Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Lennox Skoro ma być stan idealny na wypasie to jaki ma być przebieg ?

idąc w tym kierunku to benzynę musiałbyś szukać z przebiegiem do 80k km

Cuber no chodzi mi o stan auta. Słowo idealny nie ma oznaczać z salonu. Idealny chodziło mi o taki stan, gdzie mimo np 200 tys przebiegu auto w środku wygląda praktycznie jak by wyjechało z salonu. Nie bite - silnik nie ruszany, zawieszenie bez zarzutów itp. Nie popadajmy w paranoje że pisząc idealny chce auto z salonu

otóż to :good:

a ja polecam Holandie - o auta w środku nie dbają w ogóle, ale opis zgadza się prawie zawsze, co w niemcowni już się coraz rzadziej zdarza bo polacy zaczęli pracować w komisach :gwizdanie:

no i ceny są kilka tyś niższe niż w ddr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Cuber no chodzi mi o stan auta. Słowo idealny nie ma oznaczać z salonu. Idealny chodziło mi o taki stan, gdzie mimo np 200 tys przebiegu auto w środku wygląda praktycznie jak by wyjechało z salonu. Nie bite - silnik nie ruszany, zawieszenie bez zarzutów itp. Nie popadajmy w paranoje że pisząc idealny chce auto z salonu

:polew::good:

Panowie, bo Wy wiecie najlepiej, a na allegro są różne ceny, ile trzeba zapłacić za a4 b7?? Może być rocznik 2004, ale stan idealny. Oczywiście w dobrym pakiecie - skóra itp. No i jaki silnik najlepszy - dynamiczny

Moja odpowiedź to 47-50 tyś zł allegro nie jest wyznacznikiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber no chodzi mi o stan auta. Słowo idealny nie ma oznaczać z salonu. Idealny chodziło mi o taki stan, gdzie mimo np 200 tys przebiegu auto w środku wygląda praktycznie jak by wyjechało z salonu. Nie bite - silnik nie ruszany, zawieszenie bez zarzutów itp. Nie popadajmy w paranoje że pisząc idealny chce auto z salonu

:polew::good:

Cuber moje auto wyglądało po pierwszej myjce jakby wyjechało z salonu a ma 180k km :cool1:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:10_________________________________________________przepraszam, nie licząc kupy na masce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lennox widzę ze nie wiesz o co mi chodziło :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lennox widzę ze nie wiesz o co mi chodziło :cool1:

Wiem :naughty:

A moja odpowiedź - takie auto kosztuje tyle ile chcesz na nie wydać :decayed:

Jeśli chcesz kupić w idealnym stanie to myślę że za 48kPLN mogę Ci sprzedać moje :naughty:

Możemy się potargować bo jest przed wymianą rozrządu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh.. zapytać o coś to już Was nosi.

Cuber mogłem Ci inaczej napisać, chciał bym kiedykolwiek znaleźć auto w tanim stanie, jakim posiadam obecne, jeżeli je widziałeś, a widziałeś to będziesz wiedział o czym mówię.[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:23_________________________________________________

Lennox widzę ze nie wiesz o co mi chodziło :cool1:

Wiem :naughty:

A moja odpowiedź - takie auto kosztuje tyle ile chcesz na nie wydać :decayed:

Jeśli chcesz kupić w idealnym stanie to myślę że za 48kPLN mogę Ci sprzedać moje :naughty:

Możemy się potargować bo jest przed wymianą rozrządu :)

Na razie to ja nic nie kupuję, chciałem zaczerpnąć informacji ile taka przyjemność kosztuję. Było od razu pisać koło 50k :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh.. zapytać o coś to już Was nosi.

Cuber mogłem Ci inaczej napisać, chciał bym kiedykolwiek znaleźć auto w tanim stanie, jakim posiadam obecne, jeżeli je widziałeś, a widziałeś to będziesz wiedział o czym mówię.

no to Ci napisałem przecież :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh.. zapytać o coś to już Was nosi.

Cuber mogłem Ci inaczej napisać, chciał bym kiedykolwiek znaleźć auto w tanim stanie, jakim posiadam obecne, jeżeli je widziałeś, a widziałeś to będziesz wiedział o czym mówię.

no to Ci napisałem przecież :wink4:

pogadali :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jest jeszcze ktoś chetny aby rozgrzać sie o 14-stej na Zakopiańskiej ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jest jeszcze ktoś chetny aby rozgrzać sie o 14-stej na Zakopiańskiej ? :cool1:

ja nie wsiadam dziś do auta bo się wczoraj skułem jak pies :heat::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wsiadam dziś do auta bo się wczoraj skułem jak pies :heat::drunk:

Ja też nie wsiadam dziś do auta bo się wczoraj skułem jak żyd :heat::drunk:

:decayed:

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy................. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzieki za wczorajszą imprezke ,ja to sie dopiero skułem :heat:

Młody kazał pozdrowić tego kolege co siedział w więzieniu [ czytaj Gruszke ] :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzieki za wczorajszą imprezke ,ja to sie dopiero skułem :heat:

:naughty:

Młody kazał pozdrowić tego kolege co siedział w więzieniu [ czytaj Gruszke ] :polew:

:polew: :polew:

PS> Boseron zostawiłem u Ciebie kabelek do ładowania padów więc jakbyś pamiętał wziąć go na spota to by było spoczko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo się wczoraj skułem jak żyd :heat::drunk:

HIPOKRYTA :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzieki za wczorajszą imprezke ,ja to sie dopiero skułem :heat:

Młody kazał pozdrowić tego kolege co siedział w więzieniu [ czytaj Gruszke ] :polew:

Dzięki za imprezkę :kox:, jak Boseron "nie domógł" :decayed: to grałem na dwóch padach jednocześnie, co podanie i zmiana piłkarza zmieniałem błyskawicznie pada to sobie wyobraźcie jaki polew był :polew: :polew: :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...