Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka Pany, z racji tego ze siedzą tu najtęższe umysły :decayed: mam pytanie odnośnie radia rcd 510 gdzie będzie znajdował się kod do owego radia (szukałem w książce obsługi ale tam nie ma żadnej wlepki, a na samym radiu jest kilka numerów ) wymieniłem je na rns i teraz chciałbym je sprzedać, ale bez kodu będzie ciężko, zaznaczę ze radio pochodzi z mojego vw. muszę pytać tu bo na forum scirocco jest mega posłucha z jakimikolwiek odpowiedziami:thumbdown:

Opublikowano

Siema panowie :hi: Na polu gorąco i widze na forum tez. Targacie sie jak baby pod hala targowa :grin:

Opublikowano

ciężko Was pogodzić hehe

co do 2.0 tdi to niestety mój znajomy ma/miał takowy w a3 i ...ło jezu... a to głowica, a to turbo, a to gówno... holowanie za holowaniem - sorry, ale silnik padaka

co do 2.0 tfsi - wypowiem się za x lat hehe:) spalanie paliwa... hm walczyłem z tym i pewnie dalej będę - wymieniony termostat i druga sonda lambda - spalanie teoretycznie lepsze...

branie oleju - jak doczytałem, że ten typ tak ma to olałem sprawę i będę dolewał ile będzie trzeba - a po wymianie już dolewałem :P

Opublikowano

Nims...masz taka karte z kodem (a przynajmniej powinienes) w tym etui co byla ksiazka serwisowa, instrukcje itd...

Opublikowano

Dziewczyny jade jutro do stalowej woli potem przemysl i rzeszow a za tydzien do wiednia jak ktos cos potrzebuje to dawac znac

Opublikowano

Panowie masakra z tą temperaturą.U znajomych o 19 pod domem w cieniu +35 stopni, przed chwilą odstawiałem samochód do garażu i nadal jest +33. Miazgaaa....

Wysłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

A podobno jutro ma być ciut cieplej:(

Opublikowano

Jutro siedzę w klimatyzowanym biurze do 16 więc chociaż pół dnia spędzę w chłodzie :)))

Wysłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Podsumuje to tak jak 2.0 to tylko na CR, 1.9 w b6 avf było niezniszczalne i żałuję tego autka najbardziej a jak ktoś mało jeździ to tfsi jak najbardziej to oczywiście moje zdanie

Opublikowano

kofo dzisiaj kolo 15:40 otrąbiłem na wylocie z krk w stronę alwerni? srebne b5 w kombi.

Kumpel kiedys zatarł TDIka w ibizie IIFL. bo mu płyn chłodniczy w momęcie zdupcył i nic sie nawet nie zapaliło i temp. też była w normie.

Opublikowano

Mnie!!!

Opublikowano
Mnie!!!

NIE !!!

Opublikowano

Kolejna kontrola jak wracałem teraz z Wieliczki i 100zł w plecy..

Przez te 3 miesiące miałem tyle kontroli w tym dresowozie co przez 7 lat w B5.

Opublikowano
Mnie!!!

kątem oko dostrzegłem ramkę, więc zatrąbiłem :decayed: choć gościu przede mną się dziwnie na mnie patrzył :whistling:

---------- Post dopisany at 03:40 ---------- Poprzedni post napisany at 03:38 ----------

Kolejna kontrola jak wracałem teraz z Wieliczki i 100zł w plecy..

Przez te kilka razy miałem tyle kontroli w tym dresowozie co przez 7 lat w B5.

zacznij ubierać się jak dres to na 100zł się nie skończy :decayed:

Opublikowano

Pablo Ty to masz pecha

Opublikowano

Pecha bym już miał jak by zobaczyli szybę pękniętą :decayed:

:bry:

Opublikowano
Pecha bym już miał jak by zobaczyli szybę pękniętą :decayed:

:bry:

no to widzisz sam się prosisz o kolejne nieprzyjemności :whistling:

a tak ogólnie :hi:

Opublikowano
Kolejna kontrola jak wracałem teraz z Wieliczki i 100zł w plecy..

Przez te 3 miesiące miałem tyle kontroli w tym dresowozie co przez 7 lat w B5.

:grin:

Opublikowano
  • Autor

Siemka all :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.