Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[

058-145-805A Chłodnica powietrza doładowania IC :)

A czym się różni 058 145 805A od 058 145 805 ?? :mysli:

Nie wiem numer ktory napisalem mialem w ETCE,ten bez A to wersja specjalna na duze moce :polew:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

adi ... bo mu żal Ciebie było :decayed:

no chyba tak :)

:kox:

Opublikowano

[

058-145-805A Chłodnica powietrza doładowania IC :)

A czym się różni 058 145 805A od 058 145 805 ?? :mysli:

Ceną ????? :>

Opublikowano

Jeszcze lepszy numer na końcu jest literka G :decayed: Chyba jutro zadzwonię do ASO i zapytam o co biega z tymi oznaczeniami

Opublikowano

To się dogadajcie z tym IC bo się gubię... Pan chciał numerek z literka na końcu...

I proszę o namiar ASO gdzie ta cena fajna jest :)

_________________________________________________

Sokół, miałem cenę właśnie z intercarsu, dzisiaj pytałem :decayed:

Opublikowano

To się dogadajcie z tym IC bo się gubię... Pan chciał numerek z literka na końcu...

I proszę o namiar ASO gdzie ta cena fajna jest :)

http://img229.imageshack.us/img229/324/icex6.jpg

Namiary na ASO i cennik online http://79.188.128.180/autoart/ :naughty:

Opublikowano

To się dogadajcie z tym IC bo się gubię... Pan chciał numerek z literka na końcu...

I proszę o namiar ASO gdzie ta cena fajna jest :)

http://img229.imageshack.us/img229/324/icex6.jpg

Namiary na ASO i cennik online http://79.188.128.180/autoart/ :naughty:

No znalazłem... 1269,00 :gwizdanie:

Opublikowano

To się dogadajcie z tym IC bo się gubię... Pan chciał numerek z literka na końcu...

I proszę o namiar ASO gdzie ta cena fajna jest :)

http://img229.imageshack.us/img229/324/icex6.jpg

Namiary na ASO i cennik online http://79.188.128.180/autoart/ :naughty:

No znalazłem... 1269,00 :gwizdanie:

Bo Hugo wchodzi przez wejscie ,,Prezes'' i dlatego taka cena niska,a Ty Jarko masz normal
Opublikowano

To się dogadajcie z tym IC bo się gubię... Pan chciał numerek z literka na końcu...

I proszę o namiar ASO gdzie ta cena fajna jest :)

http://img229.imageshack.us/img229/324/icex6.jpg

Namiary na ASO i cennik online http://79.188.128.180/autoart/ :naughty:

No znalazłem... 1269,00 :gwizdanie:

Bo Hugo wchodzi przez wejscie ,,Prezes'' i dlatego taka cena niska,a Ty Jarko masz normal

I wszystko jasne :polew:

Opublikowano

Ja na tej stronce widze za 383zł ta chlodniczke

Opublikowano

Ja na tej stronce widze za 383zł ta chlodniczke

To coś chyba kiepsko szukam... :disgust:

Opublikowano

Znalazłem :dance:

Tylko jak wpisałem intercooler to mi wyskakuje coś takiego POL9566J81X za 1 269,00...

Czym się różni jedno od drugiego :?: :mysli:

Opublikowano

jarko pamietaj, ze im droższy kupisz, tym wiekszy vat do zwrotu :decayed:

Opublikowano

jarko pamietaj, ze im droższy kupisz, tym wiekszy vat do zwrotu :decayed:

Jak tak mówisz to może od razu z całym orurowaniem wezmę :mysli:

Opublikowano

jarko pamietaj, ze im droższy kupisz, tym wiekszy vat do zwrotu :decayed:

że o podatku nie wspomne :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nie spać, zwiedzać... :gwizdanie:

Opublikowano

Nie spać, zwiedzać... :gwizdanie:

To hasło uległo zmianie.Teraz jest : "Nie spać , witać" :polew: Trochę roboty z witaniem nowych się zrobiło , ale dajemy radę , co nie Trzeniu :decayed: :th:

Opublikowano

nooooooooooo :kox:

Opublikowano

niezłe :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2008, 08:21 _________________________________________________Panowiem mam pytanko :mysli: bo nie domykają mi sie szyby z pilota?? można to tylko z VAGA

włączyć? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.