Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czak Noris jest amerykaninem, czyli... Oni poprostu wiedzą jaka będzie pogoda, nie muszą tego obliczać :decayed:

Dokładnie jarko :decayed: :decayed: :decayed:

A wiesz że był ostatnio Czakuś w Pl :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie mam bladego pojęcia, ale domyślam się że albo Ty masz z nim jakąś a fotę a jak nie to na pewno któryś z Twoich kolegów lub sąsiadów :naughty:

Opublikowano

Czak Noris jest amerykaninem, czyli... Oni poprostu wiedzą jaka będzie pogoda, nie muszą tego obliczać :decayed:

Dokładnie jarko :decayed: :decayed: :decayed:

A wiesz że był ostatnio Czakuś w Pl :naughty::decayed:

Był w TVN meteo :polew: :polew:
Opublikowano

Kuźwa no serio, pokazywali wywiad z nim :)

Tylko nie ten w pierwszych sekundach :naughty:

Chuck Norris w Polsce

Znów kupa w hipermarkecie :facepalm::decayed:

http://www.sadistic.pl/kupka-w-supermarkecie-od-starszej-pani-vt101510.htm

Opublikowano

Jarko odbieralbys telefon albo chociaz oddzwonil....sa naklejki

Opublikowano

Jarko odbieralbys telefon albo chociaz oddzwonil....sa naklejki

Jakoś w tygodniu Cie złapie, dzisiaj musze w chacie siedzieć i rozliczenia kończyć...

Daj mi jakaś namiar to przelewa zrobie :)

BTW Zostało juz tylko 10 miejsc do BT, jak ktoś z Krakowa jeszcze chętny to radzę szybko sie decydować :gwizdanie:

Opublikowano

BTW Zostało juz tylko 10 miejsc do BT, jak ktoś z Krakowa jeszcze chętny to radzę szybko sie decydować :gwizdanie:

Obstawiasz że w tym roku będzie najwięcej osób :?:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

To Czwartkowy spot zapowiada się bardzo ciepły :kox:

Karwa chyba kalesony ubiorę :co::lol1:

Opublikowano

na bonarce jest podobno parking podgrzewany :przebiegly:

Opublikowano

Panowie, pytanie mam :wink4:

Doradzcie mi jakie swiece zarowe kupic: NGK, BOSCH czy BERU?

Opublikowano

Panowie, pytanie mam :wink4:

Doradzcie mi jakie swiece zarowe kupic: NGK, BOSCH czy BERU?

Ja od razu jak kupiłem B5 w 2006r zapodałem nowe świece NGK i jestem zadowolony :good:

Opublikowano

a nie beda mialy problemow z ropniakiem? :wink4:

bo wyczytalem ze BERU to sa oryginaly Audi/VW i ze beda najlepsze, na forum BMW tez je polecaja wiec juz nie wiem :confused4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

bo wyczytalem ze BERU to sa oryginaly Audi/VW i ze beda najlepsze,

:good: :good: :good:

Przypomnij mi się jutro to moze ci sprawdzę i załatwię w dobrej cenie :wink4: (gg w profilu )

Opublikowano

ok, dzieki :good:

Opublikowano

powiem Wam ze rano ledwo odpaliłem , było u mnie -14 i ostatkiem sił zakrecił :kwasny:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 01:03_________________________________________________dobrze ze jutro wolne od pacy to spie do 12 :naughty:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 01:04_________________________________________________w taką pogode nic tylko chochla :drunk: przynajmniej cieplej

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.