twoją pracę i zagazowanie w forum ale czasem jest to męczące -moje zdanie

Opublikowano

ogólnie to powinieneś zmienić nr tel na 913

Myślę wrócić do orange a nie zmieniać nr :polew::good:

Opublikowano

Przemian żyje :gwizdanie:

Opublikowano

ps .ja bardzo szanuję Twoją pracę i zagazowanie w forum ale czasem jest to męczące -moje zdanie

No ok rozumiem.[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 23:03_________________________________________________

Przemian żyje :gwizdanie:

Właśnie miałem się o niego pytać bo coś cisza, przed świętami już go nie było słychać :mysli:

Opublikowano

Zdj_cie0385.jpg

tak z ciekawości jak naprawia się auta w Polsce

Opublikowano

jutro spot??

Opublikowano

jutro spot??

Oczywiście :wink4:

Opublikowano

bedziesz pablo?? ja mam zamiar wreszcie wpasc jutro jade jeszcze na kat walka rozrzadu i zbierznosc moze

Opublikowano

bedziesz pablo??

Tak.

Zrobię może jutro "akcję" :decayed: to zrobimy większego ostatniego spota 2011r :)

Opublikowano

Zdj_cie0385.jpg

tak z ciekawości jak naprawia się auta w Polsce

OO Siemian znowu cos reza???

Opublikowano

Polak potraffffi o le!!!!

Kolejny nie bity rodzynek będzie :decayed:

Zdj_cie112.jpg

Zdj_cie113.jpg

No a tu dawca :kox:

Zdj_cie101.jpg

Opublikowano

Przemian żyje :gwizdanie:

:notworthy:

Zyje Robert zyje :)

Pablo bo ja się odsunąłem od udzielania abyś Ty się wybił :) Cuber mi kazał :D

Opublikowano

Przemian żyje :gwizdanie:

:notworthy:

Zyje Robert zyje :)

masz coś dla mnie :mysli:

Opublikowano

:hi:

Ateista po śmierci trafił do piekła. Puka do bram, otwiera diabeł w gajerze od Armaniego, woń Hugo Bossa... - Dzień dobry, zapraszam pana, oprowadzę po naszym piekle. Tutaj są sypialnie, tu natryski, sauna, solarium, jacuzzi, można korzystać do woli.

Ateista zdziwiony, nie wie, o co chodzi. Wchodzą do następnego pomieszczenia. Długi stół, najlepsze alkohole, fura żarcia, chętne dziwki się kręcą, ludzie balują... Ateista czuje, że musi być jakiś hak. Następne pomieszczenie - biblioteka ze wszystkimi książkami jakie na świecie wydano, diabły pilnują ciszy, ludzie w skupieniu czytają. Ateista nie wie, o co chodzi. Kolejny lokal - kotły, ludzie w smole się prażą, nieludzkie wycie, diabły widłami popychają tych, którzy chcą uciec. Ateista nie wytrzymał: - Panie Diable, ale o co chodzi, tu impreza, tu czytelnia, a tu kotły, smoła...

- A nie, na tych niech pan nie zwraca uwagi, to katolicy, jak wymyślili, tak mają.

:)

Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Opublikowano

Dzień dobry :hi:

Opublikowano

jest ktoś tutaj kto siedzi w uzdatnianiu wody? bo mam zagwozdkę co lepiej założyć odwróconą osmoze czy np. ciąg filtrów siatkowy - węglowy - żywica jonowymienna i polipropylen (taka kolejność ?)

Muszę mieć generalnie jak najlepiej odkamienioną wodę tzn.poniżej 15 mikrosimensów

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.