Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

8:15 FIS -22,5oC ku..wa ubrałem kalesony i czapkę jak podchodziłem do auta to wyglądało jakby się paliło (cały przód w chmurze pary od webasto) nie dziwię się że ktoś się może naciąć wzywając straż na taki widok.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

8:15 FIS -22,5oC ku..wa ubrałem kalesony i czapkę jak podchodziłem do auta to wyglądało jakby się paliło (cały przód w chmurze pary od webasto) nie dziwię się że ktoś się może naciąć wzywając straż na taki widok.

no i co się chwalisz ze masz webasto :cool1:

:decayed:

Opublikowano

a kto bogatemu zabroni :tongue4:

zacieraj rączki zacieraj bo ci pewnie zgrabiały od skrobania rano szyb :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a kto bogatemu zabroni :tongue4:

zacieraj rączki zacieraj bo ci pewnie zgrabiały od skrobania rano szyb :naughty:

:takiego: :takiego: :takiego:

Opublikowano

ale to tylko jak przyszły mrozy to nie odpala ?? filtr paliwa ?

Jak jest mróz to musi pokręcić dłuższą chwilę żeby zagadał. Jak postoi 2-3h od zgaszenia to odpala od dotknięcia. Filtr paliwa przed zimą założony, urodziła mi się jeszcze koncepcja żeby zawór powrotny wymienić albo nowe oringi dać. Może gdzieś tam paliwo się cofa :mysli:

Opublikowano

nie straszcie ku*wa....znowu dzisiaj nie odpale???

Ostatnio nie odpalilem to poszedlem po kabrioleta....skrobie szyby a tu co??? :shocked: :shocked:

zamarzniete od srodka :wallbash: :wallbash:

ale jak to benzin odpalil od strzala...

Opublikowano

:bry: w w ten gorący dzionek :kox:

a kto bogatemu zabroni :tongue4:

zacieraj rączki zacieraj bo ci pewnie zgrabiały od skrobania rano szyb :naughty:

:takiego: :takiego: :takiego:

:D

Opublikowano

PABLO ile masz stopni za oknem w tym momencie??

Opublikowano

nie straszcie ku*wa....znowu dzisiaj nie odpale???

dzwoń do Grzesia może ma jeszcze kable w bagażniku bo rano mieliśmy akcje z koleżanką :wink4:

Opublikowano

PABLO ile masz stopni za oknem w tym momencie??

Nie wiem bo w pracy jestem.

O 9:00 było -17[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 11:47_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=stats

Główne statystyki forum :decayed:

Opublikowano

no PABLO umacniasz pozycję :decayed:

Opublikowano

no PABLO umacniasz pozycję :decayed:

Nawet nie patrze na to, tylko szukałem godziny zalogowania kto i ile ma, nie które profile mnie zaskoczyły z tej listy, nie wiem albo mają ustawione jakieś odświeżanie co 15 minut i komp non stop chodzi albo tyle siedzą faktycznie na forum :decayed:

Np. Kowi, pół roku po mnie się zarejestrował a ma 298dni zalogowanych przy moich 138 dniach, możliwe to :mysli: a przecież mało tutaj nie siedzę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pablo po raz kolejny sam odpwoiedziałes sobie na zadane pytanie :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo po raz kolejny sam odpwoiedziałes sobie na zadane pytanie :gwizdanie:

Cóż mam odpowiedzieć :decayed:

Opublikowano

:hi: Pany macie jakies plany na wieczór bo jak co to mam wolna chate i mozna by uruchomić pady na fifke :wink4:

ja tak samo wczoraj nie odpaliłem A4 ale pociągnałem prąd z corsy oczywiście benzynka stała tydzień bez ruszania i od strzała poszła :naughty:

na to wychodzi ze kupiłem drugi samochód 15 letni chyba do odpalania swojego cacka :naughty: dobre :tongue4:

Opublikowano

Boseron, wystarczy zainwestować w nowy aku :tongue4:

Opublikowano

Wystarczy mieć benzyniaka :tongue4:

Opublikowano

Wystarczy mieć benzyniaka :tongue4:

e tam, ja palę bez problemów :naughty:

Opublikowano

Wystarczy mieć benzyniaka :tongue4:

e tam, ja palę bez problemów :naughty:

Zmieniałeś aku czy masz go od kąt kupiłeś paska :?:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 16:59_________________________________________________

:kox:

Opublikowano

Wystarczy mieć benzyniaka :tongue4:

e tam, ja palę bez problemów :naughty:

Zmieniałeś aku czy masz go od kąt kupiłeś paska :?:

zmieniałem w lecie :naughty:, jeśli pytasz czy muszę długo kręcić to nie, odpala za pierwszym razem. Raz tylko zdarzyło się po nocy że musiałem 2 razy zakręcić rozrusznikiem, bo za pierwszym po 3 sekundach mielenia nie odpalił. Za drugim już się wkręcił :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.