Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema spamerzy!! Ja też muszę myśleć o oliwie ale tez chyba kupie na miejscu bo jak zacznę za tym jeżdźić i zamawiać to wyjdzie drożej niz w sklepie.[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2008, 09:41 _________________________________________________

Trzenisław co Ty masz na szyi na 35 fotce?? :shocked: :shocked:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Waski fajne fotki :kox:

Sokolnh, jak moge wziasc od Ciebie amorki ? i czy je masz juz ?

Opublikowano

Trzenisław co Ty masz na szyi na 35 fotce?? :shocked: :shocked:

Widzisz , nawet nie wiedziałeś gdzie kolega pracuje :decayed:

Opublikowano

jok> Stary, okazalo sie, ze moj sasiad byl wampirem!!!

<d4l52spm> Skad wiesz!?

<jok> Jak mu wbilem osinowy kolek w serce to od razu wykitowal

q..a co za ludzie :polew:

Opublikowano

W radiu od rana reklamują więc raczej tak.

Coś nie wierzą w naszych, ciekawe czemu :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Trzenisław co Ty masz na szyi na 35 fotce?? :shocked: :shocked:

Widzisz , nawet nie wiedziałeś gdzie kolega pracuje :decayed:

coś się nie podoba jednemu i drugiemu?

Zamknąć Was?

Zamknąć forum?

Czy samemu się zamknąć?

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2008, 16:16 _________________________________________________Cuber Twój podpis jest niezgodny z regulaminem dobrego smaku..

Kasuj go :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Cuber Twój podpis jest niezgodny z regulaminem dobrego smaku..

Kasuj go

czekałem az sie odezwiesz :naughty:

This is special for You :th:

Opublikowano

Link sie nie otwiera ale jeśli chodzi Ci o reklamę z telewizorami to prawda :th:

Opublikowano

To chyba Ogruś przezmnie miales MOTULA :kox:

wiem, ale nie wiedziałem czy ...... :wink4:

podpis jak zwykle zmałpowany, nic oryginalnego, ach ta cracovia :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

To chyba Ogruś przezmnie miales MOTULA :kox:

wiem, ale nie wiedziałem czy ...... :wink4:

podpis jak zwykle zmałpowany, nic oryginalnego, ach ta cracovia :gwizdanie:

tak jak byś ty nie zmałopowal :polew:

Opublikowano

Grzsiek(Ogr) będę miał do Ciebie wielką prośbę...

przygotuj się psychicznie , powiem Ci wieczorem na piłce :decayed:

Cuber chcesz link do naszych pasków? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Cuber chcesz link do naszych pasków?

a Ty do mojego ?? :kox:

Opublikowano

Cuber chcesz link do naszych pasków?

a Ty do mojego ?? :kox:

dobra , koniec tematu bo widzę że się nie dogadamy :kox:

załatw dzisiaj wodę żeby się Grzesiek K i drugi Grzesiek K nie wkurw.... :naughty:

Opublikowano

tak jak byś ty nie zmałopowal

małpuje to się na kałuży, jeden krzyknie "kto nie skacze...." i wszystkie małpki skaczą :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2008, 18:28 _________________________________________________

Grzsiek(Ogr) będę miał do Ciebie wielką prośbę...

przygotuj się psychicznie , powiem Ci wieczorem na piłce :decayed:

Cuber chcesz link do naszych pasków? :naughty:

zawsze jestem gotowy :naughty: :naughty:
Opublikowano

CUBER PODPIS :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th:

Opublikowano

kolejne :wink4:

kal1tr1.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.