Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FANTOMAS specjalnie dla Ciebie filmik dresowozu :grin:

E39 M5 Drift

Dobrze że te ledy Cię wczoraj nie oślepiły bo dają po piździe :decayed:

siema ekipa :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany potrzebuje namiar na jakiegoś dobrego speca od klimatyzacji..:decayed: konkretnie chodzi mi o usunięcie odoru z klimy.. 2 razy byłem na ozonowaniu i dalej to samo.. :kwasny: może ktoś już przerabiał ten temat.. ?

Opublikowano
  • Autor

Siemka Panowie i Panie :decayed:

Dzieki za spota wczorajszego :hi:

dziś byłem w ASO aby sprawdzili mi zawiechę oczywiscie powiedzieli że jak zwykle przesadzam i wszystko u mnie w idealnym porządku :)

Widziane na serwsie srebrne B7 Avant z naklejką klubową na szybie bocznej

ps. miałem przyjemność zrobic rudnkę S5 4,2 i powiem że powaliło mnie na cyce :slina: a spalanie średnie na 30 km 8 galonów ( S5 wersja z USA )

ps. Nie chce ktoś kupić mojej A4 :grin:

Opublikowano

Dźwięk robił robote pewnie :naughty:

Opublikowano

ps. Nie chce ktoś kupić mojej A4 :grin:

Mówiłem Ci że bez wahania dam Ci 60 kzł:wink:

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

BTW :hi:

Opublikowano
  • Autor

Lennox jeszcze 2 dyszki i bedzie ok

Opublikowano

PABLO odp na wczorajszy PW? :decayed:

Opublikowano
Lennox jeszcze 2 dyszki i bedzie ok

chętnie jakby to nie był 2009 rok :wink:

Opublikowano

Tak a propo Audi S5... tutaj akurat na Bora K. w pojedynku z RS5:

Opublikowano
  • Autor

to chyba S3 vs rs5

Opublikowano

Tak przepraszam, chodziło o to że lekko dłubnięte S3 daje rade RS5, które swoją drogą zapewne zgubiło już trochę mocy..:)

Opublikowano
  • Autor

czy ja wiem czy tak lekko dłubiete ? :wink:

S3 waga ok 1350 kg vs RS5 waga ok 1800 kg :whistling:

Opublikowano

ps. miałem przyjemność zrobic rudnkę S5 4,2 i powiem że powaliło mnie na cyce :slina: a spalanie średnie na 30 km 8 galonów ( S5 wersja z USA )

ile "miało" koni?

jak juz Ci sie tak eSki chce, to celuj w ta z kompresorem :decayed:

Opublikowano

rs5 - 450 hp (fabrycznie;P) eska stage3 350hp - waga 1460kg!:)

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

lekko, bo tylko wydech, program i dolot - nic więcej!:)

Opublikowano
Błagam zróbcie parę zakrętów to można się coś pobawić :kox: Po prostej to nawet dziecko potrafi pojechać, no chyba że będzie zgrzyt :wink:

nie każdy

:whistling:
Opublikowano
PABLO odp na wczorajszy PW? :decayed:

Gdzie co jak :decayed:

Odpisywałem przecież :decayed:

Opublikowano
  • Autor
rs5 - 450 hp (fabrycznie;P) eska stage3 350hp - waga 1460kg!:)

300 kg hmmmmm to tak jakby 4 osoby miec na pokładzie :naughty:

Opublikowano

Dokładnie :wink:

Opublikowano
PABLO odp na wczorajszy PW? :decayed:

Gdzie co jak :decayed:

Odpisywałem przecież :decayed:

Pierwsze było 11:15 a drugie 11:47 - może masz skrzynkę full :decayed:

Opublikowano

Dostałeś teraz wypracowanie na pw :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.