Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
już się ucieszyłem z takiego szkolenia, a tu... chcą sobie według mnie dorobić na funduszu, bo cóż mi da jeżdżenie przez 2h po mieście - pewnie coś, ale lepiej by było na placu porobić np. test łosia, na mokrym i z kółkami z tyłu kontrolowane poślizgi... nie wyczytałem, żeby coś takiego było, ale pewnie na 2h jazdy usłyszymy, że jeśli chce Pan się doszkolić to zapraszamy...

Chyba wam obu trzeba zrobić kurs jazdy defensywnej :decayed:

Swoją drogą może ktoś z Was pracuje lub ma mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo wtedy można takie szkolenie odbyć w gratisie dzięki EFS :wink:

Szczegóły: Bezpłatne szkolenia - SJS Szkoła Jazdy Subaru - doskonalenie techniki jazdy, akademia bezpiecznej jazdy, trening bezpiecznej jazdy, technika jazdy, kurs bezpiecznej jazdy, eco driving, szkolenie samochodowe, szkoła bezpiecznej jazdy, szkolenia motocy

Szkolenie z jazdy defensywnej jest to wstęp do doskonalenia techniki jazdy polegający na nauce unikania zagrożeń. Unia to sponsoruje ze względu na sporą wypadkowość i odsetek poszkodowanych w zdarzeniach drogowych. Dopiero kolejnym krokiem jest szkolenie I stopnia w ośrodku doskonalenia techniki jazdy na który poza podstawami takimi jak pozycja za kierownicą i prawidłowe operowanie mechanizmami sterownia są podstawowe elementy drogowe takie jak dobór toru jazdy, punktów skrętu oraz podstawowe manewry awaryjne jak omijanie czy hamowanie. Następnie jak komuś mało jest stopień drugi oraz jazda sportowa lub indywidualny tok szkolenia.

Powiem tak, jeżeli znajdziesz grupę 10-12 osób do przeszkolenia to jesteśmy w stanie coś ponegocjować z programem szkolenia :decayed::wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Piją dalej, a Kukuczka zamiast się lansowac młody ze starym to by tam posiedzieli i przypilnowali a nie mieli przydupasow z lenistwa od wszystkiego

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

Maja kozackie miejsce, a nie wykorzystują potencjału nawet w 50%

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

i tu masz rację kiedyś się właśnie ściołem ze starym kukuczką o rzekomych jego kierowników to mi powiedział ze mam zakaz przyjazdu na myjnie i nikt ma mnie nie obsługiwać :grin::grin::grin: choć widzę że tobie też temat znajomy:)

Opublikowano
dzieki Panowie :thumbup1:

jade umyc tam nad zalew bo mam blizej, ale jak ktos bedzie mial jeszcze pomysl z tymi zdjeciami to walcie :wink:

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ----------

Lolo, masz na mysli tą myjnie, tak?

https://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&client=firefox-a&q=50.081729,20.046457&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x4716456d08cfd37b:0x4835f7c4a7b880ff,50.081729,20.046457&gl=pl&ei=TgTxUbeAO4XNswbAroE4&ved=0CCwQ8gEwAA

Na Ujastek, Makuszyńskiego i Srebrnych Orłów masz samoobsługową czysto.pl. Sczególnie na Ujastek jest wiecznie pusto, można robić co się chce :wink:

Opublikowano
Sczególnie na Ujastek jest wiecznie pusto, można robić co się chce :wink:

dzieki :smiley:

to jednak na ujastek podjade a nie nad zalew :wink:

Opublikowano
Sczególnie na Ujastek jest wiecznie pusto, można robić co się chce :wink:

dzieki :smiley:

to jednak na ujastek podjade a nie nad zalew :wink:

Dokładnie tam są zawsze puchy nowa myjnia wszystko nówka i zero rucho a co w związku z tym.....skór......ele nie puszczają ciepłej wody na myciu wstępnym już kilka razy tam byłem i nigdy nie było a spacialnie wrzucałem 1zł jeździłem od jednego do następnego i nigdzie nie było ciepłej z oszczędności i braku ruchu pewnie podgrzewacze wyłączyli już szukałem tam numeru żeby zadzwonić do właściciela ale szukaj wiatru w polu. Opłukać auto można ale umyć z syfu nie ma szans chyba że ręcznie poprawić

Opublikowano
Sczególnie na Ujastek jest wiecznie pusto, można robić co się chce :wink:

dzieki :smiley:

to jednak na ujastek podjade a nie nad zalew :wink:

wiatru w polu. Opłukać auto można ale umyć z syfu nie ma szans chyba że ręcznie poprawić

To ja chyba aż tak szczegółowo aut nie myję :wink:

BTW

Byłby ktoś chętny jechać na rajd niemiec pod koniec sierpnia albo francji jakoś w październiku?

