Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

poszukuje a4 1.8 T ale chcę ją potem zagazować i moje pytanie brzmi czy jest sens gazowac silnik z turbem? Bo słyszałem że lepiej się w to nie bawic... ze lepiej 3.0 jakie są wasze opinie?

jak tak to jaka wybrać, jeździ ktoś z was w ogole na lpg :P?

Dzięki wielkie :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Generalnie gaz podnosi temperature spalin i to w przypadku turbo nie jest porzadanym zjawiskiem.

Kwestia tez instalacji i ustawienia zaplonu

wszystko sie da:wink:

Opublikowano
Witam,

poszukuje a4 1.8 T ale chcę ją potem zagazować i moje pytanie brzmi czy jest sens gazowac silnik z turbem? Bo słyszałem że lepiej się w to nie bawic... ze lepiej 3.0 jakie są wasze opinie?

jak tak to jaka wybrać, jeździ ktoś z was w ogole na lpg :P?

Dzięki wielkie :)

lepiej kupić 1.9 TDI i mieć problem z głowy...

Opublikowano

siema :hi: ale pogoda :decayed:

Opublikowano
Witam,

poszukuje a4 1.8 T ale chcę ją potem zagazować i moje pytanie brzmi czy jest sens gazowac silnik z turbem? Bo słyszałem że lepiej się w to nie bawic... ze lepiej 3.0 jakie są wasze opinie?

jak tak to jaka wybrać, jeździ ktoś z was w ogole na lpg :P?

Dzięki wielkie :)

lepiej kupić 1.9 TDI i mieć problem z głowy...

No nie koniecznie, jak chcesz polatać coś bokami to jednak benzyna będzie lepsza ze względu na większy zakres obrotów użytecznych i sprzęgło, z tym że bez LPG to spalanie wyjdzie kosmos :wink:

DANTE, troszkę spóźnione ale najlepszego!!

Opublikowano
Generalnie gaz podnosi temperature spalin i to w przypadku turbo nie jest porzadanym zjawiskiem.

Kwestia tez instalacji i ustawienia zaplonu

wszystko sie da:wink:

a masz takiego fachowca który się dobrze zna na tym? i jakie sa koszty? 3.000?

Opublikowano

kupowal ktos na ebay? mam pytanie jak tam jest z platnosciami czyli jak przedmiot jest w funtach a my placimy przelewami zlotowkowymi? jak jest z wysylkami i calymi tymi procedurami?

Opublikowano

Dante jeździ na lpg ale ma 2.0 bez turba, kolega jeździ a6 2.4 na lpg i odkąd założył gaz świeci mu się check engine podobno cos ze świecami ale niby wszystko ok,

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

Ten rs ma numery jak Dante, tylko trochę inne numery pod maską hehe

Opublikowano
Pablo czy w S4 da sie wymienic oprocz wyswietlacza ta boczna aluminiowa ramke??

To jest plastik który wygląda jak aluminium.

Samego nie da się wymienić niestety, tak mi powiedzieli z serwisu choć na stówę nie są pewni bo tego elementu nie ma nigdzie osobno jak na razie.

Opublikowano

A gdzie jak cos pytac w krk? Cenowo do 3000 ?

Opublikowano

Jeśli chcesz zagazować 1.8T to zapytaj się nexa bo z tego co pamiętam to miał ale B5 z tym silnikiem zagazowane i Ci powie czy miał jakieś niespodzianki.

Co do instalacji w Krk to polecam na makuszyńskiego, montowałem u nich nie dawno do 2.6 V6 i dobrze się spisuje a w tygodniu jedzie do nich kolega Hondą Legend 3.5 V6 z 2006r, dobrze ogarniają sprawę.

Opublikowano

Nie tylko krk wchodzi w gre:-) wazne zeby robili dobrze:-) a ile trwa instalacja?

Opublikowano

Powiedzie mi czy ktoś na spocie ma kompa z kablem? Chciałbym uruchomić test zegarków.

Opublikowano
Powiedzie mi czy ktoś na spocie ma kompa z kablem? Chciałbym uruchomić test zegarków.

podbijaj do Gabriela :wink:

Opublikowano
Pablo czy w S4 da sie wymienic oprocz wyswietlacza ta boczna aluminiowa ramke??

To jest plastik który wygląda jak aluminium.

Samego nie da się wymienić niestety, tak mi powiedzieli z serwisu choć na stówę nie są pewni bo tego elementu nie ma nigdzie osobno jak na razie.

Pablo oszukali Cie...

KORPUS OBUDOWA RAMKA LCD CHROM SAMSUNG S4 i9505 (3376996764) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

j**ani, nic się nie znają :decayed:

Opublikowano

ma ktos numery tych listew religow tyle ze bez dziurek na nie cos takiego jak boseron oddal fantomasowi?

Opublikowano
Generalnie gaz podnosi temperature spalin i to w przypadku turbo nie jest porzadanym zjawiskiem.

Kwestia tez instalacji i ustawienia zaplonu

wszystko sie da:wink:

a masz takiego fachowca który się dobrze zna na tym? i jakie sa koszty? 3.000?

polecam tylko czakram w Tarnowie :wink:

Opublikowano
Pablo czy w S4 da sie wymienic oprocz wyswietlacza ta boczna aluminiowa ramke??

To jest plastik który wygląda jak aluminium.

Samego nie da się wymienić niestety, tak mi powiedzieli z serwisu choć na stówę nie są pewni bo tego elementu nie ma nigdzie osobno jak na razie.

Pablo oszukali Cie...

KORPUS OBUDOWA RAMKA LCD CHROM SAMSUNG S4 i9505 (3376996764) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a ja cały czas myślałem ze Wy gadacie o samochodzie :facepalm::grin:

zgadzam sie z Wąskim gaz w tarnowie firma czakram sa bezkonkurencyjni w małopolsce

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.