Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siemka Paniska :hi:potrzebuje jakiś namiar na sklep bądź jakoś osobę która handluje żarówkami led/diodowymi :wink:

jesli chodzi Ci o wewnetrzne oswietlenie to tu masz temat i namiar na goscia, ktory robi dobre moduly.

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitać :hi:

Byłem na tej myjce na Okulickiego i tak jak FANTOMAS mówił ciśnienie daje po piździe :decayed:

Oświetlone było jak coś.

Gdzie ona dokładnie jest?

Opublikowano
:hi: Kamraci
Opublikowano

Q7 :naughty:

duze ,wolne (3.0tdi), pontoniaste, drogie w eksploatacji, slaba zwrotnosc, ociezale w zakretach ... do tego pali sporo wiecej ...

To juz bym wolal Smaxa Sport Titanium na pelnej opcji ...

Opublikowano

Q7 :naughty:

duze ,wolne (3.0tdi), pontoniaste, drogie w eksploatacji, slaba zwrotnosc, ociezale w zakretach ... do tego pali sporo wiecej ...

To juz bym wolal Smaxa Sport Titanium na pelnej opcji ...

A ja bym wolał Cayenne Turbo S...

Opublikowano
Gdzie ona dokładnie jest?

Wpisz sobie Okulickiego Leopolda 44 i tam obok jest, zauważysz.

Opublikowano

Siemka :hi:

Q7 :naughty:

To juz bym wolal Smaxa Sport Titanium na pelnej opcji ...

Ale porównanie :facepalm:

Opublikowano

Witam!

Dzięki za zaproszenie, ale już na samym początku trochę prywaty - szukam namiarów na jakiś szrot z częściami do a4 b8 - pomoże ktoś?

Opublikowano
Siemka :hi:

Q7 :naughty:

To juz bym wolal Smaxa Sport Titanium na pelnej opcji ...

Ale porównanie :facepalm:

porownanie bylo w kontexcie auto rodzinne. wiec jak ktos wrzuca Q7 na X3 to ja wrzucam SMaxa bo jest duzo praktyczniejszy tyle. Q7 to bulwarowka z fajnym napedem i za duza waga.

Opublikowano
Witam!

Dzięki za zaproszenie, ale już na samym początku trochę prywaty - szukam namiarów na jakiś szrot z częściami do a4 b8 - pomoże ktoś?

Jaka szybka reakcja :naughty:

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

I w końcu jadę w poniedziałek do Nordglass wymienić szybę na al. pokoju, załatwianie tej sprawy z pzu to jakaś :facepalm:

Opublikowano

Co tu taka cisza:whistling:

Opublikowano

:hi:

chopy i dziewczęta, powiedzcieże gdzie w naszym Stołecznym Krakowie kupić części używane do audi b5? Generalnie chodzi mi o silniczek wycieraczki i pompkę centralnego.

Dapi. Autoczęści

Stefana Żółkiewskiego 1

32-020 Wieliczka

tel. 503 711 134

Powinieneś kupić od kopa. W dobrej cenie...

Opublikowano

A dlaczego nie do nordglassa do Wąskiego?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja byłem na kluczborskiej

Opublikowano

Urlop urlop urlop :hi::banan:

Opublikowano
A dlaczego nie do nordglassa do Wąskiego?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

A jaka to różnica? Tutaj mam na miejscu i tak samo zrobią, tam nie mieli szyby do mojej bety z tego rocznika a muszę szybko to ogarnąć przed 7.08 kiedy mi się kończy przegląd.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powitać :heat:

Opublikowano
Powitać :heat:

nie przesadzaj :decayed:

Opublikowano

Dobry :hi:

Wziąłem się dziś za rezanie boczków z roletami i po zamontowaniu okazało się, że są z sedana (z jednej strony sięgają krawędzi drzwi, z drugiej brakuje dobrych 2-3cm) :facepalm:

Zanim zabiorę się za sprzedawcę, który wciskał, że to do kombi, może ktoś ma odwrotną sytuację i się zamieni? :decayed:

Mam boczki z sedana, czarne (zdaje się, że to soul), elektryka, stan bdb, szukam takich samych ale do avanta...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.