Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kerczi wymieniłem tylko teraz mi zostały takie pierdoły typu: kierownica, tunel srodkowy pod 2 din czarny i zakodować klimatronic, podgrzewanie siedzeń i 4 ele szyby...ale narazie są inne priorytety

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

:hi:

w Lidlu jest promocja warki strong 8,19 zł za czteropak :tongue4: nic tylko kupować :polew:

Opublikowano

warka :thumbdown:

Opublikowano

warka :thumbdown:

Tukan ja tez tego nie pije to była aluzja do wcześniejszych postów, ja tam patrze na ceneo lub skąpca i tam mozna porównywac ceny.

Opublikowano

zrozumialem ze nie lubisz :wink4: ja wyrazilem swoja opinie na temat ww syfu :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

było 1.8 adr jest 2.6 abc

może pojawie się

dzisiaj zakup

Opublikowano

:hi:

kox:

youef8vnpqdox.jpg

jestem zdecydowany na 18 cali i wybralem juz ten model felg... koleś ma na aukcji allegro:

http://moto.allegro.pl/asa-bbs-18-5x112-vw-audi-merc-i2060771687.html

pasuje tylko pierścień centrujący skombinować pod A4.. :)

co do mocy to Panowie wg Waszego doświadczenia mam nadzieję że porównując 17tki a 18tki nie strace dużo??

aaaaa i kolega Cuber obiecał że załatwi tanio oponki :tongue4: można na to liczyć??

Opublikowano

a vaga ktoś będzie miał ?

Opublikowano
  • Autor

Nie musze nic załatwiac heheh jutro na spocie dam Ci numer tf zadzwonisz lub pojedziesz do chlopaków się dogadac co i jak :wink4:

ps. Barca Valencia 1-0 38 min[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 21:39_________________________________________________

a vaga ktoś będzie miał ?

ktoś pewnie bedzie miał

Opublikowano

Nie musze nic załatwiac heheh jutro na spocie dam Ci numer tf zadzwonisz lub pojedziesz do chlopaków się dogadac co i jak :wink4:

ps. Barca Valencia 1-0 38 min[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 21:39_________________________________________________

a vaga ktoś będzie miał ?

ktoś pewnie bedzie miał

znając życie to Ty i tak lepszą wyrwałbyś cenę ;) a myślę że my między sobą też jakoś dogadamy się.. a powiedz mi mniej więcej ile liczyć na 4 oponki u Nich?? i co sądzisz o fel?? :evil:

Opublikowano
  • Autor

4 kapcie 18-stki to ok 1,2 tys zł a felgi mi się nie podobają, ja gustuje w innym typie :wink4: Tobie mają sie podobac a nie Nam :cool1:

Opublikowano

odpowiem Ci za Cubra :)

Felga Mu sie nie podonba bo On jest zwolennikiem tylko ORI,

na mocy nie stracisz

a za opony 4szt b.ładne zapłacisz 900-1000zł[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 21:50_________________________________________________hahahaha

no właśnie :polew:

Opublikowano

4 kapcie 18-stki to ok 1,2 tys zł a felgi mi się nie podobają, ja gustuje w innym typie :wink4: Tobie mają sie podobac a nie Nam :cool1:

mnie sie podobają :) wiadome nie to ładne co ładne ale co się komu podoba :cool1:

oponki to pewnie jakoś na marzec bo teraz jak kupię to tylko felgi..

jutro zadzwonie do tego gościa z allegro i może dowiem sie czegoś więcej...

odpowiem Ci za Cubra :)

Felga Mu sie nie podonba bo On jest zwolennikiem tylko ORI,

na mocy nie stracisz

a za opony 4szt b.ładne zapłacisz 900-1000zł[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 21:50_________________________________________________hahahaha

no właśnie :polew:

no właśnie ??? ocb?? :cool1:

aaaa i właśnie wspominałeś ostatnio, że swoją a4 będziesz sprzedawał.. ile wołasz za nia??

Opublikowano

kupiłem, dzisiaj i nie wiem jak i co

a tamto kasacja

Opublikowano

kupiłem, dzisiaj i nie wiem jak i co

a tamto kasacja

Kasacja?? :shocked: To może sprzedasz mi za złotówke?? :naughty:

odpowiem Ci za Cubra :)

Felga Mu sie nie podonba bo On jest zwolennikiem tylko ORI,

Podzielam zdanie. Tylko ORI. Te z linka są znakomite, ale do Golfa (IMHO) :wink4:

Opublikowano

kupiłem, dzisiaj i nie wiem jak i co

a tamto kasacja

Kasacja?? :shocked: To może sprzedasz mi za złotówke?? :naughty:

odpowiem Ci za Cubra :)

Felga Mu sie nie podonba bo On jest zwolennikiem tylko ORI,

Podzielam zdanie. Tylko ORI. Te z linka są znakomite, ale do Golfa (IMHO) :wink4:

hmmmm tak patrze na to co piszecie odnośnie tego Twojego nowego pomysłu na sprzedaż i zakup tańszego auta...

wg mnie warto pakować sie w koszta? skąd wiesz co kupisz i że nie bedziesz dokładać?? swoje autko już znasz i wiesz co i jak... (no chyba ze tez stan daje do myslenia :tongue4:;) )

może lepiej jeździć tym czym się jeździ a wejść w jakąś pożyczkę na remoncik kuchni??? i bez urazy kolego :)

Opublikowano

sprzedane za tysiąc

i nie ma

a .... nie pożegnałam się a 4

jest lepsze i m ....

a jeśli ktoś zdięcia dziś to moge zapodać tego adr do kasacij

tam nie ma nicł

dla tego kupiłem AUDI

Opublikowano
  • Autor

sprzedane za tysiąc

i nie ma

a .... nie pożegnałam się a 4

jest lepsze i m ....

a jeśli ktoś zdięcia dziś to moge zapodać tego adr do kasacij

tam nie ma nicł

dla tego kupiłem AUDI

yyyyyyyyy znaczy sie że co ?

Puchacz moze coś po Polsku napiszesz ? :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.