Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiecie może czy w nordglass także regenerują szyby tj. polerują je ??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki panowie za mini spota z ekipą A6 club było ciekawie, boseron chłopaki pod wrażeniem, filmiki ze ścigania z małym popierdalaczem 1.5T 220KM mam jak coś, ładnie cisnąłeś :naughty:

Fiat Punto abarth wąchał wasze spaliny :decayed:

Miodzio B8 w tej opcji robi robotę, super masz furacza :good:

Opublikowano

dzięki za spontana , nie wierzyłem ze z autkiem wazącym tone mającym 220 KM będe szedł równo a nawet raz wygrałem :naughty:

ta x3 musi mieć coś grzebane bo po wciśniećiu pedału na maxa puszcza czarną chmure jak huta sendzimira wypuszczając surówke :grin:

Miodzio może Wam powiedzieć jak to idzie hehe.....

no i też pali swoje jak jest korba ale nie 15 , max 13, juz wiem jak jeździć żeby mieścić sie w dyszce :wink: ale czy to jazda :decayed:

dzięki Pany za spocika, czuje sie świetnie bo jutro pracuje to sobie dziś odbiłem :thumbup1:

---------- Post dopisany at 00:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ----------

Miodzio śliczne masz to B8

Opublikowano

Wrzucilbym filmik na YT ale jestem na telefonie teraz i nie chcę mi się z tym pieprzyc :decayed:

Idę spać wcześniej więc :hi:

Opublikowano

Również dzięki za spontana. Trzeba coś częściej kombinować. Co do X3 faktycznie ona nie jeździ ........ ona nisko lata:decayed:

Pablo zapodaj gdzieś ten filmik

Opublikowano

Żartowałem, już się robi :decayed:

Filmiki są niepubliczne na YT więc kto nie zna linka to nie znajdzie wiec luzik boseron.

Ważne ze jest moc w X3:naughty:

Opublikowano

PRZEPŁYWOMIERZ to 2.0 TFSI - gdzie i za ile kupię ?

( ten co mam to jest podejrzany...)

Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano

siema panowie :hi:

Opublikowano

no daje rade ta X3 :decayed: .

Opublikowano

Bry z Kryspinowa :-)

Opublikowano

Ty nie miałeś na 9 do pracy, czy coś mi się pokićkało? :wink:

Dzięki za spota wczoraj :hi:

Opublikowano

Niezle sie bawicie...

1.5T to Yaris? Jakim zmodzony?

Opublikowano
Ty nie miałeś na 9 do pracy, czy coś mi się pokićkało? :wink:

Chyba na 20:00 ma dzisiaj skoro nie da rady przyjechać na spota i wczoraj sobie odbił :decayed:

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

Niezle sie bawicie...

1.5T to Yaris? Jakim zmodzony?

To był jakiś rzadki model Mitsubyszy:decayed:, zrobił wielkie wrażenie na lennoxie :decayed:

Opublikowano

jaki? co to za mitsu? Colcik?

Opublikowano

Nie pamiętam modelu właśnie, seryjnie 1.5T 150KM z tego co mówili i nie cała tona wagi :wink:

Opublikowano

no to Colt :wink:

Opublikowano

Nie wydaje mi się żeby to był colt:whistling:

Dowiem się zaraz :wink:

Opublikowano

:hi:powitać

To był Colt CZT 150KM seria zrobiony IC dolot i wydech na 220KM

Opublikowano

Tak dokładnie, już sprawdziłem.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.