Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie , gdzie w Krakowie dobrze i bez niespodzianek (typu urwany zaczep, rysniety lakier) sciemnie szyby ?

:arrow2:http://a4-klub.pl/malopolskie-85/profesjonalne-przyciemnianie-szyb-klimatyzacja-samochodowa-265748/

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo sprzedałeś Boseronowi ramki do nowej fury?

Opublikowano

boseron a mówiłem żebyś taką przyjechał co KERCZI poleca na fejsie :arrow2:BMW 525d xDRIVE 2012r BI TURBO 218 KM (3437568477) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

525D (nie całe 2 litry pojemności) i aż 218KM :eusathink:

---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/elektrowibrator-wirujacy-wibrator-zageszczacz-betonu-281763/

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

fura sprzedana :sad:

jeden dzien byla na tablicy, przyjechala pierwsza osoba i od razu kupila.

Ale nie zdjalem ramek i naklejek, takze.. :decayed:

no to teraz szukamy bety :jerk:

:grin:

zartuje, bede wierny audi a nie to co niektórzy :decayed:

tylko ze tym razem turbo benzyna :smiley:

Opublikowano

Za ile puściłeś tego parcha:decayed:

Opublikowano

8 :wink:

Audi A4 B5 1.9TDI 1998r. 8390zł do negocjacji ! *KRAKÓW* Kraków ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

ale szkoda autka :cry:

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

a i nowy wlasciciel zobowiazal sie przyjezdzac na spoty :decayed:

Opublikowano

525D (nie całe 2 litry pojemności) i aż 218KM :eusathink:

co w tym dziwnego ? i to jeszcze na jednej suszarce :decayed:

Opublikowano
co w tym dziwnego ? i to jeszcze na jednej suszarce :decayed:

No w tym dziwnego że u mnie też jest suszarka i pojemność 2499 a tylko 163KM :wink:

Wiadomo moc idzie do przodu z czasem ale przed długi czas nie podnosili mocy i była czas taka sama.

Opublikowano
co w tym dziwnego ? i to jeszcze na jednej suszarce :decayed:

No w tym dziwnego że u mnie też jest suszarka i pojemność 2499 a tylko 163KM :wink:

Wiadomo moc idzie do przodu z czasem ale przed długi czas nie podnosili mocy i była czas taka sama.

to masz odpowiedz ile Twoj "wydech" zabiera Ci koni :decayed:

Opublikowano
co w tym dziwnego ? i to jeszcze na jednej suszarce :decayed:

No w tym dziwnego że u mnie też jest suszarka i pojemność 2499 a tylko 163KM :wink:

Wiadomo moc idzie do przodu z czasem ale przed długi czas nie podnosili mocy i była czas taka sama.

to masz odpowiedz ile Twoj "wydech" zabiera Ci koni :decayed:

Buahahah + 100

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Sklejcie :decayed:

Opublikowano
co w tym dziwnego ? i to jeszcze na jednej suszarce :decayed:

No w tym dziwnego że u mnie też jest suszarka i pojemność 2499 a tylko 163KM :wink:

Wiadomo moc idzie do przodu z czasem ale przed długi czas nie podnosili mocy i była czas taka sama.

ale Twoj motor pojezdzi 2mln , a tamtem dobije do 500-600tys i bedzie Ameno-Era - YouTube

Opublikowano
:hi: Powitać. Pracowity dzień dzisiaj bo padaka dostała nowe łożyska z tyłu i tuleje belki :naughty: Jutro w planie pociągnąć w sumie prawie 6m przewodu hamulcowego (zaczęła odchodzić otulina) i sklecenie wszystkiego do kupy :decayed:
Opublikowano

siema wszystkim :hi:jeszcze 2 dni URLOP :banan:

Opublikowano

Wypowiedzialem się konkretnie w temacie,

BTW dzień dobry

Opublikowano

bryy :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Joł Ziomek z bety ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.