Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dzięki...jade jutro na hamownie...bo az nie chce się wierzyć ze program jest tylko na 320KM - moim zdaniem tam będzie dłubniętne lepiej

Jak dla mnie to, to w serii zadubcza tak że robi brązową kreche w majtach na starcie nie wiem na ile ci to ukręcą ale bez pampersa nie ma jazdy szkoda tapicery

ze 35d ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powiem Wam ze trakcja zero, jesień zima to będzie Kenia :-\

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Chciałeś bete to masz.

Opublikowano

Karol nie stresuj sie i tak punkty k. nie pozwalaja na szalenstwa

Opublikowano

to co dzis decathlon??

Opublikowano
to co dzis decathlon??

Zmierzysz się z boseronem :decayed:

Opublikowano

Jutro Panowie...

Proponuje zaczac od klasykow, sa od 20h30 (przed stadionem wisly, od strony blon)

potem mozna sie gdzies ruszyc - do wyboru, do koloru :wink:

Opublikowano
to co dzis decathlon??

Zmierzysz się z boseronem :decayed:

nie w tym setupie po zalozeniu ic o korekcie wtedy powacha moje spaliny :whistling:

Opublikowano

nie w tym setupie po zalozeniu ic o korekcie wtedy powacha moje spaliny :whistling:

yyy... to boseron chce pojechac radiowozem:eusathink::wink:

Opublikowano

Ok to na spokojnie jutro pokminimy z klasykami na błoniach a później można jechać na Bora bora :dancing:

Opublikowano

Ja jutro myślę, na 21 się wyrobię, tylko muszę zalać Audi dobrym paliwem.

mój pierwszy diesel w życiu.

Opublikowano
Powiem Wam ze trakcja zero, jesień zima to będzie Kenia :-\

A ja Wam powiem że widziałem dziś "na żywo" i robi robotę :slina:

W środku Mpakiet nie wiem czy nie lepiej niż w B8 S-line. Jakby to miało 4 buty jeszcze to suty urywa :slina:

Opublikowano

NO I TUTAJ WLASNIE JESTPIES POGRZEBANY...chyba po wakacjach ja sprzedam...jak pozniej mam sie w zimie denerwowac...

Opublikowano

Kerczi jak będziesz chciał sprzedać to daj znać :decayed:

Panowie mam do odsprzedania 2 szt. modułów LED, które idą w miejsce postojówek H6W w lampach w B6. Moduły zakupiłem u kolegi TOMNIK. Info na PW

Opublikowano

Panowie lodówka 150 :-) [ zeta taniej nie puszcze nowa

Opublikowano
Panowie lodówka 150 :-) [ zeta taniej nie puszcze nowa

Było kupić wóz mniej palący, nie trza by teraz wyprzedawać wszystkich rzeczy z domu

Opublikowano

Się odezwał, myślisz ze Twój będzie palił inaczej?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Powiem Wam ze trakcja zero, jesień zima to będzie Kenia :-\

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

to chyba nie masz za dobrych gum ... :whistling: , vredestein sessanta (jak dobrze widze) to nie jest jakis TOP topow...fajnie wyglada i wmiare trzyma jak jest nowa.

Opublikowano

to chyba nie masz za dobrych gum ... :whistling:

Jak się jeździ non-stop z butem w podłodze, przy takiej mocy to musiały by być z kolcami chyba :kwasny:

Opublikowano

ja mam moc podobna i nawet jak wystartuje z pelnym gazem ze swiatel (a robie to bardzooo rzadko ) to kontrolka miga 2 razy na momencik do 100 i tyle . Na mokrym nie bylo problemu . Wprawdzie niuton robi swoje ale wszystko jest kwestia dobrego ogumienia i poslugiwania sie gazem . TY w swoim 15x konnym samochodzie jak ruszysz z piz*a ze swiatel to wiecej trakcji stracisz.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.