Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomek na tym zdjęciu wyglądasz jakbyś brał udział w you can dance :good: bravo za skupienie [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 00:32_________________________________________________dzięki Pablo

Ty powiedz czemu nie ma Cię jeszcze na liście do Bukowiny :baseball:

:decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo ja jade jako obserwator z ramenia Fifa , spokojnie napewno sie zobaczymy :wink4:

Opublikowano

Na zlocie też ? :naughty:

Opublikowano

W którymś playboyu ma być jeszcze, czy w ckm'ie - już nie pamiętam :mysli:

A blondyna na fejsie w ulubionych drużynach ma Hutnika i Wisłę :kox:

Opublikowano

Czy ktoś ma może kogoś od klimatyzacji (klimatyzatory pomieszczeń).

Zmieniły się przepisy i muszę mieć dla sanepidu papierek że klima miała przegląd :disgust:

kolejny papierek dla zasady :wallbash:

(teraz nawet tej klimy nie włącze bo agregat się nie załączy na mrozie a kontrole mam za tydzień :confused4:)

Jakby Ci sie nie udalo u Boseronowego to:

Artek - 502 257 013 - powiedz ze jestes od Karola Kołodziej "normalnego" ;p - ma firme ktora się zajmuje serwisem/zakladaniem itd klimatyzacji i mieszka niedaleko Twojego zakładu

Opublikowano

Czy ktoś ma może kogoś od klimatyzacji (klimatyzatory pomieszczeń).

Zmieniły się przepisy i muszę mieć dla sanepidu papierek że klima miała przegląd :disgust:

kolejny papierek dla zasady :wallbash:

(teraz nawet tej klimy nie włącze bo agregat się nie załączy na mrozie a kontrole mam za tydzień :confused4:)

Jakby Ci sie nie udalo u Boseronowego to:

Artek - 502 257 013 - powiedz ze jestes od Karola Kołodziej "normalnego" ;p - ma firme ktora się zajmuje serwisem/zakladaniem itd klimatyzacji i mieszka niedaleko Twojego zakładu

A gdybys mial jakies wieksze problemy z sanepidem od tych standardowych to zadzwon do mnie, moze cos pomoge ;)

Opublikowano

Czy ktoś ma może kogoś od klimatyzacji (klimatyzatory pomieszczeń).

Zmieniły się przepisy i muszę mieć dla sanepidu papierek że klima miała przegląd :disgust:

kolejny papierek dla zasady :wallbash:

(teraz nawet tej klimy nie włącze bo agregat się nie załączy na mrozie a kontrole mam za tydzień :confused4:)

Jakby Ci sie nie udalo u Boseronowego to:

Artek - 502 257 013 - powiedz ze jestes od Karola Kołodziej "normalnego" ;p - ma firme ktora się zajmuje serwisem/zakladaniem itd klimatyzacji i mieszka niedaleko Twojego zakładu

A gdybys mial jakies wieksze problemy z sanepidem od tych standardowych to zadzwon do mnie, moze cos pomoge ;)

Na kłopoty Gruszka :wink4:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 09:02_________________________________________________jak WRC :mysli:

Opublikowano

Czy ktoś ma może kogoś od klimatyzacji (klimatyzatory pomieszczeń).

Zmieniły się przepisy i muszę mieć dla sanepidu papierek że klima miała przegląd :disgust:

kolejny papierek dla zasady :wallbash:

(teraz nawet tej klimy nie włącze bo agregat się nie załączy na mrozie a kontrole mam za tydzień :confused4:)

Jakby Ci sie nie udalo u Boseronowego to:

Artek - 502 257 013 - powiedz ze jestes od Karola Kołodziej "normalnego" ;p - ma firme ktora się zajmuje serwisem/zakladaniem itd klimatyzacji i mieszka niedaleko Twojego zakładu

A gdybys mial jakies wieksze problemy z sanepidem od tych standardowych to zadzwon do mnie, moze cos pomoge ;)

Na kłopoty Gruszka :wink4:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 09:02_________________________________________________jak WRC :mysli:

Nie mialem czasu sie nim zajac. Moze kolo 15 go pomecze

Opublikowano
  • Autor
:siema: w ten cieplutki dzionek :kox:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

siema siema :)

nie jest zle... tylko -17 :gwizdanie:

Opublikowano

witam :hi:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 14:11_________________________________________________

mam taki :)

Opublikowano

witam :hi:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 14:11_________________________________________________

mam taki :)

Się mówi taką

Opublikowano

Kupiłeś to GT5 :naughty:

Opublikowano

Kupiłeś to GT5 :naughty:

NATURELLEMENT

Opublikowano

NATURELLEMENT

Gut :good:

Opublikowano

Pany, potrzebuję pilnie numer do Panów od opon z Wieliczki :)

Opublikowano

:bry: w ten piękny słoneczny dzień :naughty:

Pany, potrzebuję pilnie numer do Panów od opon z Wieliczki :)

w sensie z Biskupic... 12 250 73 74

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.