Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to przyszedl czas na zmiany, jako ze moja Niunka trafila w rece naszego forumowego kolegi i pewnie bedzie dalej przyjezdzala na spoty, a ze ciezko kupic cos rozsadnego...to nastal czas na zabawke (odrazu mowie to tylko tryb przejsciowy), planuje powrocic do AUDI...

535d w M-PAKIECIE pełnym. - 83 000 przebiegu potwierdzonego, bezwypadek.

68scak3qt75o.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No to przyszedl czas na zmiany, jako ze moja Niunka trafila w rece naszego forumowego kolegi i pewnie bedzie dalej przyjezdzala na spoty, a ze ciezko kupic cos rozsadnego...to nastal czas na zabawke (odrazu mowie to tylko tryb przejsciowy), planuje powrocic do AUDI...

535d w M-PAKIECIE pełnym. - 83 000 przebiegu potwierdzonego, bezwypadek.

http://images.tinypic.pl/i/00426/68scak3qt75o.jpg

a ja mogę tylko powiedzieć że S4 jest do sprzedania.

przesiadłem się na 3.0 tdi ;)

Opublikowano
No to przyszedl czas na zmiany, jako ze moja Niunka trafila w rece naszego forumowego kolegi i pewnie bedzie dalej przyjezdzala na spoty, a ze ciezko kupic cos rozsadnego...to nastal czas na zabawke (odrazu mowie to tylko tryb przejsciowy), planuje powrocic do AUDI...

535d w M-PAKIECIE pełnym. - 83 000 przebiegu potwierdzonego, bezwypadek.

http://images.tinypic.pl/i/00426/68scak3qt75o.jpg

Kolejna bawarka :decayed: A już myślałem, że będziesz śmigał tym S5.

Opublikowano

Panowie oj oj co tu się dzieje, spokojnie bo jak tak dalej pójdzie to Moderator osiwieje ;-)

Szkoda ze jutro pracuje bo bym się zjawił b chętnie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
No to przyszedl czas na zmiany, jako ze moja Niunka trafila w rece naszego forumowego kolegi i pewnie bedzie dalej przyjezdzala na spoty, a ze ciezko kupic cos rozsadnego...to nastal czas na zabawke (odrazu mowie to tylko tryb przejsciowy), planuje powrocic do AUDI...

535d w M-PAKIECIE pełnym. - 83 000 przebiegu potwierdzonego, bezwypadek.

http://images.tinypic.pl/i/00426/68scak3qt75o.jpg

Kolejna bawarka :decayed: A już myślałem, że będziesz śmigał tym S5.

S5 za drogie niestety...- ale ta betka chodzi bardzo podobnie...jak jest sucho :)

Opublikowano

ladna sztuka , carbonschwarz? Fajny przebieg i polift . Chetnie sie ustawie na dluzsza kreske zeby zobaczyc jaka jest roznica z 6ka.

Opublikowano

daaaa

Opublikowano

przerabialem ten kolor jest ciekawy . To co ustawiamy sie na kreske ? :decayed: w sumie powinny isc rowno .

Opublikowano
No to przyszedl czas na zmiany, jako ze moja Niunka trafila w rece naszego forumowego kolegi i pewnie bedzie dalej przyjezdzala na spoty, a ze ciezko kupic cos rozsadnego...to nastal czas na zabawke (odrazu mowie to tylko tryb przejsciowy), planuje powrocic do AUDI...

535d w M-PAKIECIE pełnym. - 83 000 przebiegu potwierdzonego, bezwypadek.

http://images.tinypic.pl/i/00426/68scak3qt75o.jpg

Kolejna bawarka :decayed: A już myślałem, że będziesz śmigał tym S5.

S5 za drogie niestety...- ale ta betka chodzi bardzo podobnie...jak jest sucho :)

Jeździłem taką w ubiegłym roku i może taką kupię jako następne autko...:slina:

Opublikowano

w sumie nie będą szły równo...bo jest po programie :)

Opublikowano

o to jeszcze lepiej bo mnie do programu przekonasz :decayed:. Na ile i gdzie jest dlubana?

p.s w sumie na zakretach nadrobie :grin:

Opublikowano

KERCZI i bmw taa bo uwierzę :decayed:

Nie przyjedziesz to nie uwierzę :wink:

Opublikowano

W DE

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Pablo nie zapomnisz mi 2 ramek pod rejestracje ; >?

Opublikowano
Pablo nie zapomnisz mi 2 ramek pod rejestracje ; >?

spoko wezmę graty :wink:

---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

21445_570029459726222_1712046022_n.jpg

:decayed:

Opublikowano
:polew::polew:
Opublikowano

Kto dziś by się pisał na mini spota, jutro mnie nie ma to dziś bym gdzieś podbił

Opublikowano

Gdzie i o której?

Opublikowano

Przyjedź na spota A6 klubu pod krokusa, przyjedziemy betami :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.