Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Powitać :hi:

Widziałem Cię na rogu tisznera i zakopiańskiej po 23

Wracaliśmy po gierce z Boseronem, szkoda że nie zadzwoniłeś :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany nie ma ktoś siatki bagażnika na zbyciu,

Opublikowano

Do BMW nie ma

:-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja mam u rodziców jakąś to przywiozę bo będę dziś u nich :wink:

Opublikowano
Do BMW nie ma

:-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

A takiej z kauflanda siateczki nie masz ;-)

Opublikowano

gruszka grubo z tymi garażami, dobrze że nic się nie spaliło u Ciebie..

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

Oblookajcie :arrow2:Uklad przeniesienia napedu RS6 Avant - Furora.tv

Napęd quattro i systemy w Audi A7 Sportback - zasada działania + film - Motocaina.pl

Opublikowano

Panowie będe miał środki do pielęgnacji samochodu od ściereczek z mikrofibry, przez płyny do mycia szyb,mycia felg , odkurzacze samochodowe , karechery ciśnieniowe i wszystko w bardzo dobrej cenie niższej od sklepowej , lodówki takie jak wyżej pisałem

jak będe miał asortyment to wstawie liste na tą chwile wiem ze odkurzacz samochodowy bedzie po 28 zł dobrej jakości. :wink:

Opublikowano

Daj znać to podziałamy :naughty:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Sportmile Vs Godzilla - YouTube

Filmik Nokolasa i Adama ze sportmile z wawy :grin::grin::grin:

Opublikowano
gruszka grubo z tymi garażami, dobrze że nic się nie spaliło u Ciebie..

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

Oblookajcie :arrow2:Uklad przeniesienia napedu RS6 Avant - Furora.tv

Napęd quattro i systemy w Audi A7 Sportback - zasada działania + film - Motocaina.pl

jak by odgrzali starego kotleta "syncro"

Opublikowano
odkurzacz samochodowy bedzie po 28 zł dobrej jakości. :wink:

To ja już się piszę - moja młoda robi taką masakrę na kanapie z tyłu, że za głowę się ludzie łapią :whistling:

Opublikowano

Właśnie wróciłem z pyzowic z lotniska, leje deszcz a ja 170 mykalem i super ta x3 jedzie po mokrym, żadnego poślizgu ani aqua planing po prostu rewelacja, mam wrażenie że bmw jest solodniejsze od Audi, jazda siedząc wyżej to przyjemność, polecam suva.

---------- Post dopisany at 05:15 ---------- Poprzedni post napisany at 05:10 ----------

xdrive to bajka, w ogóle 4 koła na biegu to zupełnie inna historia, nic nie rzuca jak oską

Opublikowano
Właśnie wróciłem z pyzowic z lotniska, leje deszcz a ja 170 mykalem i super ta x3 jedzie po mokrym, żadnego poślizgu ani aqua planing po prostu rewelacja, mam wrażenie że bmw jest solodniejsze od Audi, jazda siedząc wyżej to przyjemność, polecam suva.

---------- Post dopisany at 05:15 ---------- Poprzedni post napisany at 05:10 ----------

xdrive to bajka, w ogóle 4 koła na biegu to zupełnie inna historia, nic nie rzuca jak oską

cmentarze są pełne takich co ich auta są super na deszczu.

ja jak pada wybieram szwagropol

Opublikowano

Ale dlaczego solidniejsze? Bo ma 4buty?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ale dlaczego solidniejsze? Bo ma 4buty?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Proste i śmigło na znaczku, cfaniaczku

Opublikowano

A Ty dzisiaj w Rzeszowie?

I rozumiem ze Twoje nowe auto jest lepsze na deszczu od starego strucla to pojechales szwagropolem?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Właśnie wróciłem z pyzowic z lotniska, leje deszcz a ja 170 mykalem i super ta x3 jedzie po mokrym, żadnego poślizgu ani aqua planing po prostu rewelacja, mam wrażenie że bmw jest solodniejsze od Audi, jazda siedząc wyżej to przyjemność, polecam suva.

---------- Post dopisany at 05:15 ---------- Poprzedni post napisany at 05:10 ----------

xdrive to bajka, w ogóle 4 koła na biegu to zupełnie inna historia, nic nie rzuca jak oską

Quattro też bajka :wink: Co do aquaplaningu to X3 jest cięższe niż Twoja była B7 a szerokość opon chyba podobna, poza tym jeździsz na zimie przecież więc woda ma się tam gdzie pomieścić :decayed:

Opublikowano
Ale dlaczego solidniejsze? Bo ma 4buty?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Wiedziałem że ktoś się odezwie hehe, Karol po prostu mam odczucia ze w tym aucie żaden tryb awaryjny czy check engine mi się nie zapali, a 4 butów do oski nie można porównywać i nie wolno nawet, nie jeździłem q w audi wiec nie wiem jak by to wypadło ale wtedy bym porownal, zobaczymy zimą jak to się sprawdzi zrobimy parę testów

Opublikowano
gruszka grubo z tymi garażami, dobrze że nic się nie spaliło u Ciebie..

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

Oblookajcie :arrow2:Uklad przeniesienia napedu RS6 Avant - Furora.tv

Napęd quattro i systemy w Audi A7 Sportback - zasada działania + film - Motocaina.pl

Czyli w RS5 nie jest to już Torsen.

Tutaj przekrój I generacji:

quattro_Torsen_differentialx800x600.jpg

Tutaj Torsen C z nierównym podziałem:

203214336-w988.jpg

Opublikowano

w RS5 jest Cross Over Diff

Opublikowano
A Ty dzisiaj w Rzeszowie?

I rozumiem ze Twoje nowe auto jest lepsze na deszczu od starego strucla to pojechales szwagropolem?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Ofszem w krakofie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.