Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dzięki za spota :hi:

Pablo to ile ci koronek na zębach w skrzyni mam rezać :naughty: goń tą bejce i kup sobie porządne ałdi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trójka nie weszła :polew: był zgrzyt czego mi się nigdy nie przytrafiło w A4 :grin::facepalm:

Te skrzynie tak mają, jakaś śrubka pod mieszkiem nawala czasem i żeby to naprawić to trzeba całą skrzynię wyciągać, koszt 700zł dziękuje dobranoc :decayed:

Opublikowano

dzięki za spota Panowie :hi:

Opublikowano

monitor bangla :dancing:

Opublikowano

zapomniałem o spocie :facepalm:

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

:wallbash:

Opublikowano
zapomniałem o spocie :facepalm:

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

:wallbash:

-10 :decayed:

I jak tam poszukiwania?

Opublikowano
zapomniałem o spocie :facepalm:

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

:wallbash:

spoko pilnowałem Pablo nikomu ramek za całusa nie dał

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ----------

Trójka nie weszła :polew: był zgrzyt czego mi się nigdy nie przytrafiło w A4 :grin::facepalm:

Te skrzynie tak mają, jakaś śrubka pod mieszkiem nawala czasem i żeby to naprawić to trzeba całą skrzynię wyciągać, koszt 700zł dziękuje dobranoc :decayed:

ile to ma kucy i ile waży bo że dobrze zgrzyta to już wiem

Opublikowano
ile to ma kucy i ile waży bo że dobrze zgrzyta to już wiem

1700KG, 163KM i 350Nm ale odpuściłem jak pierwszy ruszyłeś, trzeba jeszcze raz sprawdzić.

Uj wie ile jest mocy, auto jest z Belgii a tam podobno niektórzy zaniżali moc żeby mieć tańsze ubezpieczenie, pojadę w któryś dzień do Daniela do Niepołomic i sprawdzi się dresowóz.

Opublikowano

tiaaaa słyszałem jak odpuściłeś :decayed: przyjedź to wstawimy implanty

Opublikowano

Poczekaj tylko następnym razem wyłączę trakcję to poczujesz czarny dym z kominów niczym z łęgu :grin:

Opublikowano

tiiaaa poczekaj następnym razem pójdę ze sporta z kickdown-em to przyjedziesz do mnie po całą protezkę :decayed:

Opublikowano

Pogodzić Was?

Opublikowano
ile to ma kucy i ile waży bo że dobrze zgrzyta to już wiem

1700KG, 163KM i 350Nm ale odpuściłem jak pierwszy ruszyłeś, trzeba jeszcze raz sprawdzić.

Uj wie ile jest mocy, auto jest z Belgii a tam podobno niektórzy zaniżali moc żeby mieć tańsze ubezpieczenie, pojadę w któryś dzień do Daniela do Niepołomic i sprawdzi się dresowóz.

kreska ??:naughty:

Opublikowano

Błagam zróbcie parę zakrętów to można się coś pobawić :kox: Po prostej to nawet dziecko potrafi pojechać, no chyba że będzie zgrzyt :wink:

BTW

Zobaczcie Leona:

Seat Leon ST: pierwsze zdjęcia nowego modelu - galeria

Jeśli dadzą mu Torsen'a i pominą elektryczny ręczny to jednak za 10 lat będzie co kupić :wink:

Opublikowano

Pablo jak już komuś dajesz te ramki to ma się zobowiązać do odmachiwania i odtrąbiania klubowiczom z ramką.

:grin::grin::polew::good:

Dlatego ja juz nie mam ramek.

Fantomas kiedys pół miasta za mną przejechał żebym mu odmachał

:naughty: a już wiem dlaczego mi ostatnio nie machał :naughty:

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

Błagam zróbcie parę zakrętów to można się coś pobawić :kox: Po prostej to nawet dziecko potrafi pojechać, no chyba że będzie zgrzyt :wink:

BTW

Zobaczcie Leona:

Seat Leon ST: pierwsze zdjęcia nowego modelu - galeria

Jeśli dadzą mu Torsen'a i pominą elektryczny ręczny to jednak za 10 lat będzie co kupić :wink:

fajny :wink:

Opublikowano
Błagam zróbcie parę zakrętów to można się coś pobawić :kox: Po prostej to nawet dziecko potrafi pojechać, no chyba że będzie zgrzyt :wink:

BTW

Zobaczcie Leona:

Seat Leon ST: pierwsze zdjęcia nowego modelu - galeria

Jeśli dadzą mu Torsen'a i pominą elektryczny ręczny to jednak za 10 lat będzie co kupić :wink:

zakręty są bez sensu

Opublikowano
Pogodzić Was?

weś sie rajdnij tą swoją motorynką

Błagam zróbcie parę zakrętów to można się coś pobawić :kox:

zakręty są zbyt skomplikowane dla ałt typu BardzoMocnyWymiatacz poza tym Pablo mówi że na zakrętach go mdli

Po prostej to nawet dziecko potrafi pojechać, no chyba że będzie zgrzyt :wink:

hmm....:eusathink:no właśnie coś takiego wczoraj usłyszałem

Opublikowano

Hej Amigo

Kolejny dzień lampy, widzę że znowu kreska na topie, wchodzę w to ;-)

Opublikowano
Hej Amigo

Kolejny dzień lampy, widzę że znowu kreska na topie, wchodzę w to ;-)

z czym :whistling:

Opublikowano

:hi:

Pytanie do Was o Daniela i chipy. Od Pablo słyszałem, że już zrobił kilka bryczek i ludzie zadowoleni. Warto jechać? Ciekaw jestem co tam w ogóle słychać w moim TDI i co można by jeszcze nim zrobić (głównie w temacie turbo dziury).

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.