Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

A nie odczyliście wrazenie że na termometrze jest podobnie jak wczoraj a jakos jest cieplej ?

Wracajac z parkingu tak jakoś mi ciepło było heheheh

Dzieki za spocika :hi: pizza hmmmm bywały lepsze :wink4:

zawsze tak jest jak jest pełny śmietnik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spota :hi: a cieplutko jest coraz bardziej teraz pokazuje -20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za spocika :good:

nie myślałem że będzie tyle osób :naughty:

Grzesiek wprowadziłem Cie w błąd.. ta taryfa VIP ma rzeczywiście ograniczone minuty i nie kosztuje 260 brutto :embarrassed:

Kosztuje 300 brutto i ma 100 minut międzynarodowych...

Abonament VIP PLAY[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 23:41_________________________________________________co nie zmienia faktu że jest korzystna jak ktoś dużo dzwoni :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ostatniej chwili znaleziono zwłoki dziecka w Sosnowcu..... ta medialna sprawa, Rutkowski jaki jest burak ale potrafił przycisnąć Matke :good:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 00:27_________________________________________________jezeli sie potwierdzi to dożywocie dla sprawczyni :thumbdown:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 00:28_________________________________________________http://www.tvn24.pl/0,1733584,0,1,polroczna-magda-nie-zyje-rutkowski-znaleziono-cialo,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli sie potwierdzi to dożywocie dla sprawczyni :thumbdown:

Dlaczego dożywocie? Czemu ją osądzasz nie wiedząc do końca co się stało? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniowej przerwie postanowiłem skodzine z rana odpalić. Tak, wiem że dzisiaj była najzimniejsza noc ale co tam :decayed:

Odpaliła :kox: Jedyne co to akumulator sprawiał wrażenie zaskoczonego, ale jakoś dał rade...

Nie ma to jak kupić auto z Niemcowni po dziadku, nie bite, garażowane, serwisowane i z małym udokumentowanym przebiegiem :naughty: :naughty: :naughty:

Kur*a niech zablokuja wjazd na wiejska w Warszawie a nie drogi w polsce. Komu to ma zaszkodzic innym kierowcom czy rzadzącym????

A po co ? Róbmy sobie sami na złość, na wiejskiej przynajmniej mają z tego ubaw...

z ostatniej chwili znaleziono zwłoki dziecka w Sosnowcu.....

Achhh ta Nasza KOCHANA policja. Rutkowski twierdzi że są podejrzenia gdzie mogą być zwłoki, a Ci już wiedzą że je znaleźli :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

co do Playa to ostatnio przechodziliśmy całą Firmą i zamówiłem przez Biuro Obsługi gościa, który osobiście przyjeżdża i przedstawia ofertę dla klientów biznesowych, dla zainteresowanych wrzucam, co teraz oferują:

58533189.th.jpg

30969785.th.jpg

z tego, co się orientuje te taryfy BIZNES może tylko właśnie on proponować, nie ma ich w zwykłej ofercie, natomiast taryfy FIRMA są normalnie w punkcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)

Ja teraz przedłużałem umowę i mam taryfe BIZNES 160

jest to pakiet złotówkowy z ktorego zchodzą nawet minuty w roamingu i inne uslugi

mam:

* 1850 minut

* 300sms/mms

* darmowe play i stacjonarne

* 600MB internetu

* za kazde 2minuty z innej sieci 1minute gratis

* galaxy s2 za 1zł

* 24mc umowy

i to wszystko za 104zł netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)

Ja teraz przedłużałem umowę i mam taryfe BIZNES 160

jest to pakiet złotówkowy z ktorego zchodzą nawet minuty w roamingu i inne uslugi

mam:

* 1850 minut

* 300sms/mms

* darmowe play i stacjonarne

* 600MB internetu

* za kazde 2minuty z innej sieci 1minute gratis

* galaxy s2 za 1zł

* 24mc umowy

i to wszystko za 104zł netto

Ty to jestes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Ciebie nie przebije bo nie mam az 6 numerow w play :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli sie potwierdzi to dożywocie dla sprawczyni :thumbdown:

Dlaczego dożywocie? Czemu ją osądzasz nie wiedząc do końca co się stało? :cool1:

lenox napisałem ze jezeli sie potwierdzi wersja wydarzeń z wyniesieniem 6 miesięcznego malutkiego niemowlaka i zostawieniem pod drzewem na pastwe losu to jestem za dożywociem dla takiej matki !

czytaj ze zrozumieniem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku... ale jaja z ta dziewczynka z sosonowca ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już pewnie słyszeliście wypadło jej podczas kąpieli :confused4: potem zrobiła to co zrobiła :confused4: na pewno pod wpływem szoku i pewnie nie do końca była świadoma co robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już pewnie słyszeliście wypadło jej podczas kąpieli :confused4: potem zrobiła to co zrobiła :confused4: na pewno pod wpływem szoku i pewnie nie do końca była świadoma co robi

to wersja Kobiety..... a jak było naprawde pewnie sie dowiemy niebawem.....

nawet gdyby wypadło jej podczas kąpieli zawsze mogła zadzwonić na pogotowie, przecież takie wypadki sie zdarzają i nie miałaby takich jaj jak teraz. co najwyżej nieumyślne spowodowanie śmierci taki zarzut a tak bedzie miała postawiony zarzut zabójstwa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli będzie to prawdą to na krzesło z nią

a tak płakała przed tv i błagała do porywaczy, żeby oddali że prosi z całego serca

...to już pod premedytacje mi podchodzi.

Gdyby tak zrobiła i np. na drugi dzień się przyznała to może jeszcze bym "zrozumiał"

ale tydzień czasu takiej gry to już nie afekt

:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli sie potwierdzi to dożywocie dla sprawczyni :thumbdown:

Dlaczego dożywocie? Czemu ją osądzasz nie wiedząc do końca co się stało? :cool1:

lenox napisałem ze jezeli sie potwierdzi wersja wydarzeń z wyniesieniem 6 miesięcznego malutkiego niemowlaka i zostawieniem pod drzewem na pastwe losu to jestem za dożywociem dla takiej matki !

czytaj ze zrozumieniem :wink4:

ja przeczytałem ze zrozumieniem, widocznie co innego chciałeś napisać. :wink4:

Napisałeś w pierwszej linii:

z ostatniej chwili znaleziono zwłoki dziecka w Sosnowcu.....

a w drugiej:

jezeli sie potwierdzi to dożywocie dla sprawczyni :thumbdown:

czyli z tego zrozumiałem że jeżeli się potwierdzi że to zwłoki tej dziewczynki, to dla jej matki dożywocie...

dlatego napisałem że nie do końca wiemy co się naprawdę stało. Jeśli okaże się że dziecko upadło (to nie dyskryminuje matki, bo każdy kto dziecko ma wie że to może się zdarzyć każdemu z nas) i upadło tak niefartownie że nie żyło od razu po upadku, to to też nie do końca dyskryminuje matke. I nie jestem za zbyt wysoką karą, bo dla niej wystarczająca będzie świadomość że to dziecko nie żyje przez nią... Była w szoku i mogła robić różne rzeczy w afekcie... m.in. wynieść i ukryć zwłoki.

Jeśli natomiast dziecko upadło tak że miało duże szanse na przeżycie, to będzie miała duży problem i jestem za tym żeby ją surowo ukarać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...