Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i jestem :tongue4: mam pytanko tak jak w poście potrzebuje pompiarza takiego który dogodzi mojej maszynie :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

i jestem :tongue4: mam pytanko tak jak w poście potrzebuje pompiarza takiego który dogodzi mojej maszynie :polew:

pogadaj z MEGA13 :gwizdanie:

Panowie robimy spota w Niedziele czy odrazu sie widzimy na meczyku ? Pytanie ogólne kto sie pisze na meczyk :mysli:

Opublikowano

i jestem :tongue4: mam pytanko tak jak w poście potrzebuje pompiarza takiego który dogodzi mojej maszynie :polew:

już Ci mówiłem że tu się nikt nie zna :decayed:

a tak na poważnie , w podpisie użytkownika Mega13 jest namiar na pompiarza :wink4:

Opublikowano

Mnie się nie musisz pytać czy będę :gwizdanie: a na spocik się raczej nie wyrobię, więc się nie udzielam :decayed:

Opublikowano

CUBER PODPIS :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th:

następny Issak :decayed:

Opublikowano

CUBER PODPIS :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th:

Patrz Piotrek, wygląda na to że Cuber w końcu nie będzie sam w odwiecznej walce :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Trzeniek i Ogrus , wykapani juz :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 00:15 _________________________________________________

CUBER PODPIS :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th:

Patrz Piotrek, wygląda na to że Cuber w końcu nie będzie sam w odwiecznej walce :gwizdanie: :gwizdanie:

zapomniałes o REX-ie, MAKOZie i MAREK27 :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie robimy spota w Niedziele czy odrazu sie widzimy na meczyk

Spota chyba można odpuścić, ja jak coś zamelduje się od razu na rynku :wink4:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 00:16 _________________________________________________

zapomniałes o REX-ie, MAKOZie i MAREK27

zapomniałem bo oni prawie nic nie piszą nigdy, to tak jakby ich nie było :wink4: a Ty zawsze czuwasz :naughty:
Opublikowano

Panowie robimy spota w Niedziele czy odrazu sie widzimy na meczyk

Spota chyba można odpuścić, ja jak coś zamelduje się od razu na rynku :wink4:

To chyba trza by jakieś info zrobić że spota nie ma bo znowu ktoś Nas będzie szukał na dachu w galerii... :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie robimy spota w Niedziele czy odrazu sie widzimy na meczyk

Spota chyba można odpuścić, ja jak coś zamelduje się od razu na rynku :wink4:

To chyba trza by jakieś info zrobić że spota nie ma bo znowu ktoś Nas będzie szukał na dachu w galerii... :gwizdanie:

Niech szukają ...

tak jest jak się od święta interesują forum :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no to jutro zapewne sie reszta wypowie co i jak ......

I moglibysmy sie umówić na Floriańskiej kierunek potem znany tak około 19-30 :naughty:

Opublikowano

Niech szukają ...

tak jest jak się od święta interesują forum

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Niech szukają ...

tak jest jak się od święta interesują forum

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Cuber , Ogr ... słyszeliście jak ten ich bramkarz seplenił?

myślałem że jeb.e ze śmiechu :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

Trzeniek , Swięte słowa :gwizdanie:

a co do bramkarza to chyba mial kiedyś tzw. "kruliczą warge " i jest pewnie po operacji :) ale z tego co podsłyszalem to były bramkarz Hutnika :gwizdanie:

Opublikowano

Czosnek był lepszy :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Trzeniek , Swięte słowa :gwizdanie:

a co do bramkarza to chyba mial kiedyś tzw. "kruliczą warge " i jest pewnie po operacji :) ale z tego co podsłyszalem to były bramkarz Hutnika :gwizdanie:

Dawaj mi jego name :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hmmmm chyba na niego "Dudzio" wołali

Opublikowano

pewnie jakiś były trampkarz... :naughty:

co miał to wyciągnięcia to wyciągnął

co miał puścić to puścił

żadna rewelka

aczkolwiek widać że kiedyś liznął rękawiczek bramkarskich :wink4:

Opublikowano

hmmmm chyba na niego "Dudzio" wołali

Nic mi to nie mówi :mysli: pewnie jakiś trampkarz może kiedyś...

Opublikowano
  • Autor

no pewnie liznoł za czasów Siergieja Szypowksiego :tongue4: nie no żart az takis tary nie byl hahahahahha

Czosnek rewelka :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.