Opublikowano

No ale chyba jak trzymasz lance w ręce to czujesz że jest zimna nie ?

przejedź sobie na przeciw Kombatantów (koło banku PKO) to lanca parzy i od razu widać różnicę jak brud schodzi tam na ujastku to złodziejstwo jest bo w opisie na automacie jest wyraźnie podane że mycie wstępne ciepła wodą z proszkiem (Ariel do białego jak ktoś ma czarny to musi przywieść sobie Perłe)

Opublikowano
Sczególnie na Ujastek jest wiecznie pusto, można robić co się chce :wink:

dzieki :smiley:

to jednak na ujastek podjade a nie nad zalew :wink:

Dokładnie tam są zawsze puchy nowa myjnia wszystko nówka i zero rucho a co w związku z tym.....skór......ele nie puszczają ciepłej wody na myciu wstępnym już kilka razy tam byłem i nigdy nie było a spacialnie wrzucałem 1zł jeździłem od jednego do następnego i nigdzie nie było ciepłej z oszczędności i braku ruchu pewnie podgrzewacze wyłączyli już szukałem tam numeru żeby zadzwonić do właściciela ale szukaj wiatru w polu. Opłukać auto można ale umyć z syfu nie ma szans chyba że ręcznie poprawić

jak sobie umyje recznie gąbką z szamponem to moze tragedii nie bedzie, grunt zeby nie bylo ludzi zeby sie nikt nie rzucal :wink:

Opublikowano

to możesz być spokojny bo tam nikogo nie ma tylko nie dłub w nosie itp. bo są kamery

Opublikowano

ok :grin:

Opublikowano

bc6fef9dd1c7328af727df83dffc5b8f.gif?1374750361

Chyba że z takim psem przyjedziesz to na pewno będziesz sam :grin:

Opublikowano
dzieki Panowie :thumbup1:

jade umyc tam nad zalew bo mam blizej, ale jak ktos bedzie mial jeszcze pomysl z tymi zdjeciami to walcie :wink:

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ----------

Lolo, masz na mysli tą myjnie, tak?

https://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&client=firefox-a&q=50.081729,20.046457&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x4716456d08cfd37b:0x4835f7c4a7b880ff,50.081729,20.046457&gl=pl&ei=TgTxUbeAO4XNswbAroE4&ved=0CCwQ8gEwAA

dokładnie tą:) AUTO CENTRUM BLASK dobra firma i wulkanizację też mają od razu też swoją,polecam z czystym sumieniem,prowadzą tam wszelkie możliwe usługi związane z myciem auta (mycie silnika,pranie tapicerki,mycie podwozia,konserwacja skór itd)

Ja odradzam ta myjnie. Dramat, drogo, leserzy, złodzieje

Jak tam zapytałem o przekładkę opon to "cenka mi opadła" - cholernie drogo...

Opublikowano

A nie popatrzył najpierw jakim autem przyjechales?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

nowa myjka bezdotykowa jest na Okulickiego na wysokości nowego osiedla :wink:

Opublikowano

Nowa jest też na Krakowskiej 280

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Siema panowie pozdro z warszawy :hi:

Opublikowano
:hi: lipa, że w okolicy Kościuszki nie mam żadnej...nawet z zimną wodą myjki, żebym mógł sobie zawsze chociaż opłukać auto. Tramwaje = jeden wielki kurz i syf i nie opłaca się pucować autka.
Opublikowano
:hi: lipa, że w okolicy Kościuszki nie mam żadnej...nawet z zimną wodą myjki, żebym mógł sobie zawsze chociaż opłukać auto. Tramwaje = jeden wielki kurz i syf i nie opłaca się pucować autka.

Bogdan jakbyś zobaczył moją czarnule po tygodniu stania pod drzewami to uwierz zamarzył byś o myjce:grin: auto było tak oblepione czymś że się klamki nie dało podnieść a lakier w dotyku był jak papier ścierny gruboziarnisty :decayed:to jest właśnie urok ciemnych samochodów, ale z tego co pamiętam to za salwatorem była gdzieś myjka

Opublikowano

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-black-edition-full-s-line-bixy-kw-206926/index47.html#post3690704

Zobaczcie jak naszemu koledze koleś potraktował auto, jak bym przyłapał to bym nogi z d*py powyrywał :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.