Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie ASO dostało zakaz sprawdzania nr VIN ciekawe czemu ??? znów Niemcy coś majstrują :gwizdanie:

dzwoniłem w kilka punktów i stąd pojawiło się moje pytanie do Was...

a z tymi krakusami to jeszcze raz powtarzam nie chodzi mi o Was :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie, czeka mnie wymiana rozrzadu w BRD i zastanawiam sie czy robic w ASO czy szukac jakiegos nieautoryzowanego warsztatu. orientuje sie ktos ile za rozrzad z wymiana trzeba zaplacic u kogos pewnego?

ok 350 zł robocizna w pewnym zakładzie

Opublikowano

panowie, czeka mnie wymiana rozrzadu w BRD i zastanawiam sie czy robic w ASO czy szukac jakiegos nieautoryzowanego warsztatu. orientuje sie ktos ile za rozrzad z wymiana trzeba zaplacic u kogos pewnego?

Ja robiłem kompletny rozrząd u znajomego mechanika, robota super wykonana ile by wziął w Twoim przypadku to musiałbym się zapytać :)

Opublikowano

panowie, czeka mnie wymiana rozrzadu w BRD i zastanawiam sie czy robic w ASO czy szukac jakiegos nieautoryzowanego warsztatu. orientuje sie ktos ile za rozrzad z wymiana trzeba zaplacic u kogos pewnego?

ok 350 zł robocizna w pewnym zakładzie

350? w ASO mi powiedzieli za robocizne okolo 600 pln. Wąski, a mozesz jakis "pewny zaklad" polecic?

Opublikowano

panowie, czeka mnie wymiana rozrzadu w BRD i zastanawiam sie czy robic w ASO czy szukac jakiegos nieautoryzowanego warsztatu. orientuje sie ktos ile za rozrzad z wymiana trzeba zaplacic u kogos pewnego?

ok 350 zł robocizna w pewnym zakładzie

350? w ASO mi powiedzieli za robocizne okolo 600 pln. Wąski, a mozesz jakis "pewny zaklad" polecic?

:wink4: pv

Opublikowano
Opublikowano

Kupie autko do 1000 złotych :) (Oby jeździło) :)

Opublikowano

Kupie autko do 1000 złotych :) (Oby jeździło) :)

Zagadaj do themona, może ma jeszcze ten porywisty bolid :kox:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 18:24_________________________________________________http://www.joemonster.org/art/13071/Zeby_inni_kierowcy_nie_trabili

rtocki :mysli::decayed:

Starsi forumowicze wiedzą o kim mowa :gwizdanie:

Opublikowano

a co się w ogóle stało z rtockim? Pamiętam że miał problemy z rodziną i słuch zaginął

Opublikowano
  • Autor

a co się w ogóle stało z rtockim? Pamiętam że miał problemy z rodziną i słuch zaginął

kiedyś sprzedawał na forum czesc, kilka osób przewałkował na kasę i słuch zaginał :gwizdanie:

Opublikowano

a co się w ogóle stało z rtockim? Pamiętam że miał problemy z rodziną i słuch zaginął

kiedyś sprzedawał na forum czesc, kilka osób przewałkował na kasę i słuch zaginał :gwizdanie:

życie :evil: kto nie ma problemów :mysli: ale to nie powód aby kolegów wyj.... na kasę po prostu .....

kolega :polew:

Opublikowano

Dobry wątek, kto nie czytał zapraszam :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166777.0[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 22:18_________________________________________________

kolega :polew:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Pablo! K... przeciez to stary temat jest :cool1:

Opublikowano

:hi: Pany gdzie najlepiej pojechać w Krakowie na wymianę oleju?? Wszystkie filtry i olej mam.Może ASO ??? Wymienią mi jak przywiozę swoje graty??

Miodzio ja wymieniałem teraz w Feu vert przy zakopiance szybko sprawnie czysto kwota 30 zł za wymiane ze swoim olejem :good:

Opublikowano

Pablo! K... przeciez to stary temat jest :cool1:

Stary jak świat :kox:

Ale mogę się założyć nowi userzy nie widzieli tego to niech poczytają :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ale o czym ze jeden który obiecał poprzec swoje teorie dowodami wymiekł ? :cool1:

Na siłe chce coś pokazac tylko nie wiem co :decayed:

Opublikowano

PABLO wytłumacz nam po co wklejasz tematy które gdzieś są lub były na forum ????

tyle razy zwracali Ci ludzie uwagę abyś tego nie robił ???

nie rozumiem ,każdy kto jest na forum ma dostęp do tych wątków i sam decyduje co czyta .

Opublikowano
  • Autor

PABLO wytłumacz nam po co wklejasz tematy które gdzieś są lub były na forum[/b] ????

Pablo spam sieje w ten sposób :kox:

ps. Waski racja :good:

Opublikowano

Wąski ale po co się tak bulwersujesz :gwizdanie:, a może nie każdy dobrze nawiguje po forum i później cholera się mnie pyta na pw gdzie może to i owo znaleźć, ja tu wrzucam różne ciekawostki które zainteresują nowych userów aby mieli więcej pojęcia o marce którą posiadają czy dobre czy złe strony ale nich wiedzą i niech będą świadomi co posiadają.

Jeśli się nie podoba to zgłoś moje konto do usunięcia :decayed:

A po za tym niech się coś tu dzieje i niech będzie jakaś frekwencja postów bo później są narzekania że cisza i cisza "to już nie te czasy co kiedyś" nie jestem tu od dzisiaj i chcę by coś tu się działo u nas na Krakowskich.

Opublikowano
  • Autor

Pablo, ale wrzucasz czesto rzecz które bez znajomosci nawgiacji po forum mozna znaleśc od kopa :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.