Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A tak serio to :arrow2:http://moto.allegro.pl/vw-golf-iii-1995r-1-8i-klima-elektryka-70-tys-i2099439296.html

:wink4:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 23:22_________________________________________________

Tylko nie mów ze to twojego Kolegi :decayed::polew: :polew:

Kolega ma do sprzedania Honde Civic za ok 2 tys ale jednak bałbym się ją polecić :decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 23:25_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=78878

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo, tego Reksia to jeszcze do strefy śmiechu i battalionu zapomniałeś wkleić :gwizdanie:

Opublikowano

Student chcesz corse ? :decayed:

Opublikowano

A Ty co ? Znowu grasz ? I pewnie pijesz do tego :decayed:

Opublikowano

Szukam stolarza tzw.człowieka który robi lady zabudowy biurowe itp. pomożecie :mysli:

Wojtek z Gdowa powiedz że jesteś od Grzeska 600428036

:hi:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 09:00_________________________________________________

Szukam stolarza tzw.człowieka który robi lady zabudowy biurowe itp. pomożecie :mysli:

Waski na dobrego pasterza vis a vis Ciebie jest stolarz, robil mi wszystko w Pasji od parapetow po schody.... Mozesz powolac sie na mnie. Jak cos to dzwon.

:hi:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 09:01_________________________________________________

Wąski na Dobrego Pasterza ? :mysli:

:naughty:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 09:02_________________________________________________trochę historii

Rally Of Poland 1977 HD with Lancia Stratos 1/2 INTEGRALE VESTITO

Opublikowano
Opublikowano

Hondy są OK tylko nie mam doświadczeń co do automatu :mysli:

Opublikowano

No to musisz być bardzo odważny albo zdesperowany żeby kupować 16-to letnie auto z automatem. W przypadku jakiejkolwiek naprawy trzeba się liczyć ze cena naprawy może zrównać się z ceną samego auta. Hondy ogólnie są ok a ten model mimo swoich lat wygląda całkiem nieźle - chyba nawet bardziej mi się podoba niż te nowsze.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Hondy są spoko :good: :good:

IMHO auto przy wymianie oleju i filtrów - nie do zdarcia. Znam silniki 1.4 90KM które mają przebieg pod 300k km... ;)

Ale tak jak miodzio pisze.. automat :thumbdown:

Opublikowano

Kto oglądał wczoraj Lisa jak Rutek cisnął Policji :kox:

Nieźle się później babiny też żarły :decayed:

Opublikowano

Naprawa skrzyni manualnej czy też automata, to porównywalne koszta jeśli już się coś spierdupcy. Z resztą kilkuletnie auto można kupić i też jest szansa na jakąś awarie (patrz - multitronic). Co prawda w 16-letnim szansa ta jest większa ale... No risk no fun :wink4:

Opublikowano

Naprawa skrzyni manualnej czy też automata, to porównywalne koszta jeśli już się coś spierdupcy. Z resztą kilkuletnie auto można kupić i też jest szansa na jakąś awarie (patrz - multitronic). Co prawda w 16-letnim szansa ta jest większa ale... No risk no fun :wink4:

powodzenia :naughty:

Opublikowano

A cos sie tak uparl na automat? Kup manual jesli masz na mysli takie autko, automat tamtych generacji to bardziej niz pewne ze remont Cie czeka... Kup mazde 626 albo civica tudziez almere w tych pieniadzach jak nie chcesz dokladac, golf tez moze byc ale ciezko bedzie w tych pieniadzach kupic sensownego golfiarza

Opublikowano

A cos sie tak uparl na automat? Kup manual jesli masz na mysli takie autko, automat tamtych generacji to bardziej niz pewne ze remont Cie czeka... Kup mazde 626 albo civica tudziez almere w tych pieniadzach jak nie chcesz dokladac, golf tez moze byc ale ciezko bedzie w tych pieniadzach kupic sensownego golfiarza

dokładnie :good:

Opublikowano

:hi:

panowie pytanko, bawił sie ktos z was włóknem szklanym i zywicą epoksydową????

Opublikowano

:hi:

panowie pytanko, bawił sie ktos z was włóknem szklanym i zywicą epoksydową????

Nie, mi rodzice kupowali LEGO

Opublikowano

:polew: :polew:

jak ja widze jakie glupoty pisza ludzie czasami to az mi sie cos dzieje:

Tomasz

Zaawansowany użytkownik

Użytkownik

86 Postów:

Napisano 26 wrzesień 2011 - 14:22

W S5, czyli prawdopodobnie, to samo jest montowane w A5 jak i A4, taka pompa to jakieś 4000zł jeśli dobrze pamiętam + robocizna około 2000zł. Nie daj sobie wmówić, że aby dostać się do tego, trzeba wyjąć silnik, bo to zwiększa koszt, a jest totalną bzdurą. Powinni Ci to zalewać różowym płynem, który do kupienia jest w wielu sklepach motoryzacyjnych ( znaczek Audi podnosi jego cenę o jakieś 100zł ).

:wallbash: :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.