Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I był ktoś na smokach ???

ja byłem i powiem że ciekawie było ,tylko stałem w dość nieciekawym miejscu :th:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

I był ktoś na smokach ???

ja byłem i powiem że ciekawie było ,tylko stałem w dość nieciekawym miejscu :th:

Ja byłem i stałem w całkiem fajnym miejscu... a pokaz mi się nie podobał.

Opublikowano

a ognie sztuczne :gwizdanie: i tyle pieknych Pań.... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a ognie sztuczne :gwizdanie: i tyle pieknych Pań.... :gwizdanie:

hmmm no własnie chodzi o te ognie sztuczne , nic specialnego :gwizdanie:

Opublikowano

Witka :hi: Jade sie rozlużnić na basenik , a wieczorem pifko, whisky ... Polska gola , kubica :hi:

Opublikowano

panowie bo widze że te spociki są co niedziele o 18 i dziś pewnie też jest... a ja dziś nie dam rady się pokazać... ale myśle że w najbliższym czasie mnie zobaczycie :D

Opublikowano
  • Autor

panowie bo widze że te spociki są co niedziele o 18 i dziś pewnie też jest... a ja dziś nie dam rady się pokazać... ale myśle że w najbliższym czasie mnie zobaczycie :D

No mam nadzieję ze Cię zobaczymy :naughty:

Dzisiejszy spot odwołany ze względu na mecz Niemcy -Polska , spot przeniesiony do kanjpy na Floriańskiej :gwizdanie:

Opublikowano

Powitać :hi:

Niezły dzień sie zapowiada, najpierw Roland Garros: pojedynek gigantów w finale czyli Nadal vs Federer a pózniej nasz Kubica i białooo czerwoonii :kox:

Opublikowano

Ogruś ale z tym opisem to juz przesadziłes................. :gwizdanie:

No zastanawiałem się czemu nic nie piszesz :gwizdanie: 4 dni był i nie zauważyłeś :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Wiec bardzo cię prosze Panie Ogrowaty bys zmienił kolorystyke tych literek :decayed:

Opublikowano

ALE LIPA :wallbash: :wallbash: :wallbash::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

No Panowie jak było każdy widział, cóż mogę napisać ... chyba tylko :

a nie mówiłem :gwizdanie: :gwizdanie:

Jarko, naszej reprezentacji trzeba czegoś więcej niż wiara kibiców,

Cuber, piosenka wieczoru - a my tak łatwopalni :polew: :polew: :polew:

Kamil dzięki za taxi :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Marek dzięki za kufel :kox: :kox:

I na koniec : ROBERT KUBICA :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

a ognie sztuczne :gwizdanie: i tyle pieknych Pań.... :gwizdanie:

hmmm no własnie chodzi o te ognie sztuczne , nic specialnego :gwizdanie:

To idziesz na paradę smoków żeby ognie pooglądać :?: :blink:

_________________________________________________

Wczorajszy hit wieczorny... :gwizdanie:

Kamil, podziekować :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Powitać, to teraz wygrać dwa mecze i wyjść z grupy z niemcami a potem dokopać im w finale, wiem że ten scenariusz nadaje się miedzy "Królewnę Śnieżkę i siedmiu Krasnoludków" a "Jasia i Małgosię" no ale może akurat :kwasny: :kwasny:

Nie mam nic przeciwko Niemcom dopuki siedzą u siebie w kraju, a najlepiej żeby się do Afryki przenieśli.

Jedyna pociecha to taka że przynajmniej żaden Niemiec nie może powiedzieć że strzelił na gola!!

Opublikowano

spoko :cool1:

mój kufel też swieci, wiedziałem że Marek nie da mi bubla :decayed:

Opublikowano

Jedyna pociecha to taka że przynajmniej żaden Niemiec nie może powiedzieć że strzelił na gola!!

W tym jednak przypadku wolałbym jednak żeby to niemiec Nam te bramki strzelał...

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za Wczoraj :kox:

Jarko pamietasz nasze przyspiewki wczorajsze :gwizdanie:

jak Ci na imie Podolski Ty ........

Opublikowano

Dzięki za Wczoraj :kox:

Jarko pamietasz nasze przyspiewki wczorajsze :gwizdanie:

jak Ci na imie Podolski Ty ........

hehe pamiętam, ludzie na przystanku też pewnie pamiętają :naughty:

Opublikowano

Dzięki za Wczoraj :kox:

Jarko pamietasz nasze przyspiewki wczorajsze :gwizdanie:

jak Ci na imie Podolski Ty ........

hehe pamiętam, ludzie na przystanku też pewnie pamiętają :naughty:

wandale :bicz3: :)

Opublikowano
  • Autor

Miron a kto tu mówi o wandalizmie ? mysmy grzecznie stali i spiewali pod SŁowackim a potem przyjechało Taxi ( SOKOLNH :notworthy: ) które Nas rozwiozło do domków

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.