Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trochę przydługawe, ale w pewnych momentach się mocno uśmiałem :kox:

http://www.youtube.com/watch?v=ARvlhl0BtfY&sns=fb

Jest kilka A4 na znanym portalu aukcyjnym... Fakt że jeżdżące ruiny, ale będę potrzebował to auto na max 2 lata po to żeby do pracy dojeżdżać i raz na czas do Gorlic... Później zakupię coś droższego i lepsiejszego :wink4:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 21:33_________________________________________________Poza tym, nie musi to być Audi. Jakoś przetrzymam te dwa lata bez czterech kółek na masce :(

Mam Honde Civic 4d Japończyk 99' do sprzedaży.

Jak coś to PW.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Transit sprzedam Ci merca chcesz?? :kox:

Poszedł SMS :naughty:

Opublikowano

Kupuj astre w gazie jak do pracy na dojazd to ma być :cool1:

Opublikowano

Trochę przydługawe, ale w pewnych momentach się mocno uśmiałem :kox:

http://www.youtube.com/watch?v=ARvlhl0BtfY&sns=fb

Jest kilka A4 na znanym portalu aukcyjnym... Fakt że jeżdżące ruiny, ale będę potrzebował to auto na max 2 lata po to żeby do pracy dojeżdżać i raz na czas do Gorlic... Później zakupię coś droższego i lepsiejszego :wink4:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 21:33_________________________________________________Poza tym, nie musi to być Audi. Jakoś przetrzymam te dwa lata bez czterech kółek na masce :(

Mam Honde Civic 4d Japończyk 99' do sprzedaży.

Jak coś to PW.

Po pierwsze link JUŻ NIE DZIAŁA :blink: A po drugie poszło PW :naughty:

Opublikowano

Po pierwsze link JUŻ NIE DZIAŁA :blink: A po drugie poszło PW :naughty:

Je..ne ACTA :naughty: zaraz jak skończyłem oglądać wkleiłem linka :gwizdanie:

Poszła odp na PW :>

Opublikowano

Po pierwsze link JUŻ NIE DZIAŁA :blink: A po drugie poszło PW :naughty:

Je..ne ACTA :naughty: zaraz jak skończyłem oglądać wkleiłem linka :gwizdanie:

Poszła odp na PW :>

Dostałem :notworthy: Byłbym wstępnie zainteresowany, ale... (poszło PW) :naughty:

Opublikowano

Każde PW do siebie będziecie komentować publicznie ? :naughty:

Opublikowano

Transit Hmmm Na Twoim Miejscu kupił bym Golfa III GTI

dokładnie, jestem tego samego zdania :wink4:

Opublikowano

Każde PW do siebie będziecie komentować publicznie ? :naughty:

Przepraszam :embarrassed: To był przedostatni raz :evil:

A co do zakupu auta - cena 5 tys PLN jest ceną nieprzekraczalną :(

Opublikowano

Transit sprzedam ci moje :decayed:

Opublikowano

Jak za 5000 PLN to kupione :tongue4:

Opublikowano

Nie no za tyle to nie ma szans więc nie dobijemy targu,trochę więcej sobie cenie moje audi :decayed:

Opublikowano

Transit, a audi 80?

Opublikowano

Transit, a audi 80?

w automacie ??? :decayed:

Opublikowano

Transit, kup se transita :decayed:

Opublikowano

przecież transit napisał ze może być co innego. Na pewno zdaje sobie dobrze sprawę co osiągalne jest w takiej cenie :gwizdanie:

Opublikowano

Transit, luknij na mondeo Mk2, do 5k kupisz na wypasie :decayed:

no tylko ze bedzie ciezko z tym automatem

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/fiat-126p-maluch-z-plugiem-plug-plugi-odsniezanie-i2079530903.html

:decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 23:17_________________________________________________

Transit, luknij na mondeo Mk2, do 5k kupisz na wypasie :decayed:

http://moto.allegro.pl/ford-mondeo-4x4-1995-r-po-lekkim-tuningu-i2080855953.html

:kox:

:decayed:

Opublikowano

Tylko nie mów ze to twojego Kolegi :decayed::polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.