Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lennox Skoro ma być stan idealny na wypasie to jaki ma być przebieg ?

idąc w tym kierunku to benzynę musiałbyś szukać z przebiegiem do 80k km

Cuber no chodzi mi o stan auta. Słowo idealny nie ma oznaczać z salonu. Idealny chodziło mi o taki stan, gdzie mimo np 200 tys przebiegu auto w środku wygląda praktycznie jak by wyjechało z salonu. Nie bite - silnik nie ruszany, zawieszenie bez zarzutów itp. Nie popadajmy w paranoje że pisząc idealny chce auto z salonu

otóż to :good:

a ja polecam Holandie - o auta w środku nie dbają w ogóle, ale opis zgadza się prawie zawsze, co w niemcowni już się coraz rzadziej zdarza bo polacy zaczęli pracować w komisach :gwizdanie:

no i ceny są kilka tyś niższe niż w ddr

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Cuber no chodzi mi o stan auta. Słowo idealny nie ma oznaczać z salonu. Idealny chodziło mi o taki stan, gdzie mimo np 200 tys przebiegu auto w środku wygląda praktycznie jak by wyjechało z salonu. Nie bite - silnik nie ruszany, zawieszenie bez zarzutów itp. Nie popadajmy w paranoje że pisząc idealny chce auto z salonu

:polew::good:

Panowie, bo Wy wiecie najlepiej, a na allegro są różne ceny, ile trzeba zapłacić za a4 b7?? Może być rocznik 2004, ale stan idealny. Oczywiście w dobrym pakiecie - skóra itp. No i jaki silnik najlepszy - dynamiczny

Moja odpowiedź to 47-50 tyś zł allegro nie jest wyznacznikiem :wink4:

Opublikowano

Cuber no chodzi mi o stan auta. Słowo idealny nie ma oznaczać z salonu. Idealny chodziło mi o taki stan, gdzie mimo np 200 tys przebiegu auto w środku wygląda praktycznie jak by wyjechało z salonu. Nie bite - silnik nie ruszany, zawieszenie bez zarzutów itp. Nie popadajmy w paranoje że pisząc idealny chce auto z salonu

:polew::good:

Cuber moje auto wyglądało po pierwszej myjce jakby wyjechało z salonu a ma 180k km :cool1:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:10_________________________________________________przepraszam, nie licząc kupy na masce :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Lennox widzę ze nie wiesz o co mi chodziło :cool1:

Opublikowano

Lennox widzę ze nie wiesz o co mi chodziło :cool1:

Wiem :naughty:

A moja odpowiedź - takie auto kosztuje tyle ile chcesz na nie wydać :decayed:

Jeśli chcesz kupić w idealnym stanie to myślę że za 48kPLN mogę Ci sprzedać moje :naughty:

Możemy się potargować bo jest przed wymianą rozrządu :)

Opublikowano

Ehhh.. zapytać o coś to już Was nosi.

Cuber mogłem Ci inaczej napisać, chciał bym kiedykolwiek znaleźć auto w tanim stanie, jakim posiadam obecne, jeżeli je widziałeś, a widziałeś to będziesz wiedział o czym mówię.[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:23_________________________________________________

Lennox widzę ze nie wiesz o co mi chodziło :cool1:

Wiem :naughty:

A moja odpowiedź - takie auto kosztuje tyle ile chcesz na nie wydać :decayed:

Jeśli chcesz kupić w idealnym stanie to myślę że za 48kPLN mogę Ci sprzedać moje :naughty:

Możemy się potargować bo jest przed wymianą rozrządu :)

Na razie to ja nic nie kupuję, chciałem zaczerpnąć informacji ile taka przyjemność kosztuję. Było od razu pisać koło 50k :)

Opublikowano
  • Autor

Ehhh.. zapytać o coś to już Was nosi.

Cuber mogłem Ci inaczej napisać, chciał bym kiedykolwiek znaleźć auto w tanim stanie, jakim posiadam obecne, jeżeli je widziałeś, a widziałeś to będziesz wiedział o czym mówię.

no to Ci napisałem przecież :wink4:

Opublikowano

Ehhh.. zapytać o coś to już Was nosi.

Cuber mogłem Ci inaczej napisać, chciał bym kiedykolwiek znaleźć auto w tanim stanie, jakim posiadam obecne, jeżeli je widziałeś, a widziałeś to będziesz wiedział o czym mówię.

no to Ci napisałem przecież :wink4:

pogadali :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

To co jest jeszcze ktoś chetny aby rozgrzać sie o 14-stej na Zakopiańskiej ? :cool1:

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

To co jest jeszcze ktoś chetny aby rozgrzać sie o 14-stej na Zakopiańskiej ? :cool1:

ja nie wsiadam dziś do auta bo się wczoraj skułem jak pies :heat::drunk:

Opublikowano

ja nie wsiadam dziś do auta bo się wczoraj skułem jak pies :heat::drunk:

Ja też nie wsiadam dziś do auta bo się wczoraj skułem jak żyd :heat::drunk:

:decayed:

:bry:

Opublikowano
  • Autor

koledzy................. :kwasny:

Opublikowano

Panowie dzieki za wczorajszą imprezke ,ja to sie dopiero skułem :heat:

Młody kazał pozdrowić tego kolege co siedział w więzieniu [ czytaj Gruszke ] :polew:

Opublikowano

Panowie dzieki za wczorajszą imprezke ,ja to sie dopiero skułem :heat:

:naughty:

Młody kazał pozdrowić tego kolege co siedział w więzieniu [ czytaj Gruszke ] :polew:

:polew: :polew:

PS> Boseron zostawiłem u Ciebie kabelek do ładowania padów więc jakbyś pamiętał wziąć go na spota to by było spoczko :)

Opublikowano

:good: spoko wezme :wink4:

oglądacie Kowalczyk

Opublikowano

bo się wczoraj skułem jak żyd :heat::drunk:

HIPOKRYTA :decayed:

Opublikowano

Panowie dzieki za wczorajszą imprezke ,ja to sie dopiero skułem :heat:

Młody kazał pozdrowić tego kolege co siedział w więzieniu [ czytaj Gruszke ] :polew:

Dzięki za imprezkę :kox:, jak Boseron "nie domógł" :decayed: to grałem na dwóch padach jednocześnie, co podanie i zmiana piłkarza zmieniałem błyskawicznie pada to sobie wyobraźcie jaki polew był :polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

fakt końcówki nie pamiętam ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.