Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sokół wielkie dzięki :notworthy: :notworthy: Ty wiesz za co :hi: ale to jednak nie to :cool1:

mówiłem Ci że dziewczyny są lepsze :decayed: :decayed: :decayed:

Ty sobie zobacz Trzeniu podpis :cool1:

To Kamil?? :decayed::polew:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sokół wielkie dzięki :notworthy: :notworthy: Ty wiesz za co :hi: ale to jednak nie to :cool1:

mówiłem Ci że dziewczyny są lepsze :decayed: :decayed: :decayed:

Ty sobie zobacz Trzeniu podpis :cool1:

To Kamil?? :decayed::polew:

a mówił że nie nosi stringów :kox:

Opublikowano

Sokół wielkie dzięki :notworthy: :notworthy: Ty wiesz za co :hi: ale to jednak nie to :cool1:

mówiłem Ci że dziewczyny są lepsze :decayed: :decayed: :decayed:

Ty sobie zobacz Trzeniu podpis :cool1:

To Kamil?? :decayed::polew:

Jak wpadnę w niedizelę na spota do krk to nauczę Cię latać Tukan z galerji :cool1: Ciebie Trzeniu też :th:

Opublikowano

Sokół wielkie dzięki :notworthy: :notworthy: Ty wiesz za co :hi: ale to jednak nie to :cool1:

mówiłem Ci że dziewczyny są lepsze :decayed: :decayed: :decayed:

Ty sobie zobacz Trzeniu podpis :cool1:

To Kamil?? :decayed::polew:

Jak wpadnę w niedizelę na spota do krk to nauczę Cię latać Tukan z galerji :cool1:

Specjalnie dla ciebie nie przyjade w ta niedziele :gwizdanie:
Opublikowano

Sokół wielkie dzięki :notworthy: :notworthy: Ty wiesz za co :hi: ale to jednak nie to :cool1:

mówiłem Ci że dziewczyny są lepsze :decayed: :decayed: :decayed:

Ty sobie zobacz Trzeniu podpis :cool1:

To Kamil?? :decayed::polew:

Jak wpadnę w niedizelę na spota do krk to nauczę Cię latać Tukan z galerji :cool1:

Specjalnie dla ciebie nie przyjade w ta niedziele :gwizdanie:

Strachem powiało :naughty:

Opublikowano

Aloha Paniska, poczytałem Wasze wypociny i jak zwykle :spam: :gwizdanie:

_________________________________________________

Więc pytanie do mobilków: radyjko to jasna sprawa i wiem jakie zakupić :?: A jaką antenkę do niego polecacie :?:

Opublikowano

Sokół wielkie dzięki :notworthy: :notworthy: Ty wiesz za co :hi: ale to jednak nie to :cool1:

mówiłem Ci że dziewczyny są lepsze :decayed: :decayed: :decayed:

Ty sobie zobacz Trzeniu podpis :cool1:

To Kamil?? :decayed::polew:

Jak wpadnę w niedizelę na spota do krk to nauczę Cię latać Tukan z galerji :cool1:

Specjalnie dla ciebie nie przyjade w ta niedziele :gwizdanie:

Strachem powiało :naughty:

:paker: Nie poprostu to był joke bo na spotach jestem bardzo rzadko :evil:
Opublikowano

Aloha Paniska, poczytałem Wasze wypociny i jak zwykle :spam: :gwizdanie:

_________________________________________________

Więc pytanie do mobilków: radyjko to jasna sprawa i wiem jakie zakupić :?: A jaką antenkę do niego polecacie :?:

użyj funkcji :szukaj:

nie spamuj :gwizdanie:

Opublikowano

_________________________________________________

Więc pytanie do mobilków: radyjko to jasna sprawa i wiem jakie zakupić :?: A jaką antenkę do niego polecacie :?:

Jaka długosc?? [br]Dopisany: Czerwiec 11, 2008, 09:07:09 _________________________________________________http://www.allegro.pl/item378023232_antena_cb_president_florida_faktura.html

http://www.allegro.pl/item378017747_antena_cb_president_georgia_faktura.html

Opublikowano

_________________________________________________

Więc pytanie do mobilków: radyjko to jasna sprawa i wiem jakie zakupić :?: A jaką antenkę do niego polecacie :?:

Jaka długosc?? [br]Dopisany: Czerwiec 11, 2008, 09:07:09

Ale zadajesz pytania... Ma być dobra :th: ale bez przesady z długością :wink4:

Opublikowano

Ale zadajesz pytania... Ma być dobra :th: ale bez przesady z długością :wink4

Poczytaj sobie na stronach z Cb radiami :foch::decayed:
Opublikowano

Ale zadajesz pytania... Ma być dobra :th: ale bez przesady z długością :wink4

Poczytaj sobie na stronach z Cb radiami :foch::decayed:

No to mi doradziłeś :decayed: :gupek2:

Opublikowano

Patrz 3 posty wyzej :cool1:

Opublikowano

To która lepsza :?: Mam teraz tą dłuższą i radyjko cobrę i jakoś średnio to hula...

Opublikowano

To która lepsza :?: Mam teraz tą dłuższą i radyjko cobrę i jakoś średnio to hula...

Cuber,Trzeniu,Tru maja ta mala wiec ich zapytaj ewentualnie pozycz i zobacz jak smiga,ja mam ta floride i jak dla mnie elegancka a radio mam TTI wiec nic nadzwyczajnego,zalezy czy chcesz antene np na 1,5m jesli tak to mozesz kupic sobie ML145 na magnesie,a te co podalem to sa takie bardziej antymiskowe i mniej rzucajace sie w oczy niz bat na 1,5m :decayed: Ale zas 1,5m sciaga duzo lepiej,sam musisz wybrac co chcesz
Opublikowano

To która lepsza :?: Mam teraz tą dłuższą i radyjko cobrę i jakoś średnio to hula...

Cuber,Trzeniu,Tru maja ta mala wiec ich zapytaj

Przecież pytam :decayed:

Opublikowano

To która lepsza :?: Mam teraz tą dłuższą i radyjko cobrę i jakoś średnio to hula...

Cuber,Trzeniu,Tru maja ta mala wiec ich zapytaj

Przecież pytam :decayed:

Brak odp= olali cie :polew:
Opublikowano

To która lepsza :?: Mam teraz tą dłuższą i radyjko cobrę i jakoś średnio to hula...

Cuber,Trzeniu,Tru maja ta mala wiec ich zapytaj

Przecież pytam :decayed:

Brak odp= olali cie :polew:

Koledzy :gwizdanie:

Opublikowano

Jarek bierz małą :)

Opublikowano

Jarek bierz małą :)

I to jest argument :th:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.