Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko akurat słyszałem że ten akurat jest popowodziony :/

kolega... i takiego mi polecasz? i widzisz od Gruszki przynajmniej mam pewne :decayed::grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Fanta i avant :polew::polew::polew:

co za chłop :decayed: no poważnie

Na avanta d*py wyrywac to jakies ddesperatki:polew:

Opublikowano
Fanta i avant :polew::polew::polew:

co za chłop :decayed: no poważnie

Na avanta d*py wyrywac to jakies ddesperatki:polew:

:grin:

Panowie kto pisze się dzisiaj na jakiegoś mini spota na miescie np pod Krokusem? :decayed:

Opublikowano
Fanta i avant :polew::polew::polew:

co za chłop :decayed: no poważnie

Na avanta d*py wyrywac to jakies ddesperatki:polew:

:grin:

Panowie kto pisze się dzisiaj na jakiegoś mini spota na miescie np pod Krokusem? :decayed:

Ja moge wpasc na chwile :naughty:

Opublikowano

Panowie kto pisze się dzisiaj na jakiegoś mini spota na miescie np pod Krokusem? :decayed:

Ja moge wpasc na chwile :naughty:

:thumbup1: kto jeszcze?

Opublikowano

Las rąk :decayed:

Opublikowano

:hi: Fanta też Tobie dziękuję i gratuluję zakupu furacza :wink: kilka detali po owocku poprawisz i będzie kot :decayed:

Karol tak od 8 :facepalm:

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

o której ten mini spot

Opublikowano
:hi: Fanta też Tobie dziękuję i gratuluję zakupu furacza :wink: kilka detali po owocku poprawisz i będzie kot :decayed:

Karol tak od 8 :facepalm:

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

o której ten mini spot

godzina 19-20 Krokus? :decayed:

Opublikowano
:hi: Fanta też Tobie dziękuję i gratuluję zakupu furacza :wink: kilka detali po owocku poprawisz i będzie kot :decayed:

Karol tak od 8 :facepalm:

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

o której ten mini spot

godzina 19-20 Krokus? :decayed:

Po północy dopiero będę miał auto :-( Jutro jak najbardziej, albo w środę. Swoją drogą musimy się spiknąć abym Ci lapka oddał, tylko że mam go w robocie.

Opublikowano
:hi: Fanta też Tobie dziękuję i gratuluję zakupu furacza :wink: kilka detali po owocku poprawisz i będzie kot :decayed:

Karol tak od 8 :facepalm:

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

o której ten mini spot

jak będziesz to ja też będę

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

no przestań, jakbyś chciał eSę to był kupił sedana, np tego: Audi S4 28400.00 PLN. Bolesławiec - otoMoto.pl

no rzeczywiście za***isty

Opublikowano

Ta, jeden z lepszych, pewnie w DE poczta nim jeździła

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

2:06s :grin:

Opublikowano
Ta, jeden z lepszych, pewnie w DE poczta nim jeździła

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

patrzac na przebieg to tylko raz w miesiącu

Opublikowano

Widzę że szał zmiany wózków trwa ;-)

Opublikowano

Co z tym spotem dzisiaj ?

Opublikowano

No jest pod Krokus em

Opublikowano
No jest pod Krokus em

19 czy 20?

Opublikowano

Zróbcie o 20:00 lub później nawet, postaram się dojechać.

Opublikowano

ok to na 20 pod Krokusem :wink:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

dzięki Panowie za spocika :wink:

ramzes tym tłumikiem to chyba gołębie na rynku spłoszyłeś :grin:

Opublikowano
:hi: miło było Panowie i Panie :wink:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.