Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sokłó zrobisz mi logi :mysli:

pewnie, ale to juz raczej w przyszłym tygodniu

a co fmica jarko to zastanów sie czy naprawde go potrzebujesz ( jakie mody chcesz robić ) bo z dopasowaniem i załozeniem go jest troche zabawy

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

koledzy mam pytanko :mysli: kolega szuka pracy ,może ktoś coś słyszał :mysli:

Opublikowano

a mechanik ? :polew:

Opublikowano

nie :) dorywcza :)

a logi zrobimy przy okazji :notworthy:

Opublikowano

Sokłó zrobisz mi logi :mysli:

pewnie, ale to juz raczej w przyszłym tygodniu

a co fmica jarko to zastanów sie czy naprawde go potrzebujesz ( jakie mody chcesz robić ) bo z dopasowaniem i załozeniem go jest troche zabawy

heh, sprawa przemyślana :gwizdanie: I tak mam IC do wymiany, a za podobną kasę mogę mieć FMIC. Turbo również idzie do zmiany i tu pasuje dać od AWX, więc chyba samo się nasówa co powinno być, bo może kiedyś pójdę w dalsze mody :gwizdanie:

koledzy mam pytanko :mysli: kolega szuka pracy ,może ktoś coś słyszał :mysli:

znaczy się jakiej :?: bo np dzisiaj na tandecie widziałem ogłoszenie że szukają pomocy w sob i nd do robienia zapiekanek :naughty:

Opublikowano

a logi zrobimy przy okazji :notworthy

Robert a coś się dzieje z autem?

Opublikowano

TrueOgre dzięki za podwiezienie furki do Żor :notworthy: :notworthy: :notworthy:

oraz za pożyczenie Twojego czerwonego bolidu :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:oklaski: :th:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 15:30 _________________________________________________Cuber spotkałem Twojego wspólnika w KFC w Carefourze....

sparaliżował całą kolejkę , zamówienie jak na wesele :polew:

Opublikowano
  • Autor

Cuber spotkałem Twojego wspólnika w KFC w Carefourze....

sparaliżował całą kolejkę , zamówienie jak na wesele

heheheh wiem wiem bo mi przekazał :gwizdanie:

Opublikowano

a logi zrobimy przy okazji :notworthy

Robert a coś się dzieje z autem?

Nic chciałem sprawdzić wtryski bo coś :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Panowie , odowłujemy spot w Niedziele ? oczywiscie ze wzgledu na meczyk i sie spotykamy w wiadomym miejscu ......

Opublikowano

waskipl doszła Ci kasa na konto?

Opublikowano

Nie dość że meczyk to jeszcze Kubica jest wcześniej... frekwencja może być mała na spocie :gwizdanie:

Opublikowano

NIE SPRAWDZAŁEM KASY ale jak ktoś wpłacił to zapewne,dzisiaj sprawdzę :)

Opublikowano

Panowie , odowłujemy spot w Niedziele ? oczywiscie ze wzgledu na meczyk i sie spotykamy w wiadomym miejscu ......

Tylko nie zapomnijcie mi przysłać mmsa :polew:

Opublikowano
  • Autor

Tylko nie zapomnijcie mi przysłać mmsa

"nie bój żaby", wyslemy :kox:

Opublikowano

a może frytki do tego? :decayed:

Opublikowano

a może frytki do tego? :decayed:

A o kościach to gdzie zapomniałes :naughty::kox::decayed:

Opublikowano

no ja nie wiem czy Hugo preferuje kości do jedzenia :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Kosci to tylko Pablo konsumuje :polew:

Opublikowano

Siema pany,szkoda ze mam daleko do krk zeby podskoczyc na meczyk :kwasny: Ale moze moze przyjade :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.