Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tukan , zanim zobaczysz u siebie gola to chłopaki do Ciebie wcześniej zadzwonią i poinformują :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tukan , zanim zobaczysz u siebie gola to chłopaki do Ciebie wcześniej zadzwonią i poinformują :decayed:

:polew: No musial bym mieszkac tam gdzie ty...aha sory tam nie ma zasiegu :decayed:
Opublikowano

TrueOgre dzięki za podwiezienie furki do Żor :notworthy: :notworthy: :notworthy:

oraz za pożyczenie Twojego czerwonego bolidu

:th: no problem, wycieczka fajna a oględziny furek :kox: :kox: :kox:

_________________________________________________

Spocik nie całkiem odwołany, po prostu przeniesiony w inne miejsce, na inną godzinę i bez furek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dokąłdnie , od 18stej widzimy sie w wiadomym miejscu i wiadomym celu :th:

ps. Barwy Narodowe OBOWIĄZKOWE !!!!![br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 20:41 _________________________________________________co wy spicie czy jak ?

Opublikowano

Nikt nie spi :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no to co sie nie oddzywasz? Jarko tylko obserwuje i sie nic nie oddzywa.....aaaaa chyba wiem czemu pewnie żonka jego juz spi :decayed:

Opublikowano

no to co sie nie oddzywasz? Jarko tylko obserwuje i sie nic nie oddzywa.....aaaaa chyba wiem czemu pewnie żonka jego juz spi :decayed:

No no Jarko czasem długo lubi obserwawac ale jak zacznie spamowac to nie skończy :decayed:

Opublikowano

:th: no problem, wycieczka fajna a oględziny furek :kox: :kox: :kox:

To co za furki u Piotra K. ogladaliscie? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Panowie , jako że dziś Piątek to wybiera sie ktoś moze w pewne miejsce w Krakowie czyli na Kazimierz na :drunk:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2008, 10:58 _________________________________________________zapraszam do ankiety: http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_niemcy_polska-t33793.0.html;msg395584#new

Opublikowano

Nie ja obserwuje tylko żona czyta co tu wypisujecie, a że człowiek zarobiony to nie ma czasu na głupoty :naughty:

Ja dzisiaj uderzam na miasto, więc jakby co to możemy sie styknąć gdzieś :wink4:

Opublikowano

:th: no problem, wycieczka fajna a oględziny furek :kox: :kox: :kox:

To co za furki u Piotra K. ogladaliscie? :kox:

hehe top secret :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2008, 21:26 _________________________________________________ale cisza na forum, normalnie trudno uwierzyć :shocked:
Opublikowano
  • Autor

Ogruś ale z tym opisem to juz przesadziłes................. :gwizdanie:

Opublikowano

Co tu taka cisza? :shocked::co: Kurde uwierzyc rano nie moglem,ze jak daje pokaz nowe odpowiedzi nie ma tam watku krk :shocked: Myslalem ze zniknol....Zyjecie ludzi po wczorajszych imprezach :decayed:

Opublikowano

Co tu taka cisza? :shocked::co: Kurde uwierzyc rano nie moglem,ze jak daje pokaz nowe odpowiedzi nie ma tam watku krk :shocked: Myslalem ze zniknol....Zyjecie ludzi po wczorajszych imprezach :decayed:

żyje, ale co to za życie... :tonguemad:

Opublikowano
  • Autor

spoko oko dajemy rade :kox:

Dziś parada smoków nad Wisła , wybiera się ktoś ? :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber wczoraj nie pamiętam jak skończyłem :thumbdown:

sory że nie dzwoniłem ale wiesz.....byłem i..... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Czesi wygrali :th:

Kubica 2 w kwalifikacjach :naughty:

Jutrzejszy dzień sie zapowiada :kox:

Ja zmykam, jak coś to wiecie gdzie mnie szukać :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 20:07 _________________________________________________Panowie czy Was pogieło ? nikt nic nie pisze? co jest ? :evil:

Opublikowano

Czesi wygrali :th:

Kubica 2 w kwalifikacjach :naughty:

Jutrzejszy dzień sie zapowiada :kox:

Ja zmykam, jak coś to wiecie gdzie mnie szukać :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 20:07 _________________________________________________Panowie czy Was pogieło ? nikt nic nie pisze? co jest ? :evil:

Cholera dawno tak nie było :mysli:

Moze wszyscy za duzo procentu zatankowali :decayed:

Oki do jutra na rynku :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.