Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra panowie nic nie kombinujemy w takim razie, robimy spota tam gdzie zawsze o stałej godzinie.

Jeśli będziemy chcieli zmienić miejsce to szybko ustalimy na spocie i pojedziemy a osoby które później by chciały dojechać to niech dzwonią do mnie i powiem gdzie jesteśmy. Krótka piłka :evil:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ja i tak bedę około 20-stej

Opublikowano

Widze ze sami chetni na spota :cool1:

Ja w pracy :thumbdown: Zarabiam na naprawy bo mi coś auto nie chętnie odpala :wallbash: Wymieniłem świece, pompę tamdemową i nadal lipa :angry:

Opublikowano

Dobra panowie nic nie kombinujemy w takim razie, robimy spota tam gdzie zawsze o stałej godzinie.

Jeśli będziemy chcieli zmienić miejsce to szybko ustalimy na spocie i pojedziemy a osoby które później by chciały dojechać to niech dzwonią do mnie i powiem gdzie jesteśmy. Krótka piłka :evil:

no i git :good:

Opublikowano

To Jak sie zdecydujecie to dajcie cynka smsem :cool1:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 17:26_________________________________________________Lennox z tego co mówił jedzie do Glaerii Kazimierz :wink4:

Tak, właśnie. I później jakiś Mc lub KFC... :wink4:

Też będę koło 20, bo muszę po kalesony jechać :naughty:

Opublikowano

bo muszę po kalesony jechać :naughty:

:naughty:

Ja kminie czy też ubrać :decayed:

Ok mykam w house, do spota :hi:

Opublikowano

A ja mam taką propozycję: Spot tam gdzie zwykle, parkujemy samochody tam gdzie zwykle i idziemy wszyscy do środka do PIZZA HUT na festiwal pizzy. Kosztuje to 22 złote i jemy ile kto da rade. Przy okazji będzie ciepło i wszyscy trafią. Co Wy na to?? :mysli:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 18:11_________________________________________________PS: Wejście do Restauracji znajduje się od strony ul. Daszyńskiego /przy placu historycznym/

Opublikowano

ja tez bede ustalimy co i jak na miejscu , pizza good idea :good:

Opublikowano

No to ja za chwile wyjeżdżam z domu. Gdyby mnie ktoś szukał, to będę w Pizza Hut.

Opublikowano

Właśnie dojechałem do domu i w Hucie -15.5 a u mnie -20 :kox:, prawie jak w górach

Opublikowano

Prawie :naughty:

Opublikowano

Widze ze sami chetni na spota :cool1:

Ja w pracy :thumbdown: Zarabiam na naprawy bo mi coś auto nie chętnie odpala :wallbash: Wymieniłem świece, pompę tamdemową i nadal lipa :angry:

ale to tylko jak przyszły mrozy to nie odpala ?? filtr paliwa ?[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 20:40_________________________________________________

Prawie :naughty:

robi wielką różnicę :naughty:
Opublikowano

Kur*a niech zablokuja wjazd na wiejska w Warszawie a nie drogi w polsce. Komu to ma zaszkodzic innym kierowcom czy rzadzącym????

Opublikowano

Podziękował za spota :hi:

Opublikowano

i gdzie byl spot? :chytry:

Opublikowano

Również dziękuję za spota. Pizza była pyszna, tylko szkoda że śmierdziała malizną :wink4: Za tydzień jak będzie taki sam mróz, to możemy powtórzyć akcje :good:

:hi:

Opublikowano

Podziękował za spota, nie spodziewałem się tyle osób dzisiaj (11 osóB):good:

i gdzie byl spot? :chytry:

Tam gdzie zawsze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A nie odczyliście wrazenie że na termometrze jest podobnie jak wczoraj a jakos jest cieplej ?

Wracajac z parkingu tak jakoś mi ciepło było heheheh

Dzieki za spocika :hi: pizza hmmmm bywały lepsze :wink4:

Opublikowano

Tomek o tym mówiłem: :decayed:

+ 20 °C Grecy zakładają swetry (jeśli je tylko mogą znaleźć).

+ 15 °C Jamajczycy włączają ogrzewanie (oczywiście, jeśli je mają).

...

+ 10 °C Amerykanie zaczynają się trząść z zimna. Rosjanie na daczach sadzą ogórki.

+ 5 °C Można zobaczyć swój oddech. Włoskie samochody odmawiają posłuszeństwa. Norwegowie idą się kąpać do jeziora.

+ 0 °C W Ameryce zamarza woda. W Rosji woda gęstnieje.

- 5 °C Francuskie samochody odmawiają posłuszeństwa

- 15 °C Kot upiera się, że będzie spał z tobą w łóżku. Norwegowie zakładają swetry.

- 17 °C W Oslo właściciele domów włączają ogrzewanie. Rosjanie ostatni raz w sezonie wyjeżdżają na dacze.

- 20 °C Amerykańskie samochody nie zapalają.

- 25 °C Niemieckie samochody nie zapalają. Wyginęli Jamajczycy.

- 30 °C Władze podejmują temat bezdomnych. Kot śpi w twojej piżamie

- 35 °C Zbyt zimno, żeby myśleć. Nie zapalają japońskie samochody.

- 40 °C Planujesz przez dwa tygodnie nie wychodzić z gorącej kąpieli. Szwedzkie samochody odmawiają posłuszeństwa.

- 42 °C W Europie nie funkcjonuje transport. Rosjanie jedzą lody na ulicy.

- 45 °C Wyginęli Grecy. Władze rzeczywiście zaczynają robić coś dla bezdomnych.

- 50 °C Powieki zamarzają w trakcie mrugania. Na Alasce zamykają lufcik podczas kąpieli.

- 60 °C Białe niedźwiedzie ruszyły na południe.

- 70 °C Zamarzło piekło.

- 73 °C Fińskie służby specjalne ewakuują świętego Mikołaja z Laponii. Rosjanie zakładają uszanki.

- 80 °C Rosjanie nie zdejmują rękawic nawet przy nalewaniu wódki.

- 114 °C Zamarza spirytus etylowy. Rosjanie są wkur...eni.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.