Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema Ogrowaty :th:

:hi:

ale spam :gwizdanie:

:evil:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siema Ogrowaty :th:

:hi:

ale spam :gwizdanie:

:evil:

Ja sie tylko przywitałem :polew:

Opublikowano

a co z filmikiem?

Opublikowano
  • Autor

a co z filmikiem?

nie miałem czasu dzisiaj w firmie sie tym zajać ale jutro postaram sie wrzucic :gwizdanie:

Opublikowano

Grzesiek gdzie ześ był jak Cię nie było :decayed:

Stąd nie widać :naughty:

z huty nic nie widać :kox:

Macie coś do huty :cool1:

:ssij:

Teraz nie twoja kolej :decayed:

jednak znaki interpunkcyjne to ważna rzecz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Sokol jak tam amorki moje ? wiesz juz cos moze? :gwizdanie:

Opublikowano

witajcie!

1. Muszę w najbliższym czasie kupić olej (Motul oczywiście :evil:) i chyba zamówię od kolegi dzik...

http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_oleje_motul-t27382.0.html

Ceny chyba ok - ja ostatnio płaciłem 200pln...

Jest może jeszcze ktoś chętny z Krakowa? Poszłoby jako jedna przesyłka...

2. Myślę o przyciemnieniu szyb a moim a4 ale jeżeli tak to tylko całość. Jak to jest z przepisami u sąsiadów np niemcy, słowacja, czechy??? Bo w PL wiem - najwyżej jak będą mi chcieli zabrać dowód będę darł przód (albo oddam i odbiorę potem zależy co mi się będzie bardziej kalkulowało)... Tylko waham się czy lekko na czarno (tak ja ma np Wąski) czy jakaś lustrzana... Nie wiem co lepiej by wygłądało przy moim ciemnym lakierze... Jest szansa na jakiś VT jakby się komuś chciało?? :gwizdanie:

Opublikowano

Sokol jak tam amorki moje ? wiesz juz cos moze? :gwizdanie:

nie wiedziałem, ze chcesz

napisałem Ci że to takie to 1be i nic mi sie odpisałes

to zamówie, 2x tył tak ?

Opublikowano

Ewentualnie drugie rozwiązanie to ori rolety na tylne szyby boczne (bodajże nies ma w swoim nowym avancie takie). Tylko gdzie je można dostać poza ASO (bo tam pewnie cena zabija...)?

Co o tym sądzicie? Zna może ktoś cenę tego cuda?

PS Jakby ktoś chciał to brat ma do zbycia laptopy (nowe):

dell INSPIRON 1526 i Toshiba SATELLITE A215-S5837

więcej info na gg lub PW

Opublikowano

Przyciemnij całośc /ja jestem zwolenikiem / :th:

Opublikowano

Longinus, ja tez bralbym ten olej. :afro:

ps.

praca....szkodzi: http://fishki.net/comment.php?id=36086 :bag::tonguemad::stupid2:

Opublikowano
  • Autor

nie wiedziałem, ze chcesz

napisałem Ci że to takie to 1be i nic mi sie odpisałes

to zamówie, 2x tył tak ?

tak dwa razy tył

ps. jaka to firma ?

Opublikowano

Widze że wszyscy ostro rezaja na lato :naughty:

Opublikowano

Widze że wszyscy ostro rezaja na lato :naughty:

co poradzisz , trzeba gonić innych w modach :kox:

Opublikowano

Widze że wszyscy ostro rezaja na lato :naughty:

co poradzisz , trzeba gonić innych w modach :kox:

zamówiłeś kółka?

Opublikowano

jeszcze nie , czekam na wyniki ankiety do czwartku

Opublikowano

aha to tak jak ja :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Widze że wszyscy ostro rezaja na lato :naughty:

nie ma lekko , kazdy orze jak moze :polew:

Opublikowano

Widze że wszyscy ostro rezaja na lato :naughty:

nie ma lekko , kazdy orze jak moze :polew:

:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Bdania na pweynm anelgiksim uneriwstyecie wyzakaly ze nie ma znczeania w jaikej kleojnosci napsziemy lietry wenawtrz wryazu blye tlkyo pirwesza i otstatina lreita blyy na soiwch mijsecach. Rtszea mzoe byc doniwole poszamiena a mmio to bmęizdey w stniae pczyrzetac tkest bez wikszeego prleobmu. Diezje sie tak dlteago ze nie cztaymy kzdaej z lteir odelndziie ale wrayz jkao cloasc.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.