Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

przeczytalem juz chyba wszystkie tematy na wszystkich forach, 99% proponuje wymiane przetwornic ale Cuber nie mial problemu na tych co sa wiec tym bardziej mnie to irytuje :decayed: radyjka mamy takie same Harry II ASC, antene mam Missouri, wszystko zestrojone i posprawdzane w dwoch firmach :>

jak nie pomoze podpiecie pod aku to zamienie sie na chwile radiami z Cubrem i zobacze, jest jeszcze opcja wymiany na xenon ori, dla mnie to tylko kwestia czasu bo kumple woza te auta, teraz przyjechaly 3szt ale tylko jedna miala xenon i poszla do kumpla to nie bede kumplowi zamienial, ale kiere z innego juz przechwycilem :naughty:

no i pytanko czy moge zamienic same przetwornice, czy musze calosc instalacji przerzucic?

aha, dodam jeszcze, ze jak mam lekkie zaklucenia na radiu (nie cb) to po wylaczeniu xenonow szum znika, raczej nie do zauwazenia na codzien bo sygnal jest na tyle silny, ze chodzi idealnie ale bylem w weekend na mazurach i w niektorych miejscach mialem leciutkie szumy i po wylaczeniu swiatel szumy zniknely

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

koedzy nie czytałem wszystkich wątków w temacie zakłucania CB ale z tego co wiem to sposobów jest wiele ... przedewszystkim nalezy określic co jest zakłucane ..... radio czy antena

na radio jest kilka sposobów od podpięcia prosto w aku przez filtry zaisilania kondensatory ekrany itd na antenke można założyć filtr z prętu ferytowego własnej roboty doświadczalnie .... iltr mozna wymontować ze starego radia samochodowego (czasem pomaga)

aha, dodam jeszcze, ze jak mam lekkie zaklucenia na radiu (nie cb) to po wylaczeniu xenonow szum znika, raczej nie do zauwazenia na codzien bo sygnal jest na tyle silny, ze chodzi idealnie ale bylem w weekend na mazurach i w niektorych miejscach mialem leciutkie szumy i po wylaczeniu swiatel szumy zniknely

filtr na zasilaniu obowiązkowo albo kondensatory dobrać ......

na ori antenie radiowej (radio zwykłe) też miałem zakłucenia od ori przetwornic ale zmieniłem antene +wzmacniacz i jest spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to zależy ile to warte jest bo jak by był termostat za 50 i 4L g12 za 50 to by było spoko a tak koszt jest 200

a tak w ogóle nie wiem ile mam tego g12 kupić :)

Kup sobie Dynagel 5L+ori termostat koszt termostatu 90zł ori w ASO a Dynazel chyba 30zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ten G12 jest lepszy ? zawsze jeździłem na dynagelu ale jak czytam to forum to wszyscy tylko na "ori" jeżdżą :)

no i nie wiem jaki był przedtem wlany ale zakładam że G12 :)

JA jezdze dwa lata na dynagelu i jest lux :good: G12 sie rozpuszcza z woda,ja zawsze lalem dyne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Nie spać, zwiedzać :decayed:

No to panowie zapraszam jutro do Solvayu na wielką wyprzedaż, wszystko przygotowane :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :hi:

http://motoryzacja.interia.pl/galerie/imprezy/benzyna-za-189-zl,5367,,40

http://www.wykop.pl/ramka/88457/idiota-z-fight-clubu[br]Dopisany: 28 Sierpień 2008, 19:12 _________________________________________________siemka Pablo a sa jakies fajne filmy za rozsadna kase i gry na ps3 ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________siemka Pablo a sa jakies fajne filmy za rozsadna kase i gry na ps3 ???????

http://www.mediamarkt.pl/krakow/gazetka/

Ostatnia stronka, oprócz tego jeszcze będzie wiele innych :wink4:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2008, 19:26 _________________________________________________Na M1 się nie dostaniecie to zapraszam jak coś do mnie na Solvay :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...