Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CZESC, pojechałem sobie na urlop a tu forum AUDI się sypie !

*kol. Boseron dołączył do"zadowolonych posiadaczy "dresowozu"...... BTW - trzeba tu dział BMW założyć ? (moderator ma BMW?)

* widze że trwa polemika ( od czasów panów Otto i Diesla zapewne ) co lepsze benzyna czy ropa ?

Jako 3 letni uzytkownik TFSI musze na całej linii FANTOMASA argumentację poprzeć : około litra oleju na 12 tys km to dużo (moim zdaniem) no i benzyny pali wiecej niez diesel...ale brak klekotu, spokojna zima, ciepło zimą w kabinie i jak ktos miał szczescie TO BEZ USTEREK typowych dla diesla - jest bezcenne !

Ale cóż i z moim TFSI przyjdzie sie rozstać - kupilem sobie BMW :) ( 118 D- a jak :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No i kupiłem x3 i powiem Wam wrażenia z jazdy i komfort super, a4 moja była to zupełnie inna jazda twardo, tu jest przestronnie, wygodnie i miło, jestem mega zadowolony, silnik 3.0 d 250km daje rade i frajdę, spalanie miłe zaskoczenie trasa 120-180 km/h wynik 8.7 miasto 9.2

oddaj fartucha ramki i miernik :facepalm:

Opublikowano

Panowie a gdzie wasza milosc do a4 ? :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

oddaj fartucha ramki i miernik :facepalm:

dokładnie z tym ze Miernik jest u mnie w Audicy bo nie zabierał go odemnie.....

Opublikowano

Ma wirusa robione rok temu w Wiedniu bo tam jeździła podnoszącego moc o 22% stąd wnioskuje że ma cos koło 250, czuć ze idzie lepiej niż 204 konna, mam na to papier.

Opublikowano
  • Autor

w Sumie po co mu by był potrzebny ten miernik skoro nie dało się i tak nic powiedzieć

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

Boseron gratuluję zakupu i bezawaryjnej jazdy życzę :wink:

Opublikowano

no to mamy z głowy :)

teraz jeszcze Carire i wakacje...

Boseron graty zakupu.

p.s. Panowie chodzi za mna beta 535d

zartowałem :polew:

Cuber, lodówka jest z Rodzicami do przyszłego wtorku. Jeśli jedziesz po wtorku to jest Twoja...

Opublikowano
  • Autor

Kercziak dzieki za info , ale Ja wyjeźdzam w ten week więć sprezentuje sobie :)

Opublikowano

p.s. Panowie chodzi za mna beta 535d

a nie 550d? :wink:

Opublikowano

Panowie miłość do audi zostaje do końca życia, postanowiłem ze ma być SUV a ze z kolekcji audi nie na moją kieszeń jeszcze to wybór padł na drugiego Niemca, zobaczymy co wart jest jakże chwalony motor 3.0 v6 d, w tygodniu jadę wywalic klapki z kolektora ssacego bo to jedyny mankament tego silnika z tego co slyszalem i jazda

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

Karol mój kuzyn kupił taką bete w tym tygodniu i powiem Ci ze daje rade, poszło bmw do przodu

Opublikowano

Ty , a bedziesz nia jutro na spocie??

Przyjadę Cie objechać T4ką... :)

Opublikowano

Miernik nie potrzebny jest ori cala na oko hehe, ja mam na to wyje. bane, to ma jeździć i lakier się trzymać, wymieniłem dziś olej w skrzyni na gwarancji bo mam na rok i spokoj

Opublikowano
co wart jest jakże chwalony motor 3.0 v6 d,

R6 :)

Łukasz graty zakupu i oby sprawowała się dobrze :)

Przyjedź jutro na spota :naughty:

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Policyjne kontrole na ulicach Krakowa - Telewizja Polska SA

:grin:

Opublikowano

A widzisz to rzedowka przecież nie v-ka zapomniałem ;-)

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

Jutro na spocie jestem Pablo dres mi weź

Opublikowano

Mam 2 komplety jak coś to przymierzysz i będzie.

Opublikowano

Robicie pierwszego moda???

Szklane drzwi?

Zeby było dresik widać?

5a7069360025dda54d10f428

Opublikowano
Robicie pierwszego moda???

Szklane drzwi?

Zeby było dresik widać?

http://i2.pinger.pl/pgr242/5a7069360025dda54d10f428

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

jeszcze dobra keta by się przydała i jakaś blachara :grin:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

Gucio WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!

Opublikowano

Powitać :hi:

Gucio najlepszego :drinks:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.