Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja zaraz jade do siemiana po nowa kiere :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Edekzkk Dante cos mówił o roletach do niego uderz, ma sedana

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

Pany gdzie w okolicy Krakowa do 100 km jakiś fajny basen odkryty lub natura, chce jutro jechać, był ktoś w Kocierzy na basenie?

Opublikowano
Edekzkk Dante cos mówił o roletach do niego uderz, ma sedana

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

Pany gdzie w okolicy Krakowa do 100 km jakiś fajny basen odkryty lub natura, chce jutro jechać, był ktoś w Kocierzy na basenie?

\

fajny masz w Olkuszu...

Opublikowano
Edekzkk Dante cos mówił o roletach do niego uderz, ma sedana

Ja mam jasne wnętrze a edekzkk zakupił czarne:-(

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

A ja zaraz jade do siemiana po nowa kiere :naughty:

To wnioskuje że autko jednak zostaje w domku? :whistling:

Opublikowano
Edekzkk Dante cos mówił o roletach do niego uderz, ma sedana

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

Pany gdzie w okolicy Krakowa do 100 km jakiś fajny basen odkryty lub natura, chce jutro jechać, był ktoś w Kocierzy na basenie?

W Zabierzowie Bocheńskim masz fajne stawy i karczmę, w nowej hucie masz basen, ewentualnie wpadnij do Nowego Wiśnicza to zrobimy mini spota.

Właśnie zrobiłem na upale 60 km na mtb i padam na pysk.

Opublikowano

Boseron, co z felga?? jest? potrzebuje foto...

czy mam szukac na alledrogo??

Opublikowano

Jest tak wygląda

uzevyqyj.jpg

Opublikowano

no to Niunia odebrana :)

23egx36t7fuo.jpg

6nkpj7ti9fpz.jpg

Opublikowano

400 zł chce za nią,, Karol graty :-)

Opublikowano

Panowie szukam nakładek na pedały i podstopnicy do rs4 b7. Gdzie można je dostać w dobrej cenie? Na alledrogo wołają za komplet 500 zł

Opublikowano

no i taniej nie znajdziesz...Boseron jak jest ideał to biore...

poka foto

Opublikowano

To zamówie na alledrogo, ale coś czuję,że będę przez nie miał kilka cichycg dni w domu :/

Opublikowano

Dobry, ciepły wieczór.

Miałby może ktoś w razie czego pożyczyć elektroniczny czujnik lakieru w dniach 14-19 sierpnia? Myślę*pomóc trochę*ojcu i zabrać go na zachód w poszukiwaniu wozidła.

Opublikowano
Edekzkk Dante cos mówił o roletach do niego uderz, ma sedana

Dzięki za info :hi:

Ja mam jasne wnętrze a edekzkk zakupił czarne:-(

No i kicha :wink:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

A ja zaraz jade do siemiana po nowa kiere :naughty:

To wnioskuje że autko jednak zostaje w domku? :whistling:

Zostaje i będę zbierał na b8 :naughty:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

100% bezwypadkowy :wink:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

nowa kiera wyrezana :decayed:

Opublikowano

Z Wislickiej na dol na Stella Sawickiego nowy asfalt właśnie kładą i walce pełną parą zasuwają :wink:

Opublikowano

Ramzes jaką kierę wrzuciłeś??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.