Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś ma może kogoś od klimatyzacji (klimatyzatory pomieszczeń).

Zmieniły się przepisy i muszę mieć dla sanepidu papierek że klima miała przegląd :disgust:

kolejny papierek dla zasady :wallbash:

(teraz nawet tej klimy nie włącze bo agregat się nie załączy na mrozie a kontrole mam za tydzień :confused4:)

784 325 278 - Waldek ....

:notworthy: jutro z rana

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

14076198.jpg

:polew: :polew: :polew:

Pablo chyba Twoja najlepsza wrzuta odkąd tutaj jestem :kox::good:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Pablo chyba Twoja najlepsza wrzuta odkąd tutaj jestem :kox::good:

Przeceniasz go, jak zwykle linkował z innego tematu :decayed:

Opublikowano

Pablo chyba Twoja najlepsza wrzuta odkąd tutaj jestem :kox::good:

Przeceniasz go, jak zwykle linkował z innego tematu :decayed:

W tym wypadku tak :decayed:

Niech widzą chłopaki tutaj jak Reksio targa konserwę :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

zastanawiam sie czy Ty Pablo nie masz co robić czy forum to Twoj nałóg :tongue4:

Opublikowano

zastanawiam sie czy Ty Pablo nie masz co robić czy forum to Twoj nałóg :tongue4:

Raczej to drugie od 5 lat :decayed:

A mogłem spokojnie rok wcześniej czyli w 2006r jak kupiłem B5 tylko nie miałem kompa bo wolałem ps2 :decayed:

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 22:59_________________________________________________pict0079e.jpg

Dla osób co są nie dłużej niż 2 lata z nami, niech się wypowiedzą gdzie to może być :gwizdanie:

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Cubrowóz jest :naughty::kox:

Opublikowano

A moze czwartkowy spot gdzies przeniesc. Nawet do jakiegos glupiego fuckdonalda?[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 23:40_________________________________________________http://www.worldcarfans.com/112013140523/leaked-doc-allegedly-confirms-audi-rs4-avant-and-tt-rs

Nadszedl czas ma auto w lizingu :)

Dzis czytalem ze na bankwoz jest 23 % Vat do odliczenia. Zamontowanie w afcie kosz ok 10 tys

Tylko trza miec powody, wiec chyba zaczne sprzedawac kielbaski zeby wozic utarg do domu.[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 23:45_________________________________________________http://rajdpolskihistoryczny.pl/aktualnosci

Fajna impreza w Krk

Opublikowano

Ja nie wiem, ale Oziego poznaję na zdjęciu :)

Opublikowano

Ja nie wiem, ale Oziego poznaję na zdjęciu :)

Nie było Cię w Wiśle :mysli:

A no tak nie było teraz lookałem na foty zlotu.

Opublikowano

Nie, w Wiśle nie.

Opublikowano

bt2011107.jpg

Nie mogłem się powstrzymać :kox: :kox: :kox:

:decayed:

Opublikowano

Pablo, jak Ci się tak nudzi to może wbijesz do mnie i pomożesz mi paczki robić :naughty:

Opublikowano

Pablo, jak Ci się tak nudzi to może wbijesz do mnie i pomożesz mi paczki robić :naughty:

Trza było mówić bo byłem na pasie przepalić parcha to bym wpadł do Ciebie :naughty:

A j**aniec stał od Czwartku i odpalił momentalnie nawet nie kręcił tylko od kopa :shocked:

Zaraz trza iść w kimę bo do pracy rodacy na 10:00 :przebiegly:

Opublikowano

Pablo, nie dzisiaj. W piątek :naughty:

Opublikowano

Pablo, nie dzisiaj. W piątek :naughty:

Jak nigdzie nie wybije to jestem u Ciebie :gwizdanie:

Opublikowano

a ja trzeci dzień z rzędu :drunk: bo zimno :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 00:27_________________________________________________jutro wolne więc ja mam weekned :cool1:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 00:27_________________________________________________Pany jest jakas gierka na X-a podobna do uncharted w ps3 ?

Opublikowano

Pany jest jakas gierka na X-a podobna do uncharted w ps3 ?

Gears of War :good:

Tytuł murowany :wink4:

Opublikowano

Tomek na tym zdjęciu wyglądasz jakbyś brał udział w you can dance :good: bravo za skupienie [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 00:32_________________________________________________dzięki Pablo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.